Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

10. 08. 2017 22:20:11
Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

Radioaktivita při demolici WTC je dalším důkazem práce USA army.

Kde se vzala, když vodík a lithium se obejdou bez ní? Jenže izotop vodíku deuterium ji s lithiem vytvoří, když jejich reakcí vznikne tritium, které ji má.Při jejich očekávané reakci v takové termonukleární náloži 1 Mt TNT v 7 podzemním podlaží obou věží, došlo také k výronu paprsků gama, jako u zbraní s uranem. Jejich fotony se sice stávají výrobcem vysoké energie volnými elektrony ve výškách 20-40 km, ale ostatní zřejmě směřovaly do připraveného vybíjecího pole, vzdáleného 3-8 km, kde zbraň ztratila svou velikost. Odtud elektrony již směřovaly podzemím do bodu zdroje, kde zbraň již vykázala jen 10 kt TNT, tak bylo město Nový York zachráněno. Odkud Američané získali tyto vědomosti? Najdete to v mých článcích stále opakovaných!

Ale fotony, letící na své cestě vzhůru se zmocnily elektronů z atomů vzduchu a dalším pohybem podél magnetických siločar vytvořily proměnné elektromagnetické pole s radioaktivitou, které s oslnivou září blesků nad věžemi bylo prostoupeno zbraňovou plazmou a magnetickým polem zeměkoule bylo dopraveno do lokalit, kde byla jejich radioaktivita uložena. Ovšem při základním štěpení v suterénu se ještě oddělily atomy s intenzivní koncentrací radioaktivních neutronů, které se musely s prvními troskami shodit do kráterů, když jen tritium vykázalo 20 násobek přiznané nejvyší hodnoty 3,53 nC/litr vody, když přirozená úroveň je 0,13 nC/litr vody

.

Pověřená instituce USGS tam ve vzdálenosti 0,15 míle od věží WTC odebírala vzorky na pozemku WTC 01-16. Tam bylo naměřeno 3670 mg barya/kg prachu (3,67g/kg prachu). A stroncia již o něco méně 3080 mg/kg prachu ( 3,08g/kg prachu). Druhý odběr zaznamenal 1070 mg barya/kg prachu (1,07 g/kg prachu) v lokalitě WTC 01-02 ve směru k East River a stroncia 700 mg/kg prachu. Ostatní odběry vykázaly 400-800 mg barya/kg prachu a stroncia zase méně. Povolená úroveň je 15 mg barya/kg prachu. Nebezpečná hodnota je již nad 400 mg barya/kg prachu! Nebezpečné stroncium vytlačuje z kostí a zubů kalcium a tak je zeslabuje až k rakovině. Třetí rozhodující prvek s vysokou koncentrací zinku na lokalitě WTC 01-02 s 2990 mg/kg prachu, naznačil jeho významnou úlohu pro odstranění radioaktivity ve zrychleném procesu rozkladu (vztahem k baryu a vždy s opačnou koncentrací vůči toxickému baryu a toxickému stronciu).

Pro rozklad radioaktivity jsou zřejmě nejdůležitější dvě cesty skrze uvedené baryum a stroncium, až do prvku bez radioaktivity neodym a zirkonium. K této změně dochází po vyzáření záporného elektronu, kdy beta částice kvůli nízké váze odmítají změnu a neutron je ztracený, ale s náhodným kladným protonem se změna uskuteční zvýšením atomového čísla postupně. Avšak za jakou dobu, když poločas rozpadu je tak dlouhý. Nesmíme zapomenout na tajemnou úlohu zinku a kadmia! Zdrojem informací o izotopech prvků byl článek Johna Emsleye „The Elements“ OUP, Third Edition 1999.

http://www.drjudywood.com

Nejvíce pomohlo odstranění velkého množství radioaktivního plynu tritia okamžitě po pádu věží, mlžením prostoru zbořeniště 16 milionů litrů vody, což bylo nacvičováno již minulý rok u Pentagonu. Omývání ještě kouřících trosek dalšími 120 miliony litrů vody také jistě pomohlo. Alfa paprsky jsou také jaderné od atomu helia, ale jsou bez elektronů, které mohou však lehce získat u lidí při cestě do plicního laloku.

Zdravotní odezvy této události od Russella D. Hofmana: Tritium způsobuje rakovinu plicního laloku, nemoci nervosvalových disfunkcí, leukemie, šedý zákal, nestálost genů, poškození buněk s vedlejšími efekty směřujících k jiným zdravotním problémům se zvýšeným nebezpečím od jiných chemikálií, ale i nemoci srdce. Dioxin způsobuje rakovinu prsů, kůže, různých druhů i následných aplikací podle délky vystavení a nemoci nervosvalových disfunkcí. Azbest způsobuje rakovinu plic a dýchacího ústrojí.

Lékařské izotopy se objevily na 80 místech města NY, ale i v uzavřené části Národního parku i u pomníku z ocele WTC na Clarkstonské univerzitě pomocí gama paprsků. Podle Cindy Folkers ze základny ve Washingtoně Nukleárních informací a záložní služby NIRS ji v ten den také naměřili i od Pentagonu v Alexandrii i Leesburgu 33 mil daleko.

Zdravotní evidence je stále utajována, ale média již připustila zvýšené množství úmrtí lidí, kteří se tam pohybovali. Veškerá populace v Novém Yorku se stala pokusnými králíky v experimentu masivního vystavení radiaci. Většinou hrozbu jen podstatně snížili odstraněním na vybíjecím poli 3-8 km vzdáleném, ale i to nahoře odsunutím na místa, kde již pokračovali zinkem a kadmiem, ale i 8 měsíců vyvážené trosky z kráterů na deponii, kde postupovali stejným způsobem až do prvků bez radioaktivity neodym a zirkonium. Úžasné mistrovství jejich vojenských vědců, ale Kainovo znamení jim zůstává!

Autor: Petr Gabriel | čtvrtek 10.8.2017 22:20 | karma článku: 10.84 | přečteno: 388x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Hyde park

Přemysl Čech

Pokora pana Paroubka.

P, písmeno prohry, pravdy, poučení, pýchy. pokřivení, pokání, pokory.Pan Paroubek položil pravěkou partaj prolhaných posměváčků. Postavil partaj prý proletářskou. Poslouchejte příběh poctivého pana Paroubka, postrádající panděro.

8.10.2017 v 14:07 | Karma článku: 9.29 | Přečteno: 466 | Diskuse

Alena Hrdinová

Jak se stateční diskutéři utkali s falešným profilem (pro ADMINA BLOGU)

Mám dnes zajímavý den. Potkala jsem "odvážné" chlapy, kteří neváhali dát najevo, že pro pravdu jsou ochotni udělat cokoliv, i urážet protivníka... A tak se ptám: za slušnost, respekt, morálku a úctu vůči druhým by bojovali taky?

4.10.2017 v 21:07 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 428 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 6.79 | Přečteno: 335 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 434 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 11.11 | Přečteno: 363 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.