Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

3. 08. 2017 0:14:56
Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

O odstranění těchto věží, americká vláda usilovala již několikrát, protože jejich kanceláře měly drahý provoz kvůli výšce budov, ale i hrozícím nebezpečím od azbestových obkladů, dokud nenašli řešení v originálním postupu! Okamžik zmíněného výbuchu v hlubokém suterénu, začal kýváním stativu fotografa Etienna Saureta na videu architekta Gage a po dvanácti vteřinách začal pozvolný vývrh trosek, registrovaný jeho kamerou zaměřenou již na vrchol věží! Nejdříve však již zmíněný žár 6 a půl milionů stupňů bez proudění vzduchu svou teplotou stoupal a do výšky 80 m všechnu konstrukční ocel okamžitě roztavil, beton žárem nejdříve připekl, vybavení kanceláří v tom krátkém čase vzalo lehce za své, stejně tak i nešťastní lidé, nikým nevarování, jak to tato „demokratická“vláda obvykle dělá! Voda v konstrukci budovy vytvořila páru a pomáhala trhat již změklou ocelovou konstrukci i svým žárem.

Hlavní proud horka obvykle stoupá jen nahoru, i když již poněkud postupně zesláble vypotřebováním svého žáru. Šířit do stran se ani nemusel, protože tam již v době nárazů letadel počaly mikronukleární nálože vyvíjet podivnou bílou mlhu kolem věží, ale i jejich žár nahřál ocel obvodových sloupů na první stupeň změknutí do 550 °C. Jejich teplota zapálila také přitékající palivo z letadel pro vypálení kyslíku, ale jeho přebytek byl zapálen i před věží a vytvořená ohnivá koule o průměru 100 m tam pohlcovala s velkým rámusem vyděšené a divoce gestikulující, prchající lidi z kývajících se věží. Vrátný Johanneman vše věrně popsal na veřejnosti, a proto byl zastřelen, jako mnozí, kteří tam nerozpoznali vítězství USA nad útočícími Araby v myslích Američanů a necítili vlastenectví! Stejnou ohnivou kouli viděla i Carol Marin ze CBS, ale mlčením si život zachovala!

Obvodové sloupy v patrech ve věži nad 80 m, byly osazeny termitovými pásy pod stropy tak, aby umožnily sesutí celé konstrukce do kráteru po věži. 10 000 náloží v každé věži a 4 000 v budově 7(centrum špionáží CIA), mělo trhací sílu 200 tun na 1 cm, rychlostí 8 km/sec. Nejprve byly rádiem odblokovány a potom postupně odpalovány z vrtulníků

. Jiné, termátové nálože byly použité na rohu v horním patře, kde se plánoval výhoz dosud neroztrhané ocelové konstrukce. V tomto širokém otvoru našel cestu výhozu i 270 tunový kus oceli, který se po 120 m letu zabořil do fasády jiné budovy. Tímto otvorem také ještě prolétlo i 100 dosud živých Američanů, kteří však již komunikovali jen očima! Novinář Jeff Práger je chtěl zpovídat, ale i on brzy pochopil jejich prožité utrpení! On všechno pečlivě 5 hodin dokumentoval, ale jeho stránky a fotografie byly zavirovány! V autobuse jsem poznal souseda manželů z Čech, kteří tam také zahynuli! Znáte je čtenáři?

Bourány byly i další budovy-na příklad 6 se podivuhodně zřítila již v době náletů bezpilotních letadel, ale již předtím byla perfektně zbavena tajného obsahu, jak potvrdil jeden ze dvou kameramanů Kurt Sonnenfeld, kde se nutně rychle postupovalo i vyvrácenými dveřmi!

Zde poznáme způsob demolice podle kráteru na obrázku, který je pravidelný a vytvořily jej opět mikronukleární nálože. Zde se uchovávaly tajné dokumenty v režimu jejich správy a budova obsahovala podzemní trezor. Na budovu 5 už zřejmě nezbyly výbušniny, tak bylo připravováno zborcení podtržením důležitých prvků, což málem stálo život ing. Jonathana Barnetta, který netušil tento způsob, i když měl do té doby na starost protipožární bezpečnost!

Budovy 3 a 4 byly blízko demolovaných věží, takže nebyl důvod vymýšlet jejich demolici

Autor: Petr Gabriel | čtvrtek 3.8.2017 0:14 | karma článku: 10.95 | přečteno: 444x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Hyde park

Přemysl Čech

Pokora pana Paroubka.

P, písmeno prohry, pravdy, poučení, pýchy. pokřivení, pokání, pokory.Pan Paroubek položil pravěkou partaj prolhaných posměváčků. Postavil partaj prý proletářskou. Poslouchejte příběh poctivého pana Paroubka, postrádající panděro.

8.10.2017 v 14:07 | Karma článku: 9.29 | Přečteno: 466 | Diskuse

Alena Hrdinová

Jak se stateční diskutéři utkali s falešným profilem (pro ADMINA BLOGU)

Mám dnes zajímavý den. Potkala jsem "odvážné" chlapy, kteří neváhali dát najevo, že pro pravdu jsou ochotni udělat cokoliv, i urážet protivníka... A tak se ptám: za slušnost, respekt, morálku a úctu vůči druhým by bojovali taky?

4.10.2017 v 21:07 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 428 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 6.79 | Přečteno: 335 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 434 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 11.11 | Přečteno: 363 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.