Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

29. 07. 2017 9:08:26
Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

Americký milionář Jimmy Walter dá milion dolarů tomu, kdo dokáže, že věže WTC spadly bez použití výbušnin.

Je to další výzva pro veřejnost, aby sama prověřila lživá tvrzení zpracovatelů amerického povyšování v používání technologií k vyřešení jejich problémů. Od samotného počátku řešení této demolice byl především zmiňovaný oheň od kancelářského nábytku, ale i zásob chemikálií pro údržbu budovy s teplotou, která nemohla překročit 900 °C, ale měla prý přivodit pád ocelových věží. Tak vymysleli, že ohnivzdornost ocelových sloupů byla snížena chybějícím betonem uvnitř sloupů a proto by snad lépe hořely? Navíc v Oficiální zprávě zvýšili množství paliva ve větším letadle Boeingu. Beton uvnitř sloupů může přispět pouze k jejich stabilitě, pokud jsou sloupy slabší, ale u 20 x předimenzované konstrukce WTC to nelze brát v úvahu. Tak alespoň předvedli hořící obvodové ocelové stěny u budovy 3, které plály, ale mohly být jen polité hořlavinou, jako to později udělali v Totenhamu v roce 2013 a o rok později i v Kyjevě. Tam hořely stěny vládních budov.

Ale požadovaná nejnižší teplota pro tavení konstrukční oceli je však již 1540 °C, takže ani kovové stěny polité hořlavinou s konstrukcí nic neprovedou! Potvrdil to i jeden z vedoucích inženýrů John Skilling při výstavbě WTC, že pohonné hmoty nalité až po okraj konstrukce, tak tam její struktura zůstane zachována. Proto ocelové jádro budovy WTC v Oficiální zprávě nebylo ing. Shyamem Sunderem vůbec řešeno, ale předvedeno bylo znehodnocení ohněm lehkých příhradových vazníků, které lehce podléhaly soustředěnému ohni kroucením a pádu, ale ve skutečnosti tam ony nebyly. Ale ani servilní NIST se neodvážil potvrdit, že by oheň mohl tuto ocelovou konstrukci poškodit a zničit.

Zmiňovaná byla nekvalitní ocel s velkým množstvím síry od dr. Jonese, úlohu ohně měly podpořit i thermátové výbušniny na obvodu pláště, které však měly jej otevřít pro pozdější výhoz málo roztrhané konstrukce (i dosud žijících lidí). Stržení věží vahou horních pater by pouze nastalo po podtržení základů, nebo u železobetonových konstrukcí (dětská nemocnice v Indii). U budovy 7 byla podtržena důležitá podpěra uprostřed pásu středních podpěr. Více v článcích Požáry mrakodrapů, Závažnější postupy destrukcí věží WTC trochu jinak.

Stržení věží WTC již plánoval Bush starší, tehdejší ředitel CIA. U soudu v Philadelphii v roce 2004 o tom informoval Timothy McNiven, příslušník armádní jednotky, dříve dislokované v západní Evropě. Již tehdy uvažovali o útoku letadly, ale jeho zpracovatelé, vedeni neschopným plukovníkem Teague, neměli dostatečné vědomosti, ale ani podporu politiků. Již v roce 1976 hořelo v severní věži 6 hodin v několika patrech, ale byly tam pouze vyměněny podpory stropních trámů na sloupech.

Další pokus o stržení severní věže byl v roce 1993, jak popsal ing. Schneider, který měl navigovat fotografa ke snímkům, které potom dokázaly, že již ani mikronukleární zbraň budově neublížila. Najaté arabské nicmany měl poučit egyptský důstojník Ed Salem, ale to on odmítl i odměnu milion dolarů. Někdo ji ale spustil u sloupu prostřední řady, vznikla tam jáma 2x2 m, na zatopené hladině bělošedý povlak od lithia. Po výbuchu se celá konstrukce jen lehce zachvěla. Ocel v okolí byla zprohýbána a podobala se tvarem protlačovanému materiálu, roztaženému do 6 stop od velkého žáru i následného poryvu. Jinde byla svlečena a vytažena ze železobetonu zmačknutím a vyšroubováním. Pancéřové dveře byly vyvrácené a otočené! Na seizmickém pracovišti v Palisades se nic neobjevilo. Oficiálně bylo vše připsáno egyptským občanům, dosazeným do náboženských struktur, kteří tam prý přivezli chemické trhaviny, což Schneider odmítl a později v roce 1996 zavražděn policií. Takže ani tato zbraň budovu neshodila. Náhodný čtenář mého blogu však již určitě ví, jak to bylo, aby vybral odměnu? Vaše dotazy zodpovím, když mne přihlásíte do Hyde parku u cs. televize.

Autor: Petr Gabriel | sobota 29.7.2017 9:08 | karma článku: 7.64 | přečteno: 368x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Hyde park

Přemysl Čech

Pokora pana Paroubka.

P, písmeno prohry, pravdy, poučení, pýchy. pokřivení, pokání, pokory.Pan Paroubek položil pravěkou partaj prolhaných posměváčků. Postavil partaj prý proletářskou. Poslouchejte příběh poctivého pana Paroubka, postrádající panděro.

8.10.2017 v 14:07 | Karma článku: 9.29 | Přečteno: 466 | Diskuse

Alena Hrdinová

Jak se stateční diskutéři utkali s falešným profilem (pro ADMINA BLOGU)

Mám dnes zajímavý den. Potkala jsem "odvážné" chlapy, kteří neváhali dát najevo, že pro pravdu jsou ochotni udělat cokoliv, i urážet protivníka... A tak se ptám: za slušnost, respekt, morálku a úctu vůči druhým by bojovali taky?

4.10.2017 v 21:07 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 428 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 6.79 | Přečteno: 335 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 434 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 11.11 | Přečteno: 363 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.