Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Koho mohou Holanďané soudit kvůli sestřelení letadla MH 17.

19. 07. 2017 1:30:00
Nevyléčitelní pacienti z jihovýchodní Asie byli předhozeni k sestřelení šílencům, kteří číhali na svou dlouhodobě vybranou oběť-Putina, který jim již dlouhodobě vadil při řešení situací v mezinárodní politice. Použili i odpad klin

Koho mohou Halanďané soudit kvůli sestřelení letadla MH 17?.

Začátek toho dne začínal podivuhodnými zprávami, že z Amsterodamu je vypravováno letadlo, jehož cíl dosud není jasný. To mne nastražilo, protože takové nejasné cíle obvykle rád řeším a začal jsem další zprávy zapisovat. Údaje byly dále dost nejasné, neboť cestujícími byli podivní vědci, kteří směřovali do jihovýchodní Asie Malajsie Singapuru na nějaké jednání, ale dost nejasné. Jejich počet se neustále měnil, začaly se však objevovat i jejich podivné zdravotní problémy, které byly důkazem, že to nebyli zdraví lidé! Přestože tato letecká linka začíná v Novém Yorku, tak popis obsahu letadla dlouze setrvával pouze v Holandsku, což jsem pochopil až po skončení letu a jeho dopadu na zem.

Trasa této obvyklé linky byla přes Krym, ale byla náhle změněna o 100 km na sever do bojů na východní Ukrajinu. S tím musela tato země souhlasit, a nejen tím se připojit k tomuto zločinu, který následoval. Byl to nejen prezident Porošenko, ale i letecká služba i s osobou návodčí, která potom musela být uklizena, aby neproradila nátlak kvůli změně směru trasy letu. Prezident Porošenko se rád připojil k této změně, protože na této trase letu se mohl objevit vracející se Putin ze Švýcarska, kde uvítal v porodnici svou dceru. On však také počítal s tímto útokem, přestože byl sestaven na poslední chvíli dost tajně, tak nechal připravit náhradní trasu přes Finsko náhradním letounem! S tím organizátoři sestřelu Putina nepočítali, a proto v té době byl Porošenko poblíž na návštěvě v Mariupolu u Azovského jezera, kam přivezl americkou obrněnou techniku a velmi očekával kladný výsledek zpřísahání tajných služeb USA, Holandska, Ukrajiny atd. Z tohoto důvodu je jasné, že Rusové nemohli plánovat sestřel Boeingu s neznámým nákladem a pro ně nezajímavým!

Dříve zmiňované letadlo Boeing, tak dlouze vybavované v Amsterodamu, bylo nutně sestřelované ukrajinskými letadly, jak potvrdil jejich letec kapitán Vladislav Vološin, takže jeho obsah nebyl spálený, ale potvrdil zmiňovaný obsah, nakládaný v Amsterodamu, který dříve připomínal živé lidské tvory. Byly rozprostřené na obrovském pozemku, jak jsem viděl na videu tv. Anna News. Její pracovnice tam po dvaceti minutách po dopadu trosek spatřila maximálně sedm dětí, pouze dvacet obětí mělo na sobě nějaký oděv, ostatní byly nazí. Zaujala ji žlutá, doslova plastiková těla. Všechny doklady zůstaly neporušené, nějaký oheň se jich nedotkl. Bylo tam mnoho mobilních telefonů, fotoaparátů a tabletů, nedaly se zapnout, poškozený displej, ale vyndané fotky byly neporušené, ale už z předešlého roku, srpna, září a října. Stejně i jejich zabalené zimní ošacení. Byli to Asiaté, léčeni nevyléčitelnou chorobou v Norsku a Holandsku a měli být dopraveni linkou do Kualu Lumpuru. Zde na Ukrajině je předhodili separatistům, kteří tam však včas nedopravili stále omýlaný Buk z Ruska a musel zasáhnout pilot z ukrajinské armády Vladislav Vološin s kolegou, jinak by letadlo možná přistálo v Rusku, jak již umělo od roku 1995. . Kdo bude tedy souzen v nepřítomnosti? Pouze organizátoři tohoto podvodu, kteří si mysleli, že Rusové snad budou střílet kolem letadla Putina, aby jej ochránili, při jeho možné zpáteční cestě ze Švýcarska? Ti ani ten Buk neměli připravený a věděli dobře, kudy se bude vracet domů. Největší obvinění bych viděl na straně Holanďanů, kteří neprojevili jakoukoliv úctu k zemřelým Asiatům a dali je v šanc rozstřílením v letadle jejich ukrajinským spojencům. Naše media včetně televize však na to opět nepřijdou, jako na řešení blízké vzpomínky na zločin USA 11. září 2001.

Autor: Petr Gabriel | středa 19.7.2017 1:30 | karma článku: 19.18 | přečteno: 725x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Hyde park

Přemysl Čech

Pokora pana Paroubka.

P, písmeno prohry, pravdy, poučení, pýchy. pokřivení, pokání, pokory.Pan Paroubek položil pravěkou partaj prolhaných posměváčků. Postavil partaj prý proletářskou. Poslouchejte příběh poctivého pana Paroubka, postrádající panděro.

8.10.2017 v 14:07 | Karma článku: 9.29 | Přečteno: 466 | Diskuse

Alena Hrdinová

Jak se stateční diskutéři utkali s falešným profilem (pro ADMINA BLOGU)

Mám dnes zajímavý den. Potkala jsem "odvážné" chlapy, kteří neváhali dát najevo, že pro pravdu jsou ochotni udělat cokoliv, i urážet protivníka... A tak se ptám: za slušnost, respekt, morálku a úctu vůči druhým by bojovali taky?

4.10.2017 v 21:07 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 428 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 6.79 | Přečteno: 335 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 434 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 11.11 | Přečteno: 363 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.