Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

9. 06. 2017 22:23:58
Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

Zajímavé a mnohdy rozhodující efekty konstruktérů 11. září 2001, které jsem vybral z mých podrobných článků. 1. Proč EPA použila podřadných testovacích metod? Podle jejího šéfa Hugha Kaufmana, veřejnost neměla být vystrašena pravdivými údaji o nebezpečnosti použití nových technologií.

2. Kouř z doutnajícího dřevěného uhlí v horních patrech zcela upoutal pozornost náhodných diváků, ale hlavně u televizorů celého světa, jelikož oni neměli podle konstruktérů události vidět dole podivnou, pomalu stoupající mlhu od základů, kde ji začala produkovat mikronukleární nálož, spuštěná výbušninou C4. 3. Posun železobetonové stěny o 60 cm pod prostorem věží od prof. Georga j. Tamaro, je jasným důkazem o použití velmi silné nálože-termonukleární. 4. Lasery z Chrámu Nejsvětější Trojice s fr. technologií zasáhly nálože pod trupem bezpilotních letadel Predátor, kde byly vidět jejich stopy na stěnách budov, když se jejich obsluha před příletem bezpilotních letadel zaměřovala.

5. Manganové kuličky nalezené v okolních bytech vylučují nanotermit, který by svou energií nepřekonal vzdálenost 250 m od WTC. Byla to pouhá fantasie dánského vědce Haritta, kterou nejdříve vyznávali i jiní renomovaní vědci. 6. Paprsek beta od náloží mikronuke vyhodil 50 tunový lis na dvůr WTC i s obsluhou, která byla celá bílá od lithia.

7. Od zachvění fot. stativu Etiena Saureta na videu architekta Gage, bylo již jen 12 vt. k sesutí každé věže. 8. Autor knihy Bolestivých otázek Erich Hufschmied, potvrdil stabilitu věží WTC, která byla jištěna ocelovou deskou s jejich vzájemnou vzdáleností 3,7 m svisle. 9. Mikronuke nevyzařují gama paprsky, jen alfa od atomu helia. 10. Bratři Naudetové asi natočili i ohnivou kouli 100 m v průměru, proto museli skončit. Ta vznikla přebytkem dovezeného paliva letadly. Tu viděl vrátný severní věže Kenneth Johanneman i Carol Marin ze CBS.

11. Výpočet množství dovezeného paliva bezpilotními letadly byl nutný pro vypálení kyslíku pod 16 % v suterénech věží, provedený na Vysoké škole požární u prof. Jonathana Barnetta, aby tam vznikl dioxin PCDD/F na přeměnu všech trosek na písek a prach

12. 12. Otec Howarda Lewise III. popsal pro 911- 70 nutných jaderných výbuchů i kamenný kalich, plánovaný v podzemí Nového Yorku. 13. Obvyklá interakce nuke výbuchů s atmosférou podle prof. Soxenfuse-3 dny pršelo i v Novém Yorku, tak jak jsme viděli i ve třech městech v Iráku po použití termojaderných zbraní-Nadžaf, Karbala i Hilla(IN THE COMPANY OF SOLDIERS). 14. V seizmických záznamech médií je termonukleární energie zaměňována za kinetickou padajících trosek věží, která byla jen třetinová. 15. Milion tun trosek odnesl aerosol do ovzduší podle dr. Warda i dr. Cahilla, což je důkaz o amplitudě a termojaderném výbuchu v suterénech věží. Dolů spadla jen třetina trosek, které byly vyjádřeny magnitudou!

16. Dioxin PCDD/F vytvořen teplotou mikronuke od základů i palivem bezpilotního letadla v suterénech věží, které vypálilo kyslík pod 16 % v celém suterénu věží. 17. Rozdíl v seizmickém záznamu termonuke výbuchu a zemětřesení je znázorněn v amplitudě, která jde již od začátku prudce nahoru od záznamové osy

18. Blízkost moře působilo elektrochemickými galvanickými články elektrolyt, který by oslaboval ocelovou konstrukci neustále! 19. Odsunutá radioaktivita byla rozložena zinkem a kadmiem na neodym a zirkon. 20. Mezi důvody pro demolici věží WTC byly nejen malá efektivita a výtěžnost pro město, ale i podvody firem, o kterých zaměstnanci věděli-proto i oni tam dále nemohli pracovat!

21. Telefony ve výšce letících letadel v té době nefungovaly-A. K. Dowdney Phd. 22. Spláchnutí tritia vodou třídenním deštěm po výbuchu i omýváním stojících trosek 16 miliony litrů vody, zabránilo katastrofické rakovině plicního laloku v celém městě Nového Yorku . 23. Dříve uvažovaný kamenný kalich pod věžemi by uschoval roztavenou ocel a veřejnost by marně pátrala, kam se ztratila ta věž!

24. Podivný pohřeb leteckého důstojníka Charlese Franka Burlinghama, který byl předveden i v naší televizi, jenž prý již mrtvý řídil letadlo s arabskými únosci na Pentagon, kam on často předtím služebně létal. 25. Přítomnost beta paprsků po destilaci vody-byla evidentní přítomnost radioaktivity, která i když byla umně odstraněna, tak se projevila na několika místech. Třeba u vchodu do Národního parku, i u sochy u Georgetaunské místní vysoké školy atd. 26. Časová následnost obou termonukleárních výbuchů eliminovala jejich velikost v součtu, ale i kopie nedalekého vybíjecího pole podle zkušeností Sovětů v Karagandě, proto nebyl NY poškozen. 27. Fiktivní arabští únosci letadel nebyli v seznamu cestujících, ani pitvaných. 28. Je pravda, že Česká televize pozvala na 11. září do Hyde parku Condolízu Riceovou? 29. Je pravda, že v severní věži zahynul i Lukáš Rambousek a Alena Sešínová?

Autor: Petr Gabriel | pátek 9.6.2017 22:23 | karma článku: 6.34 | přečteno: 328x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Hyde park

Přemysl Čech

Pokora pana Paroubka.

P, písmeno prohry, pravdy, poučení, pýchy. pokřivení, pokání, pokory.Pan Paroubek položil pravěkou partaj prolhaných posměváčků. Postavil partaj prý proletářskou. Poslouchejte příběh poctivého pana Paroubka, postrádající panděro.

8.10.2017 v 14:07 | Karma článku: 9.29 | Přečteno: 466 | Diskuse

Alena Hrdinová

Jak se stateční diskutéři utkali s falešným profilem (pro ADMINA BLOGU)

Mám dnes zajímavý den. Potkala jsem "odvážné" chlapy, kteří neváhali dát najevo, že pro pravdu jsou ochotni udělat cokoliv, i urážet protivníka... A tak se ptám: za slušnost, respekt, morálku a úctu vůči druhým by bojovali taky?

4.10.2017 v 21:07 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 428 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 6.79 | Přečteno: 335 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 434 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 11.11 | Přečteno: 363 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.