Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zkapalněná ocelová konstrukce WTC měla být ukrytá ve skalním podloží.

16. 04. 2017 19:12:40
Ukrytá horká ocel v podzemí by vůbec nevyvolávala nějaké diskuze o způsobu jejího odstranění. Nepovedlo se to kvůli geofyzice klouzavého svahu, ale bylo to velmi chytré! I autor již použil termín-vysoce energetická událost pro oce

Zkapalněné ocelové konstrukce věží WTC, měly být ukryté v podzemí.

Čtenáři, ocitli jste se na blogu, který dlouhodobě řeší událost nezvyklé demolice budov vysokoenergetickými zadáními. Požadavkem pro tvůrce demolice bylo shodit ji uspořádaně, jestliže i úder bude zhoubný. Tak to také řešila skupina vědců kolem Howarda Lewise II. a jejich postup potvrdil i developer Silverstein, který již znal podobné řešení budovy č. 7! Oni však také znali zpožděný soudní případ z roku 1960, kde se jednalo o spálenou věž v Chicagu podivným způsobem. Proto i oni potřebovali před veřejností skrýt roztavenou ocel do podzemí a začali již v Mexickém zálivu podle podobnosti geologického podloží, jako pod věžemi v Novém Yorku. Oni vyhledali podobnou lokalitu ve skalním masivu Macondo na severu uvedeného zálivu. Tam se snažili výbuchy vytvořit prostor, pro roztavenou ocel, jakož potom i pod oběma budovami WTC až do hloubky 70 m. Pracovali na výběru zbraně i nutné velikosti prostor již od roku 1967 2500 výbuchy (které jsme mohli slyšet na videu), proto z toho důvodu prý došlo i k posunu zemských desek nedaleko na Haiti, ale uvádělo se to jako zemětřesení!

Vše tenkrát vyslechl, ještě velmi mladý Howard Lewis III. od svého otce a jeho přátel, podílejících se na tomto úkolu. Oni zkoumali možnosti vytvoření kamenného a keramického kalichu pro každou budovu zvlášť, který by byl zaplněn tekutou ocelí rychle a spořádaně, jako od tsunami. Po výbuchu termonuke v suterénu by větší část oceli tekla dolů do vyrubaných prostor, a veřejnosti by se tak věže úplně ztratily. Zbytek z roztavené a vypařené ocelové konstrukce, by vystoupal do ovzduší v podobě barevného kouře, což toto se tak stalo i podle obrázku. Ve skutečném uplatnění tekuté oceli, kde ona již natekla do kráterů, na jejichž obvodu byly vyhraněné výbuchy mikronukleárních náloží.

. Již pozměněný úkol, tedy již bez ukrytí roztavené oceli do skalního podloží, byl vytvořen velkou skupinou 3 000 amerických vojenských odborníků. Samotné provedení muselo být přesné a časově již nastavené v počítači, aby byly dodrženy lhůty pro naskočení další technologie, které navazovaly na předešlé! Tyto technologie musely být vyzkoušeny na vojenských základnách, aby mohl být určen potřebný čas pro každou z nich. Třeba úvodní mikronukleární nálože u základů obvodových sloupů bylo nutné pojistit výbušninou C4, která tak dokonale pomohla již u demolic federálních budov (na obrázku), jak informoval již senátor K. Benton v dopise kongresmanům.

Jak se mohli zapojit ochotní Arabové? Především měli zaujmout veřejnost svou přítomností, kterou dávali náležitě najevo i v nočních podnicích. Již i oficiální zpráva přiznává jejich nedostatečné letecké schopnosti, přesto však jejich studie byly úspěšné, když je ve škole Huffman Aviation Inc dokončili, tak také dostali certifikát od FAA. Ale tam se potvrdilo, že tito muži jsou zcela neschopní uřídit i jen malé letadlo, jak potvrdil Muhamad Atta, který s jednomotorovou Cessnou ani nevzlétl-na videu. Jejich instruktor Rick Grasel nechápal, jak by oni mohli něco uřídit, když jeden byl horší, než druhý. V polovině prosince 2000 ještě vykonali testy pro profesionální piloty na simulátorech pro proudová letadla. Jenže podle tamějších instruktorů nemohli splňovat kladené požadavky vzhledem k jejich podprůměrnému nadání. Zkoušky vykonali, certifikáty získali, což bylo podle vyšetřovatelů k Oficiální zprávě zárukou, že mohli vykonat zadaný úkol 11. září! Takovéto zkoušky mohli vykonat jen v USA, kde z vyšších míst bylo umožněno vykonat podobné divadlo, kdy instruktoři nevěří svým očím a uším, protože pilotní průkazy na velká proudová letadla získali na simulátorech!

Jenže na WTC narazila jiná letadla-vojenská a bezpilotní, jak potvrzují letoví kontroloři na Dullesově letišti podle tvrzení Daniela O ́Briena. Manévr před severní věží by Boeing 757 nezvládl. Robin Hordon, letecký kontrolor a instruktor létání tvrdí, že zkušený pilot na otočku před věží, by potřeboval 10 až 20 pokusů s tisíci nalétanými hodinami. Letadlo 757 není akrobatické. Takové manévry dokáží jen stíhačky a bezpilotní vojenská letadla! Letadlo narazivší do věže WTC 2, letělo rychlostí 947 km/hod., ale druhé už jen 789 km/hod, protože se muselo k věži otočit.

Mluvčí NISTU ing. Shyan Sunder vysvětlil demolici budovy 7, jako nutnou, přestože byla stavebně doplňována, ale už v roce 2006 se v ní vše zdálo natolik nedostatečné, že zbývalo jediné-zbořit! Tento odborník také vysvětlil demolici věží WTC obřími letadly Boeingy, přestože vedoucí konstruktérů WTC FrankDe Martini tvrdí, že budovy měly vydržet náraz i více letadel. Tak NIST zdvojnásobil množství dovezeného paliva letadly, aby dokázal oprávněnost Oficiální zprávy o následcích nárazu letadel, kde uvádí odpadávání azbestové protipožární ochrany ocelových sloupů, i pro zeslabení spojů stropních trámů i u sloupů. Předváděl důkazy o lehkém porušení spojů mohutným soustředěným ohněm v koutě jedné místnosti. Připadalo to jako loutkové divadlo, kdy slabé sloupy obložené nehořlavým molitanem podpírají velmi slabé dřevěné příhradové vazníky, které se na WTC vůbec nevyskytovaly. Při uplatněním ohně v dostatečném množství je potahováno za tyto vazníky, aby se dokázalo, jak lehce demolice postupovala! Oheň termátových náloží i protibunkrových bomb v horních patrech, po dohoření a uhašení hasiči, neměl vliv na kolaps, termátové však otevřely obvodový plášť pro výhoz neroztavené oceli! Oheň protibunkrové bomby měl jen přesvědčit veřejnost o působícím ohni.

Autor: Petr Gabriel | neděle 16.4.2017 19:12 | karma článku: 20.64 | přečteno: 1457x

Další články blogera

Petr Gabriel

Šestnácté výročí události, která dosud nebyla veřejnosti vysvětlena.

Jakýkoliv nedostatek v jejím provedení by vzbudil podezření nezúčastněných civilních vědců, kteří dodnes tápou a vysvětlení hledali u kolegů v Kanadě, protože doma by byli nejen sledováni, ale vystaveni šikaně a možné smrti, jako

15.11.2017 v 22:21 | Karma článku: 10.49 | Přečteno: 1226 | Diskuse

Petr Gabriel

Splněné vize Josifa Visarionoviče Džugašvili

Byl tvrdý a nepřející už od mládí v partě stejně starých mužů, ale později také dokázal usměrnit chování milionů rasy Slovanů i okolních národů k jejich překonávání vzájemné nevraživosti při usilování o lepší svět. Měl talent, kte

5.11.2017 v 1:17 | Karma článku: 14.61 | Přečteno: 885 | Diskuse

Petr Gabriel

Alina Kabaeva byla nejlepší ozdobou rytmické gymnastiky žen.

Perfektnost ruských gymnastek byla očividná, ale Alina k tomu přidala i příjemný vzhled, čehož si všiml i mužský perfekcionista v jiném oboru, který zahlédl její rozpaky v dalším směrování jejího úspěšného života. Nabídl život, kt

21.10.2017 v 11:21 | Karma článku: 6.72 | Přečteno: 310 | Diskuse

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.80 | Přečteno: 475 | Diskuse

Další články z rubriky Věda

Michal Češek

Onemocnění, které mladé kulturistce obrátilo život naruby

Příběh Zoey Wright z britského Cornwallu může být velkou inspirací pro mnohé z těch, které postihla vážná nemoc, ale také pro ty, kteří se zajímají o oblast fitness a kulturistiky.

20.11.2017 v 20:32 | Karma článku: 7.03 | Přečteno: 275 | Diskuse

Dana Tenzler

Jak vznikl vesmír? A co bylo předtím?

Co způsobilo vznik vesmíru? Mohl vzniknout náhodně nebo je dílem božím? Na obě otázky umí dnes fyzika dát komplikovanou a zatím samozřejmě neověřenou odpověď.

20.11.2017 v 8:00 | Karma článku: 22.88 | Přečteno: 675 | Diskuse

Dana Tenzler

Tajemství alchymistů – jak vzniká zlato (vesmírná alchymie 6/6)

Poslední nahlédnutí do tyglíku, ve kterém se vaří přísady pro celý vesmír. Vznik těžkých prvků – mezi nimi i zlata nebo uranu – nebyl žádnou náhodou. (délka blogu 8 min.)

16.11.2017 v 8:00 | Karma článku: 22.01 | Přečteno: 467 | Diskuse

Jan Švadlenka

Polemika s panem Kapolkou o evoluci aneb ukázka dezinformace - část III.

V tomto článku hodlám ukončit svou polemiku s panem Kapolkou. Uvedu argumenty svědčící pro evoluci a v závěru vysvětlím, v čem spočívá ona dezinformace, která se prolínala všemi jeho články.

16.11.2017 v 0:07 | Karma článku: 18.08 | Přečteno: 462 | Diskuse

Jan Fikáček

Je filosofie mrtvá, jak tvrdí geniální fyzik na vozíčku?

Někteří špičkoví fyzici dnes pohrdlivě shlížejí na filosofii a třeba slavný Hawking prohlašuje, že filosofie je mrtvá. Ano, filosofie je oproti fyzice podnik poměrně nejistý, nemá spolehlivost podepřenou experimenty.

15.11.2017 v 9:12 | Karma článku: 22.87 | Přečteno: 661 | Diskuse
Počet článků 158 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1214
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.