Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Saudská Arábie čelí v USA 7 obviněním kvůli 11. září 2001.

26. 03. 2017 1:01:00
Kdo má pravdu, když Pentagon je na ledasco najímal, a oni rádi přispěchali splnit přání investora. Vybrat viníka bude velmi těžké, protože prezident nezná okolnosti, ale ještě se musí rozhodnout a poradit se svými rádci.

Saudská Arábie čelí v USA sedmi obviněním kvůli 11. září 2001.

Arabové z této země Saudů, byli téměř všichni z 19 únosců letadel, která prý narazila do věží WTC. Mezi nimi byli však i piloti, kteří i po uvedeném datu dál létali na linkách saudských aerolinií. Jak to, když všichni zahynuli při nárazu do věží? Ale i uváděná letadla samotná, také dále létala v prostoru USA, jak se můžeme přesvědčit i na mém blogu, třeba UAF 93 mělo útočit na WTC, ale jen prolétlo určenou trasu bez přiblížení se k cíli, a na cíl již útočil jen bezpilotní Rayethoven, který byl tajně připravován již od roku 1995! I další spoje létají, 175(N612 UA), který měl narazit do jižní věže podle FAA neshořel, jakož i 93(N 591 UA), stále létaly po 9/11. Ale letadla letů 11 a 77 jsou vedená jako zničená, protože byla určitě vojenská bezpilotní, jak tvrdí letecký kontrolor z letiště Dulles- Daniell O ́Brien!

V Pensylvánii Shanksvillu údajně havarovaný, se našel vzorek DNA únosce Ziada Jarraha a po porovnání s DNA jeho přítelkyně byla potvrzena jeho identita. Byla to jen pohádka pro naivní věřící, kteří zapomněli použít zdravý rozum, i když tam byl nalezený i soubor pokynů náboženského rázu arabštinou, ale se znaky evropského středověkého myšlení a nabádání k uspořádání myšlenek před smrtí ve jménu boha, rodiny a jeho, což dělají puritáni anglikánské církve ve větě: Ty musíš tomu čelit a chápat na sto procent-je další americká formulace dnešní doby. Tuto nesrovnalost objevil novinář Bob Woodward a otiskl v The Washington Postu 28. září 2001

.

Je možné, že veřejnost tak nalétne takovým bludům v Oficiální zprávě, kde třeba stropní nosník 75/40 zaměnili za dřevěný příhradový nosník, který u nás používáme k překlenutí prostoru pro dřevo. Třeba seděli v hospodě, nebo se věnovali jiným aktivitám a nečekali nějakou faleš ze strany země, která udává tón lidské společnosti. Zarážející je také třeba bezohlednost vůči pracovníkům na ropných plošinách, jejichž krev odstraňovali pracovníci pod přísahou věrnosti Unii, když konstruktéři 9/11potřebovali HAARP z Aljašky!

Jaké detaily byly důležité pro přesvědčovanou veřejnost? Každého jistě upoutal vodorovný tmavý kouř plynoucí z každé věže, jak dlouho přitahoval pozornost naivních lidiček, zatímco u základů obvodových sloupů klidně a bez pozornosti diváků i televizních, vybuchovaly mikronukleární nálože a šířily bílou mlhu. Příprava takového úkolu byla dlouhodobá a třeba na Vysoké škole protipožární, kde vyučoval ing. profesor Jonathan Barnett, řešili množství navezeného dřevěného uhlí do horního patra tak, aby potom jeho kouř dostatečně dlouho poutal zájem lidí, zatímco dole ta bílá mlha postupně a zvolna zaplňovala celé prostranství. V této škole také vypočítali, kolik litrů bude potřeba hořlavin, dovezených bezpilotními letadly, které po ztečení výtahovými šachtami bude zapáleno teplotou od mikronuke, aby byl vypálen kyslík pod 16 % a potom s pomocí chlorované emulze a dalších tlumičů ohně, nastartován vznik dioxinu PCDD/F pro rozpad trosek lidských, ocelových i betonových v kráteru! Obrovská ohnivá koule o průměru 100 m před vchodem, vzniknuvší z nadbytku paliva, pohlcovala prchající, notně stresované kývajícími věžemi, jak to viděl vrátný Kenneth Johanneman i Carol Marin ze CBS, náhodně hledající kolegu.

Na této škole dále simulovali oheň na zkušební budově s jeho možnými výskyty v jednotlivých patrech. Měli za úkol stanovit výpočtem rozsáhlou proměnlivost a nastavení různých postupů se složitostí odstupu časové vzdálenosti k provedení, ale toto období nemohlo být nějak dlouhodobé. Původně měla proběhnout celá zkouška na zkušební budově, ale řešením problémů se scvrkla jen na jeden týden a bez některých detailů. V článku Požáry mrakodrapů na blogu, najdete Netypickou demolici budovy 5. Zajímavá kniha je „Deep Mystery“ of Melted Steel od Amazonu

.

Podaří se novému prezidentu Donaldu Trumpovi nastolit objektivní zhodnocení uvedené události? Nezapomeňme, že jejich vojenští odborníci naměřili hodnoty, které vypovídají o obrovské energetické náročnosti pro stržení obou věží v malém časovém odstupu tak, aby nebylo poškozeno město Nový York. Třeba sto tisíc voltů na 1 m na vrcholu elektrického pole a 4 000 ampér na 1 m na hrotu magnetického pole. Energetická hodnota demolice 3 milionů trosek je 45 milionů KWhodin. Tyto hodnoty podle dr. Soxenfuse vždy přitáhnou bouřkové mraky i s blesky, což jsme viděli u Nadžafu v Iráku v přenosu české televize. Iniciátoři tím také naplnili potřebný scénář třídenním deštěm pro splnění potřebného chladného ohně na 1090 °C, jak naměřil profesor Steven Jones. Saudové jsou tedy obviněni z účasti na 9/11, ale oni byli v seznamu Pentagonu i pro jiné akce na Balkáně

.

Selhání představivosti výzvědných služeb CIA i FBI, že ti zlí Arabové zase něco chystají je dalším tvrzením těch, kteří všechno ve skutečnosti připravovali sami velmi skrytě! Kdo má koho obviňovat v této události, pomůže tvzení Chytrý prezident by nic neotvíral, protože všechny iniciativy ke zničení věží pocházely již od iniciativy ředitele CIA Bushe staršího v roce 1976, neboť on uznal budovy jako velmi neekonomické pro město Nový York, a on již začal s přípravami na jejich stržení za pomocí letadel! Může to být politický souboj obou vedoucích politických stran USA.

Převzal jsem od Ryana Thurstona provázanost politiků i se Saudy v přípravě i podpory provedení události v článku Kdo jen pomáhal uskutečnit událost 9/11. V dalším článku na mém blogu-Pomocníci iniciátorů také od Ryana Thurstona je i výčet korporací USA, které měly povinnosti s podporou kolem příprav a provedení 9/11 . Oba články jsou na mém blogu. Podle něho jedno procento Američanů spolehlivě ovládá celý svět. Je to prý souboj se strojem, který je řízen autopilotem!

Bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dvanáctistránkový dokument o odpovědnosti CIA v útocích 11. září takto: Tato zpráva je s ohledem na skutečnosti fraška. Toto domnělé přiznání má odvézt pozornost od skutečného velkého spiknutí. Akce byla deklarována jako selhání, ačkoliv tu bylo záměrné utajování! Připomeňme si slova Franklina Roosvelta: Nic v politice se neděje náhodou. Pokud se něco děje, můžeme si být jisti, že to bylo takto naplánováno!

Autor: Petr Gabriel | neděle 26.3.2017 1:01 | karma článku: 16.64 | přečteno: 412x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Životní prostředí a ekologie

Eva Hauserová

Proč nejsem veganka

Přiznávám, že se vegankou asi nikdy nestanu, i když uznávám planetární prospěšnost veganství, a pokusím se vysvětlit své důvody.

13.10.2017 v 8:59 | Karma článku: 12.47 | Přečteno: 673 | Diskuse

Milan Smrž

Máme dostatek obnovitelné energie ?

V české společnosti si obnovitelné zdroje energie zatím nevydobyly místo, jaké jim patří. Lví podíl měly vysoké výkupní ceny fotovoltaiky pro rok 2010. V Evropě již ale existují oblasti zásobované pouze obnovitelnou elektřinou.

9.10.2017 v 9:05 | Karma článku: 9.02 | Přečteno: 331 | Diskuse

Jana Veselá

Ukliďme Česko 2017 a nádherné podzimní barvy

Skoro tříhodinová procházka lokalitou Srnčí Důl v Jablonci nad Nisou v rámci Ukliďme Česko 2017..... za sluníčka a nádherných podzimních barev.

6.10.2017 v 13:34 | Karma článku: 10.31 | Přečteno: 221 | Diskuse

Milan Smrž

Jaderná energie – jisté je jenom riziko

Podle statistik je česká veřejnost ve srovnání například s Německem mnohem více nakloněna jaderné energetice. U nás se tvrdí, že elektřina z jádra je levná a bezpečná. Je tomu tak opravdu?

6.10.2017 v 13:00 | Karma článku: 9.51 | Přečteno: 392 | Diskuse

Hana Šťastná

Prase podle kvíku, národ podle zvyku

Od konce července není snad jediný den, který by na mne divoce nezachrochtal. Africký mor divokých prasat nakazil všechna média a nabídl pěkně ostrý předvolební guláš z moravské divočiny.

27.9.2017 v 12:18 | Karma článku: 11.99 | Přečteno: 883 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.