Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zbraně používané armádou USA, nejen pro 911, ale i na cestě k ropě

3. 02. 2017 9:47:53
Tyto zbraně jsou natolik inteligentní, že nejdou spočítat jejich oběti. Potvrdilo se to nejen 11. září 2001,ale i v obou válkách v Iráku, které všechny rozpoutala armáda USA! Jejich technologie převyšují ostatní o dva stupně dle e

Zbraně používané armádou USA, nejen pro 911, ale i na cestě k ropě.

Musím nejdříve se ohradit proti výtkám nevědoucích diskutérů, kteří si myslí, že jsem z nějaké církevní komunity, která mi nařídila se neodchýlit od jejich učení! Možná, že mají poruchu zraku, že nezaznamenali, od koho jsem já téměř všechno opsal. Armádní vědecký FAS s jeho energetickými hodnotami jsem doplnil hodnotami, které vypozorovali profesoři US vysokých škol při jejich práci v okolí očekávaných událostí. Já jsem jen tím tmelem, který spojil jejich práci, aby byla smysluplná, což někteří diskutující přehlížejí. Navíc jsou cvičeni odolávat taktikou sluníčkářů, církvemi, nebo zahleděním do výsadního postavení vědců USA, jejímž pracím mnohdy nikdo nerozumí, natož pochopit jejich falešné směrování při jejich cestě za ropou, což v blogu také najdete!

Nejpoužívanější zbraně jsou dnes termonukleární, jejichž efekt je dán rozložením výkonu, který je z 80 % v žáru, 15 % v poryvu a 5 % v záření. K výrobě jsou použity druhý izotop vodíku deuterium, který s lithiem 17 vytvoří velmi potřebné tritium s jeho dvěma neutrony u každého. Ty právě strašily konstruktéry události WTC, jak rychle trosky obohacené neutrony odstranit pádem dolů za devět vteřin, aby nevytvořily situaci-rakovinu plicního laloku!! Vyřešil to již popisovaný žár 6 660 000°C, který roztavil ocel konstrukce obou věží výšky 80 m za 3 vteřiny, jestliže tento efekt na videu ing. Gage dosáhl celkové výšky 400 m za 12 vteřin na vrchol věže, jehož počátek ale začal výbuchem dole v suterénu a nahoře rozkýváním stojanu fotografa Etiena. Tuto rychlost umožnilo také 10 000 náloží termitu pod stropy na každém obvodovém sloupu v každé věži, jejichž instalaci vidíte na snímku, kde oni směřují šikmo dovnitř dolů, aby konstrukce dopadla do kráteru, ohraničenému výbuchy náloží mikronukleárními u obvodových sloupů. Jejich iniciace byla provedena elektronicky z letících vrtulníků nad nimi. Otevření obvodového pláště pro výhoz neroztavených částí konstrukce zase umožnily nálože termátu, kudy vylétlo i sto neroztrhaných lidských těl, která po dopadu komunikovala už jen očima, jak potvrdil Jeff Práger. Těmito zbraněmi byl tedy umožněn pád věží za devět vteřin, aby byly strženy neutrony, jejichž odklízení se sutí pozorovala již zminovaná prof. fyziky dr. Juddy Woodová.

Zbraně, které šetří majetek, ale zabíjejí pronikavými neutrony živé tvory -jsou tedy neutronové bez žáru. Byly použity i v Kuvajtu, kde byly použity proti zakopaným vojákům Saddáma, ale i 3x na dně v Mexickém zálivu v hloubce 1,5 km, když chtěli na jejím dně výbuchy vyrobit transformovanou ropu, ale došlo k výronu i surové. Ta tam znemožní rybaření na několik let, ale přemíra transformované na dně, uzavře veškerý život na mnoho desetiletí podle biologů! Stopu použité zbraně v podobě nenápadného slabého gejzíru vody zpozorovali projíždějící vědci z USA univerzit na jejich lodičkách. Zmíněné zbraně nevytvářejí žár, ani záři, protože byly použity i ve vodě tohoto zálivu, ale na dně zabily velké množství ryb a dalších živočichů, ale i mnoho prehistorických tvorů, z jejichž rozdrcených kostí na okraji zálivu vznikla 1 m vysoká hradba bílého sněhu!

Naopak oxid etylénu vytváří i obrovskou záři, která zabere třeba celou oblohu. Tou vojáci USA likvidovali těžkou techniku Saddáma před Kuvajtem tak, že nejdříve se prášek rozptýlí letadlem kolem cíle, vznikne podtlak v prostoru a žár 11000°C a vítr 6 Machů, podle knihy Storm on the Horizon od Davida J. Morrise. Tak USA odborníci zlikvidovali i u Slavjansku před Dombasem na Ukrajině shromáždění 500 odbojných zástupců pracujících, kteří po explozi leželi od středu jako spadlé stromy na Sibiři po pádu Tunguzkého meteoritu. Další použití USA odborníky tohoto etylénu bylo v kotli Debalceva proti novým tankům Rusů, kde jim tak totálně rozložili a zniičil 14 kusů.

Termonukleární zbraně bud vytvářejí žár, jako na WTC, nebo kombinaci se září, podle stanovených parametrů. Třeba ve druhé válce za ropou v Perském zálivu v roce 2003 USA armáda touto zbraní vytvořila zničení soustředěné veškeré techniky Iráku ve třech městech Najav, Hilla a Karbala podle knihy Ricka Atkinsona(Pulitzerova cena). V každé válce v Perském zálivu bylo zabito 1 000 000 vojáků Iráku, ve druhé i domobrana a v Bagdádu i většina mládeže podle dopisů vojáků USA rodičům v knize u nás dostupné od Michaela Moora Uvěří nám ještě někdy? Taková je naše civilizace!! Podrobnosti najdete v článcích tohoto blogu, kde jen kliknete! Tady jen něco opakuji pro líné čtenáře

Autor: Petr Gabriel | pátek 3.2.2017 9:47 | karma článku: 17.28 | přečteno: 784x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Předseda Sdružení praktických lékařů: Zavřeme na den, abychom nezavřeli navždy

Chudáci lékaři. Již to nejsou jen chudí zubaři,ale i chudí "obvoďáci". Jejich organizace odmítá používání elektronických receptů i když to je jediná možnost,jak dosáhnout úspor a informací.

17.10.2017 v 4:29 | Karma článku: 13.86 | Přečteno: 408 | Diskuse

Adam Mikulášek

Tak už umazává kříže i Nestlé, vyhlašuji této firmě osobní bojkot!

Jak jsem se dnes dočetl, Lidl už v tomto politováníhodném multikulti falšování reality není sám. Zjevně občané nedělají dost proto, aby firmy ztratily ekonomickou motivaci k tomuto odpornému jednání.

16.10.2017 v 18:26 | Karma článku: 38.16 | Přečteno: 1765 | Diskuse

Milada Šnajdrová

Mýty o neziskovkách - Neziskovky nic nezmůžou

Mýtus: Neziskovky jsou na okraji společnosti. Neziskové organizace nikoho nezajímají. Lidé z neziskovek se mají starat o potřebné a mlčet. Jít k volbám nemá cenu.

16.10.2017 v 12:30 | Karma článku: 8.75 | Přečteno: 601 |

Adam Mikulášek

Německý ministr vnitra zvažuje zařadit muslimské svátky mezi státní svátky

Ne, není to hoax, dezinformace ani ruská propaganda. Ale proč jen muslimské a ne třeba židovské svátky? Vždyť židé byli a jsou historicky s německou a evropskou civilizací spjati mnohem více.

14.10.2017 v 12:08 | Karma článku: 39.53 | Přečteno: 1752 | Diskuse

Adam Mikulášek

Rodilá Norka požádala v Polsku o azyl, aby jí neodebrali druhou dceru!

Jde o vysokoškolsky vzdělanou dceru norského politika, který dříve Barnevernet hájil, dnes však již také změnil názor. A důvod? Matka prý nadužívá léky od bolesti, vyšetření to však neprokázala!

13.10.2017 v 10:19 | Karma článku: 30.80 | Přečteno: 849 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.