Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč potřebná energie

22. 01. 2017 1:01:01
Vojenští odborníci USA uměli již vytvořit mnoho typů nukleárních zbraní, ale během jejího působení po výbuchu ji zase zmenšit, když již splnila prvotní zadání, aby nezničila blízké město, to naznačil úprk elektronů po zmenšení

Proč potřebná energie 1 Mt TNT pro vznik EMP nezničila NY.

Zdůraznuji, že s opisem základních faktů odborníků USA armády FASU jsou též navazující následné poznatky profesorů vysokých škol USA (dr. Prof. Thomas Cahill, dr. Ward, prof. A. K. Downeye, prof. dr. Judy Woonová, prof. Steven Jones), zminované v mých článcích a opsaných z vědeckých časopisů USA! Především paní Woonová navštěvuje západní Evropu, kde přednáší hlavně ukončení demolovaných věží. Její předešlé pozorování demolice věží jsem kompletně opsal již s českým překladem v mém blogu. I odstranění radioaktivity bylo kompletní až do prvků bez radioaktivity (neodym a zirkonium) podle Johna Emsleye (The Elements OUP-Third Edition 1999). Pozůstatky radioaktivity WTC lze nalézt i v jejím pomníku na univerzitě Clarkstonské. Ten vykazuje baryum, stroncium, hořčík, draslík, fluor a síru.

Záblesk trvající jednu celou minutu a jednu vteřinu, byl pozorovaný ze satelitu.

Nutnou výši energie pro vznik EMP USA armáda již vyzkoušela v první válce v Perském zálivu, jak jsme četli v knize Ricka Atkinsona, který sám nejprve naslouchal v Oválné pracovně, a potom jejich jednotky doprovázel v Iráku (v knize CRUSADE). Překážku pro zničení jejich hlavního města Nového Yorku 11. září vyřešili vojenští jaderní odborníci návštěvou SSSR, kde jim bylo dovoleno nahlédnout do záznamů jejich vojenských odborníků, kteří již v roce 1957 v Kazachstánu uskutečnili nukleární výbuch 350 kt, ze kterého se uvolnilo velké množství elektronů, které podzemím zasáhlo hlavní město Karagandu a spálilo ji. Poučení Američané usoudili na nutnost vybíjecího pole v určité vzdálenosti (4-8 km), jehož sestavu si můžete přečíst v mých článcích. Tam došlo k vybití přebytečných elektronů, kde část z nich se vrátila již podzemní cestou do bodu zdroje, ale jejich energie byla již podstatně menší na uváděných 7-10 kt. Nikdo jiný to oficiálně nevyzkoušel, ale i z nukleárního výbuchu v Pákistánu v roce 1998 (v červené barvě)ulétlo mnoho takové energie do sousedního státu (Irán), kde pobořilo 6 000 město. Vydávané to bylo za zemětřesení (v černé barvě) porovnejte!

Zde vidíme v červeném provedení výbuchu na začátku zápisu velkou amplitudu, což je jasný důkaz provedeného nukleárního výbuchu. Dole je záznam zemětřesení, na začátku s velmi malém svislém zápisu!

Pro co byl nutný EMP? Na zničení všech důkazů o hospodaření bank, finančních ústavů, počítačů, elektronických sítí, elektrických rozvodů a jejich používaných přístrojů, ale i zaměstnanců, kteří vše věděli! Důkladnost tohoto pulzu zasáhla celý dolní Manhattan, tedy i stavby, ze kterých byla řízena celá federace, na tři měsíce. Proč tyto? Tam byly důkazy o podvodech (řecké Loto bylo zde vyměněno za akcie, které potom byly zničeny žárem).

.

Tento kus oceli letěl 120 m do sousední budovy a vážil jako dva Boeingy! Taková tam byla energie.

V čem udělali chybu zpracovatelé Oficiální zprávy? Stropní nosníky z betonu a ocele a profilu 75/40 cm na snímku, zaměnili za jakési vazníky dřevěného typu, u nás používané běžně pod střechu na kolny (v Ceské Třebové také byly). Spousta lidí přišlo o život i po ukončení tohoto zločinu, protože něco jen viděli, co neměli, nebo byli zrovna v tom místě, které bylo důležité pro přesvědčení veřejnosti.

 1. Phil Schneider-geolog, vypracoval podmínky pro stavbu strategicky významných staveb i v podmaněných státech, natočil první pokus o stržení severní věže WTC, informoval veřejnost-zavražděn 1996
 2. Barry Jennings-vedoucí koordinátor WTC, ohlásil velkou explozi v budově 7 v době mezi kolapsy obou věží WTC-netušil svůj zločin
 3. Beverly Eckert tvrdí, že její manžel zahynul před pády věží, ona s letadlem
 4. Kennet Johanneman-vrátný viděl před věží 100 m ohnivou kouli
 5. Michael H. Doran-advokát obětí, byl moc dotěrný vůči státu
 6. CHristoper Landis-autor filmu“The Pentacon“ útok USA na Pentagon
 7. Berta CHampagne-opatrovatelka dětí M. Bushe, vyslechla útok na WTC
 8. Paul Smith, pilot 7. Letadla, letící jen mezi věžemi-v hospodě se chlubil
 9. John Del Giorno, kameraman Paula Smitha-točil video 1 vt. před nárazem
 10. Deborah Palfrey-zaměstnávala prostitutky, které moc vyslechly
 11. Majorgeneral David Wherley-letěl na výroční den útoku na NY
 12. Kapitán Charles Frank Burlingame,sestřelen nad NY, ještě použitý
 13. Salvatore Pinciota, nevlastenecký fotograf
 14. David Graham, nic nepochopil, co se připravuje
 15. Chandra Levy, zvědavá a zabloudila v hlubokém lese 300m od kraje
 16. Richard Guthrie, vše zveřejnil, obviněn z loupeže a v cele ubit
 17. Jose Sanchez Sanchez Sanchez viděl instalace mikronuke a mluvil
Autor: Petr Gabriel | neděle 22.1.2017 1:01 | karma článku: 12.01 | přečteno: 542x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Videoblogy

Jan Fikáček

Stvořil vesmír pro nás Bůh? (videoblog 3 min)

Tzv. antropický princip říká, ve své silné verzi, že se vesmír nutně vyvinul tak, aby v něm mohl vzniknout inteligentní život. Mnoho lidí v tom vidí boží záměr, nebo alespoň záměr mimozemšťanů.

17.10.2017 v 9:05 | Karma článku: 9.45 | Přečteno: 258 | Diskuse

Jiří Růžička

Prokrastin vycucaný z počítače

Tak dlouho jsem na počítači prokrastinoval, až se z toho vyklubala „písnička“ o prokrastinaci. Nebo spíš o lenosti.

13.10.2017 v 15:45 | Karma článku: 8.29 | Přečteno: 227 | Diskuse

Martin Psota

Španělská demokracie naruby

Připomíná mi to rok 1989 v Praze, kdy policie a pomocníci policie mlátili demonstranty na Václavském náměstí.

1.10.2017 v 17:08 | Karma článku: 25.88 | Přečteno: 789 | Diskuse

Jaroslava Brokešová

Moje československo-americká Talk Show, dnes se "stopařem" Jardou Staníkem

Dnešní host v chicagském studiu - Jaroslav Johny Staník Sympatický kluk, původem ze Slovenska, vydal se stopem na svou životní cestu vstříc širému světu. S 80 centy (0,80 EUR) v kapse !

28.9.2017 v 10:13 | Karma článku: 5.24 | Přečteno: 117 | Diskuse

Jaroslava Brokešová

Na kafe za Destiňáky

Další díl mého pořadu PŘIJEDU K VÁM NA KAFE nás zavede do daleké Ameriky, konkrétně do Chicaga, kde již pár let žijí dva čeští kluci, Henry a Ian Destiny. Tímto si vám je dovolím představit.

25.9.2017 v 9:57 | Karma článku: 7.30 | Přečteno: 179 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.