Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kde mohou příbuzní oplakávat ztrátu nejbližších po události 911?

24. 07. 2016 2:02:02
Pokud nesplnili předpis úřadů pro zařazení mezi zahynuvší lidí na věžích WTC, tak mají smůlu na získání různých podpor pro pozůstalé, či přídavky i zobrazení na památníku se jmény zahynuvších. Sousedi známého tam zahynuli!

Kde mohou příbuzní oplakávat své ztracené blízké z 11. září 2001?

Pozůstalí při hledání odpovědi u městského úřadu v Novém Yorku nevěřili svým uším. Pracovníci zmíněného úřadu si ale jen plnili povinnosti, vyplývající z jejich pracovního postupu při určení odpovědi. Určit, zda zemřelý, či zahynuvší člověk ve věžích smí být zvěčněn na odpovídajícím místě, je z pohledu úředníka velmi jednoduché, neboť mu k tomu pomůže doklad vytvořený patologem. Jenže celých těl obětí hrůzného masakru Američanů jejich vládou provedeného, našla skupina specialistů dr. Ing. Barnetta jen 300, přesto patologové dokázali identifikovat pomocí DNA tělesných kusů od 800 lidí! Avšak nalezeno bylo více než 20 000 jednotlivých kusů, z nichž 6 000 bylo velmi malých, ale 200 z těchto posledně jmenovaných patřilo jediné osobě! Jaká síla toto prováděla?

Byla to energie ohně kancelářského nábytku, která roztavila 1/5 konstrukční ocele a ohnula stropní nosníky 75/40 cm do strany do půlkruhu bez trhlin?! Podle Oficiální zprávy americké vlády, vypracované týmem 3000 vědců, kteří očekávali další zakázky od institucí, napojených na vládu či těžařské firmy, nebylo možné očekávat jiný výsledek. Podle výzkumu magazínu Nature, každý třetí z nich přiznal, že byli nuceni výsledky upravit! Jejich asistenti byli dokonce seznamováni s případnými postihy!

*K určení tohoto procesu by velmi prospělo zveřejnění záznamu bratří Naudetových, kteří natáčeli průběh operace nejdříve z venku, jak jsme viděli později v televizi nálet letadel, ale potom přešli dovnitř a celé dvě hodiny zaznamenávali uvnitř. Jenže jejich práce se nelíbila pracovníkům FBI. Proč? Mohli objevit přípravy způsobu skryté destrukce, kterou veřejnost nesměla vidět a ta byla rozhodující pro celou destrukci.K určení způsobu demolice již zkušenému dánskému stavebnímu odborníkovi Dannu Jovenkovi stačil pohled na fotografii, či krátký záznam videa, předkládané naivní veřejnosti natočené z venku věží, aby rozhodně určil způsob demolice předem dlouhodobě připravované. Ale i fyzikům velmi pomohly milimetrové kůstky z lidí na střeše 75. patrové budovy Deutsche bank, vzdálené 150 m? Že by energie ohně kancelářského nábytku dokázala překonat tuto vzdálenost a dopravit tam kosti nebohých lidí? Dokázala by to možná i kinetická energie padající věže, ale ta byla ochuzena o 2/3 trosek, přeměněných paprsky HAARP v aerosol! Úděsný pohled na tak dlouhou trasu letu lidských pozůstatků se podařilo nalézt až v roce 2005! Tyto poznatky jistě pomohly pozůstalým určit osud jejich navždy ztracených blízkých!

*Co tedy řešili pracovníci městského úřadu, když jim patologové neumožnili jejich výrok pro dokument, který by potvrdil přítomnost pohřešovaných osob ve věžích WTC v době jejich destrukce. Jestliže se nepodařilo nalézt pozůstatky většiny ze 2 000 osob, tak se musely nenávratně vypařit! Jejich příbuzní marně žádali zapsání do seznamu, jehož zveřejnění na Památníku obětí by potom opravňovalo vdovy i vdovce požadovat nějaké dětské přídavky pro nezaopatřené děti. Co ti vypaření i ostatní zemřelí provedli, že jim někdo připravil takový osud? V obou budovách byly kanceláře firem, (Goldman Sachs-ceny zlata; Mobil Ropa a James Grifin; Alan Greenspan; Morgan & Company). Musely zakrýt své podvody nejen likvidací dokumentů, ale i úředníků! Dokonce však i někteří úředníci na vysokých postech (John ÓNeill bývalý zástupce ředitele FBI) byli posláni na smrt do budovy těsně před stržením do nové kanceláře! Já nemám tady na mysli asi 1 000 otrávených freonem v budově 7, jejichž smrt potvrdil první vcházející policista před řízenou demolici této budovy, což sdělil badatelce Cindy Shean, že v ní viděl spoustu ležících mrtvol, o něž později zakopával, protože též on přišel dočasně o zrak a musel být jí vyveden ven.

Tyto oběti však již nebyly uvedeny v celkovém seznamu, protože jejich soupis zakončili před stržením této budovy. Proč patologové zaujímali takový zatvrzelý postoj vůči pozůstalým? Měli máslo na hlavě! Již jejich šéf dr. Charles Hirsch prohlásil, že všichni měli být zaručeně vypařeni a být mimo identifikaci. Tím pozůstalé velmi pobouřil, neboť odepřel rozmluvu s jejich mluvčí Eleně Borakové. Ona k tomu jen řekla, že každý přece viděl přežití osob celou hodinu po uhašení ohně od protibunkrové bomby v horních patrech, který údajně měl být příčinou jejich smrti! Ale příčinou jejich smrti však byla jiná zbraň, o které dr. Hirsch moc dobře věděl, i potřebnou teplotu pro jejich vypaření tajil-termonukleární 6 650 000°C!

*Soudní patolog dr. Cyril Wecht mínil, že spojení ohně a tlaku mohlo zmenšit velikost tělesných schránek natolik, že nemohly být nalezeny. Jenže v 1. válce v Perském zálivu byla v zákopech spálena těla 130 000 iráckých vojáků palivem FAE, ale jejich kostry tam zůstaly! Na WTC uváděna teplota hořením uhlovodíků byla pouze do 900 °C, tak jak mohla zapříčinit jejich vypaření!? Směšné? Taková je celá Oficiální zpráva! My však již víme od profesora Golovina, že teplota musela být minimálně 1 330 000 °C, běžná pro tento typ zbraně, zjištěná na ruském Tokamaku! Ale my jsme již také věděli z jiného článku, že teplota tam musela být minimálně mnohem vyšší, i než uváděných 10 273 °C od odbornice z IR Consultant Carol Ciemiengo. Ta měřila kamerou pro vyhodnocení infračervených paprsků, ale až po několika dnech od katastrofy teplotu v kráterech. Avšak nutnou teplotu vytvořenou termonuke náloží pro roztavení jednotlivých stropních nosníků již uvedených 75/40 cm, výpočtem profesora fyziky z kanadské univerzity v západním Ontáriu A. K. Dowdneye je 3 700 °C na roztavení jediného stropního nosníku (21 pater x 60 kusů) až do výšky 80 m věže. Profesor Dowdneye je specialista na takové výpočty, jak dokázal v různých publikacích i při důkazu o nemožnosti telefonního spojení s letadly v 10 km výšce do roku 2004! Jeho práci jsme nacházeli na: www.patriotsquestion911.com.

Trosky byly odvezeny a uloženy na poli State Island i s vypařenými lidmi. Dcera zavražděného Jima Campella Jeane Maurerová se nikdy nedoví, co se stalo otci ale tuší, že leží mezi troskami, jako všichni ze dvou tisíc vypařených, což se nikdy v demokratickém státu nemůže stát! Jména zahynuvších se najdou na památníku, pokud byly jejich pozůstatky na věžích identifikovány pomocí jejich osobních věcí! Byla to úmyslná vražda stejně, jako při dalších akcích v honbě za podmořskou ropou na Aljašce, Mexickém zálivu, kde uklízeči museli přísahat věrnost USA

V Oficiální zprávě byl tento nosník velikosti podle obrázku vydáván za příhradový vazník

velmi slabého profilu!

Na pustém, opuštěném místě se nyní shromažďují pozůstalí, truchlící nad osudem jim blízkých a zavražděných, bez vyznačení jejich jmen, protože neposkytli důvěryhodné osobní věci. Taková je Amerika, hlásící se a honosící se křesťanstvím, jejichž biskupové při rozloučení v katedrále tak chválili jejich prezidenta Bushe, který to umožnil a vše svedl jednoduše na 19 arabských únosců letadel, z nichž někteří dosud létali v saudskoarabských aeroliniích. Takoví jsou i jejich poslušní vazalové!

Autor: Petr Gabriel | neděle 24.7.2016 2:02 | karma článku: 18.93 | přečteno: 663x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Problematické kroky odvolacích soudů

Každý občan má nárok na rozhodování takovým soudem, který je řádně vyškolený a má potřebné morální vlastnosti. Řada sporů v prvním stupni končí tím, že některá strana podává odvolání.

18.10.2017 v 3:37 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Ivo Rottenberg

O demokracii

Má to být vláda lidu, kde se počítá se svobodou jednotlivce. K tak jednoduchému termínu existuje mnoho přívlastků a mnoho vykladačů.

17.10.2017 v 23:28 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 57 |

Jiří Kindl

Slova starosty města Dubí k těžbě lithia na Cínovci ze září 2017

Dovoli jsem si stáhnout článek starost města Dubí, kde se vyjadřuje k těžbě lithia na Cínovci a mám dojem, že to bude hodně lidí zajímat, zejména pana Čumbelíka.

17.10.2017 v 20:22 | Karma článku: 14.47 | Přečteno: 673 | Diskuse

Jan Dvořák

Velké překvapení, kdo patří mezi nejpopulárnější politiky podzimu!

Už jenom třikrát se vyspíme a volební místnosti nám doširoka otevřou svoji náruč. Zatímco my, prostí vhazovači lístků už se nemůžeme oněch dvou dnů naprosté svobody volby dočkat, jsou tu novináři, aby nám čekání ukrátili.

17.10.2017 v 19:35 | Karma článku: 12.07 | Přečteno: 383 | Diskuse

Adam Mikulášek

Je Matěj Stropnický milencem herce Daniela Krejčíka?

Podle Blesku právě toto Krejčík prohlásil. Úsměvné však je, že Stropnický se k věci odmítl vyjádřit. Jako Zelený nemá přece důvod se za svou případnou homosexualitu stydět, pokud skutečně s Krejčíkem „chodí“.

17.10.2017 v 19:09 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 1406 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.