Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tajený průběh demolicí všech budov na Ground Zero.

19. 04. 2016 1:00:00
Oba kameramani museli skončit s natáčením určitou dobu před nástupem hrozivých účinků finálních zbraní-termonukleárních, jejichž žár by také prozradil pachatele, který dodnes zůstává v anonymitě. Jména osnovatelů jsou sice známá,

O odstranění těchto věží americká vláda usilovala již několikrát, protože jejich kanceláře měly drahý provoz kvůli výšce budov, ale i hrozícím nebezpečím od azbestových obkladů, dokud nenašli řešení v originálním postupu! Okamžik zmíněného výbuchu v hlubokém suterénu, začal kýváním stativu fotografa Etiena Saureta na videu architekta Gage a po dvanácti vteřinách začal pozvolný vývrh trosek, registrovaný jeho kamerou již na vrcholu věží! Nejdříve však již zmíněný žár 6 a půl milionů stupňů bez jakéhokoliv proudění vzduchu svou teplotou stoupal a do výšky 80 m všechnu konstrukční ocel okamžitě roztavil. Beton přeměnil na písek a silikát, vybavení kanceláří v tom krátkém čase vzalo lehce za své, stejně tak i nešťastní lidé, nikým nevarování, jak to tato "demokratická" vláda obvykle dělá! Voda v konstrukci vytvořila páru a pomáhala trhat již změklou ocelovou konstrukci i svým žárem

.

Hlavní proud horka obvykle stoupá jen nahoru, i když jen již poněkud zesláble vypotřebováním svého žáru. Šířit do stran se ani nemusel, protože tam již v době nárazů letadel počaly mikronukleární nálože vyvíjet podivnou bílou mlhu kolem věží, velmi pozvolna stoupající, ale i jejich žár nahřál ocel obvodových sloupů na první stupeň změknutí do 550 °C. Jejich teplota zapálila také přitékající palivo z letadel pro vypálení kyslíku, ale jeho přebytek byl zapálen i před věží. Tam vytvořená ohnivá koule o průměru 100 m pohlcovala s velkým rámusem vyděšené, dezorientované a divoce gestikulující prchající lidi z kývajících se věží od nárazů letadel. Vrátný Johanneman vše věrně popsal na veřejnosti, a proto byl zastřelen jako mnozí, kteří tam nerozpoznali vítězství USA a necítili vlastenectví! Stejnou ohnivou kouli viděla i Carol Marin ze CBS, ale mlčela protože věděla, co by jí čekalo!

aby umožnily sesutí celé konstrukce do kráteru po věži. Bylo tam v každé věži osazeno 10 000 kusů, ale v budově 7 pouze 4 000 (centrum špionáží CIA). Výbušnina měla trhací sílu 200 tun na 1 cm, rychlostí 8 km/sec. Nejprve byly rádiem odblokovány a potom postupně odpalovány z vrtulníků. Jiné už termátové nálože byly použité v horním patře, kde se plánoval výhoz neroztrhané ocelové konstrukce. V tomto širokém otvoru našel cestu i 270 tunový kus oceli, který se po 120 m dlouhém letu zabořil do fasády jiné budovy. Tímto otvorem také ještě prolétlo množství kusů oceli, nacházejících se nad tavenou zónou, ale i 100 ještě živých Američanů, kteří však již komunikovali pouze očima! Novinář Jeff Práger je chtěl zpovídat, ale i on brzy pochopil jejich prožité utrpení, sice již menším žárem ale jejich cesta byla trasou otloukánků! On všechno pečlivě pět hodin dokumentoval, ale jeho stránky i fotografie byly zavirovány! V autobuse jsem poznal souseda manželů z Čech, kteří tam také zahynuli!

Bourány byly i další budovy-na příklad 6 se podivuhodně nepozorovaně zřítila již v době náletů bezpilotních letadel, ale již předtím byla perfektně zbavena tajného obsahu, jak potvrdil jeden z kameramanů Kurt Sonnenfeld i vyvrácenými dveřmi u budovy. I zde podle kráteru poznáme provedení demolice mikronukleárními náložemi. V budově se uchovávaly tajné dokumenty v režimu jejich správy a obsahovala v podzemí i trezor. Na budovu 5 už zřejmě nezbyly výbušniny objednávané Marwinem Bushem, jak to ona prozradila ve svých vzpomínkách. Protože zborcení se připravovalo podtržením důležitých nosných prvků, tak to málem stálo život ing. Jonathana Barneta, který to vůbec netušil, přestože měl na starost protipožární bezpečnost ve věžích. Budovy 3 a 4 byly příliš blízko demolovaných věží, takže nebyl důvod vymýšlet jejich demolici!

Autor: Petr Gabriel | úterý 19.4.2016 1:00 | karma článku: 20.28 | přečteno: 970x

Další články blogera

Petr Gabriel

Kyjevská Rus, kam se to řítí a kdo ji ubližuje.

Bývala centrem spokojených lidí, které nikdo neohrožoval kvůli velké vzdálenosti a asi dosud nezaplněnosti okolních prostorů. Divoké národy z východu zadržovali krajani dosud nedostatečně semknuté kolem vládce, který by je usměrni

15.10.2017 v 0:17 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 416 | Diskuse

Petr Gabriel

Merkelová dobře ví, co má napravovat v historii německého národa

Evropa někam směřuje, ale kam? Kdo to ví? Neustávající proud přicházejících migrantů je pro Evropu zničující, zejména z Afriky, kde podle německého ministra je každý týden připraveno dalších deset milionů mladých mužů k cestě k ná

7.10.2017 v 22:21 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 304 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 9.32 | Přečteno: 480 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 5.22 | Přečteno: 115 |

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Předseda Sdružení praktických lékařů: Zavřeme na den, abychom nezavřeli navždy

Chudáci lékaři. Již to nejsou jen chudí zubaři,ale i chudí "obvoďáci". Jejich organizace odmítá používání elektronických receptů i když to je jediná možnost,jak dosáhnout úspor a informací.

17.10.2017 v 4:29 | Karma článku: 13.86 | Přečteno: 408 | Diskuse

Adam Mikulášek

Tak už umazává kříže i Nestlé, vyhlašuji této firmě osobní bojkot!

Jak jsem se dnes dočetl, Lidl už v tomto politováníhodném multikulti falšování reality není sám. Zjevně občané nedělají dost proto, aby firmy ztratily ekonomickou motivaci k tomuto odpornému jednání.

16.10.2017 v 18:26 | Karma článku: 38.16 | Přečteno: 1765 | Diskuse

Milada Šnajdrová

Mýty o neziskovkách - Neziskovky nic nezmůžou

Mýtus: Neziskovky jsou na okraji společnosti. Neziskové organizace nikoho nezajímají. Lidé z neziskovek se mají starat o potřebné a mlčet. Jít k volbám nemá cenu.

16.10.2017 v 12:30 | Karma článku: 8.75 | Přečteno: 601 |

Adam Mikulášek

Německý ministr vnitra zvažuje zařadit muslimské svátky mezi státní svátky

Ne, není to hoax, dezinformace ani ruská propaganda. Ale proč jen muslimské a ne třeba židovské svátky? Vždyť židé byli a jsou historicky s německou a evropskou civilizací spjati mnohem více.

14.10.2017 v 12:08 | Karma článku: 39.53 | Přečteno: 1752 | Diskuse

Adam Mikulášek

Rodilá Norka požádala v Polsku o azyl, aby jí neodebrali druhou dceru!

Jde o vysokoškolsky vzdělanou dceru norského politika, který dříve Barnevernet hájil, dnes však již také změnil názor. A důvod? Matka prý nadužívá léky od bolesti, vyšetření to však neprokázala!

13.10.2017 v 10:19 | Karma článku: 30.80 | Přečteno: 849 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1212
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.