Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

4. 09. 2017 21:44:01
Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

Dnes by měl tento prezident zvážit i pokračování slovního souboje s Kim Čong- unem, neboť jejich každoroční vojenská cvičení na společných hranicích s jižní Koreou, způsobují strach v celém regionu.

Použité zbraně by opět byly termonukleární, jako v Novém Yorku. Byla by to opět vysoká teplota v několika milionech stupňů, jak jsem vypočítal podle zkušených odborníků na Tokamaku v SSSR, ale i geniálního počtáře z Kanady A. K. Dowdney.

Autentická zvuková kulisa výbuchů 911 bývala na www.nwodetox.info (pokuste se ve starším článku).

http://www.mediumrecords.coaudio01.html

* Don Arias, v době události 11. září 2001 pracoval v Noradu, americké protivzdušné obraně. Telefonicky upozorňoval svého bratra Adama, který pracoval na jižní věži v 84. patře, že teroristé unesli další letadlo a také směřují na Nový York. Adam okamžitě vyskočil a nutil své kolegy opustit budovu, jenže on jim nemohl prozradit od koho tu informaci má. Oni proto jeho naléhání nebrali vůbec vážně, zvláště když místní rozhlas je několikrát ubezpečoval, že budova je bezpečná a přítomní nejsou v ohrožení! Ale Adam stále obíhal kanceláře a nemohl pochopit, že nevěří jeho varování, přestože jim naznačil, že informaci má od svého bratra z důvěryhodného zdroje. Po řadě hlášení v budově, nabádající je k návratu na pracoviště to mnozí udělali. Oficiální příkaz k evakuaci od policie, přišel až 13 minut po prvním nárazu letadla na WTC1 v 8:59 hod.,, s následujícím výbuchem přivezené rakety,

která však nepřivodila pád této severní věže. Jižní věž i tak opustilo 2/3 zaměstnanců, ale letadlo již i tam klesalo k útoku, avšak ani tam nehrozilo zřícení věže. Adam nevěděl, nebo nedbal, že nebezpečí je už tak blízko, ale zahynul s dalšími 3000 opozdilci na obou věžích stejně až po výbuchu termonukleární nálože v suterénu. Carol Ciemiengo však připravila i detaily posuzování teploty.

Nezapomeňme, že přílet těchto bezpilotních letadel, přivezl jen palivo pro pozdější přeměnu trosek na písek a prach pomocí dioxinu (víme již, který to byl v dřívějším článku od prof. Thomase Cahilla?). Aby však palivo mohlo natéci do výtahových šachet, tak se věže musely řádně naklonit (o kolik stupňů?), ale potom se zase vrátit, aby se nemohlo stát, že by palivo při stékání ubývalo olizováním stěn šachet. Potom by jej mohlo být málo na přeměnu trosek!

Dva vrcholy každého z obou termonukleárních výbuchů, zaznamenaných zařízením v podkroví chrámu Nejsvětější trojice 400 m vzdáleného. Odtamtud byl rovněž přenášen signál k iniciování výbuchu přivážené nálože pod bezpilotním letadlem.

Edna Cintronová na následujícím obrázku byla přeživší ve 92. patře po výbuchu rakety, přivezené bezpilotním letadlem, které přivezlo palivo pro následující přeměnu trosek vzniknuvším dioxinem. Stejně však zahynula po výbuchu termonukleární nálože v suterénu věže.

.

radzplodinvzadu

Tento vývrh byl způsoben až před zásahem paprsků HAARP z Aljašky, které rozdělily padající trosky na molekulární velikost stoupající aerosol, ale 1/3 trosek dále padala dolů. *Někdo však měl takové známosti, jako bratranec prezidenta Georga Wolkra Bushe Jim Pierce, že své příbuzenství využil ke své záchraně! V té době byl generálním ředitelem pojišťovací společnosti AON, která měla mít konferenci na dvou místech v jižní věži. Jedna, ve které měl mít proslov Jim Pierce, byla odvolána. Měl důvěrné informace z nejvyšších míst a zachránil tím mnoho lidí, ale ve druhé skupině jen šesti z padesáti přítomných účastníků, zvláště když byla konána ve 105. patře, a výtahy již nefungovaly!

Navrhněte, co poradit Donaldu Trampovi, aby nejdříve odškodnil zavržené pozůstalé po události 11. září 2001, které nedostali jakékoliv odškodnění za zločin politiků USA!

Autor: Petr Gabriel | pondělí 4.9.2017 21:44 | karma článku: 4.23 | přečteno: 100x

Další články blogera

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 428 | Diskuse

Petr Gabriel

Další výročí události 11.září 2001, při které záleželo na preciznosti provedení.

Sebemenší nedostatek v návaznosti perfektních technologií by vzbudil podezření nezapojených civilních vědců, kteří snad dodnes tápou a vysvětlení údajně hledali u kolegů v Kanadě. Nastavený režim policejního sledování b

24.8.2017 v 0:02 | Karma článku: 6.04 | Přečteno: 231 | Diskuse

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 10.11 | Přečteno: 356 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 5.69 | Přečteno: 245 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 13.20 | Přečteno: 362 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 10.37 | Přečteno: 329 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 428 | Diskuse

Vladislav Svoboda

Karma? A co antikarma?!

Na blogu iDNES je hodně blogů, které mají vysokou karmu. A to i přesto, že v diskuzích (pokud jsou vůbec povoleny) jsou desítky nesouhlasných reakcí. Bohužel stačí aby podporovatelé dotyčného blogera karmovali jako diví. Výsledek?

5.9.2017 v 10:53 | Karma článku: 14.13 | Přečteno: 298 | Diskuse
Počet článků 154 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1220
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.