Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

10. 08. 2017 22:20:11
Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

Radioaktivita při demolici WTC je dalším důkazem práce USA army.

Kde se vzala, když vodík a lithium se obejdou bez ní? Jenže izotop vodíku deuterium ji s lithiem vytvoří, když jejich reakcí vznikne tritium, které ji má.Při jejich očekávané reakci v takové termonukleární náloži 1 Mt TNT v 7 podzemním podlaží obou věží, došlo také k výronu paprsků gama, jako u zbraní s uranem. Jejich fotony se sice stávají výrobcem vysoké energie volnými elektrony ve výškách 20-40 km, ale ostatní zřejmě směřovaly do připraveného vybíjecího pole, vzdáleného 3-8 km, kde zbraň ztratila svou velikost. Odtud elektrony již směřovaly podzemím do bodu zdroje, kde zbraň již vykázala jen 10 kt TNT, tak bylo město Nový York zachráněno. Odkud Američané získali tyto vědomosti? Najdete to v mých článcích stále opakovaných!

Ale fotony, letící na své cestě vzhůru se zmocnily elektronů z atomů vzduchu a dalším pohybem podél magnetických siločar vytvořily proměnné elektromagnetické pole s radioaktivitou, které s oslnivou září blesků nad věžemi bylo prostoupeno zbraňovou plazmou a magnetickým polem zeměkoule bylo dopraveno do lokalit, kde byla jejich radioaktivita uložena. Ovšem při základním štěpení v suterénu se ještě oddělily atomy s intenzivní koncentrací radioaktivních neutronů, které se musely s prvními troskami shodit do kráterů, když jen tritium vykázalo 20 násobek přiznané nejvyší hodnoty 3,53 nC/litr vody, když přirozená úroveň je 0,13 nC/litr vody

.

Pověřená instituce USGS tam ve vzdálenosti 0,15 míle od věží WTC odebírala vzorky na pozemku WTC 01-16. Tam bylo naměřeno 3670 mg barya/kg prachu (3,67g/kg prachu). A stroncia již o něco méně 3080 mg/kg prachu ( 3,08g/kg prachu). Druhý odběr zaznamenal 1070 mg barya/kg prachu (1,07 g/kg prachu) v lokalitě WTC 01-02 ve směru k East River a stroncia 700 mg/kg prachu. Ostatní odběry vykázaly 400-800 mg barya/kg prachu a stroncia zase méně. Povolená úroveň je 15 mg barya/kg prachu. Nebezpečná hodnota je již nad 400 mg barya/kg prachu! Nebezpečné stroncium vytlačuje z kostí a zubů kalcium a tak je zeslabuje až k rakovině. Třetí rozhodující prvek s vysokou koncentrací zinku na lokalitě WTC 01-02 s 2990 mg/kg prachu, naznačil jeho významnou úlohu pro odstranění radioaktivity ve zrychleném procesu rozkladu (vztahem k baryu a vždy s opačnou koncentrací vůči toxickému baryu a toxickému stronciu).

Pro rozklad radioaktivity jsou zřejmě nejdůležitější dvě cesty skrze uvedené baryum a stroncium, až do prvku bez radioaktivity neodym a zirkonium. K této změně dochází po vyzáření záporného elektronu, kdy beta částice kvůli nízké váze odmítají změnu a neutron je ztracený, ale s náhodným kladným protonem se změna uskuteční zvýšením atomového čísla postupně. Avšak za jakou dobu, když poločas rozpadu je tak dlouhý. Nesmíme zapomenout na tajemnou úlohu zinku a kadmia! Zdrojem informací o izotopech prvků byl článek Johna Emsleye „The Elements“ OUP, Third Edition 1999.

http://www.drjudywood.com

Nejvíce pomohlo odstranění velkého množství radioaktivního plynu tritia okamžitě po pádu věží, mlžením prostoru zbořeniště 16 milionů litrů vody, což bylo nacvičováno již minulý rok u Pentagonu. Omývání ještě kouřících trosek dalšími 120 miliony litrů vody také jistě pomohlo. Alfa paprsky jsou také jaderné od atomu helia, ale jsou bez elektronů, které mohou však lehce získat u lidí při cestě do plicního laloku.

Zdravotní odezvy této události od Russella D. Hofmana: Tritium způsobuje rakovinu plicního laloku, nemoci nervosvalových disfunkcí, leukemie, šedý zákal, nestálost genů, poškození buněk s vedlejšími efekty směřujících k jiným zdravotním problémům se zvýšeným nebezpečím od jiných chemikálií, ale i nemoci srdce. Dioxin způsobuje rakovinu prsů, kůže, různých druhů i následných aplikací podle délky vystavení a nemoci nervosvalových disfunkcí. Azbest způsobuje rakovinu plic a dýchacího ústrojí.

Lékařské izotopy se objevily na 80 místech města NY, ale i v uzavřené části Národního parku i u pomníku z ocele WTC na Clarkstonské univerzitě pomocí gama paprsků. Podle Cindy Folkers ze základny ve Washingtoně Nukleárních informací a záložní služby NIRS ji v ten den také naměřili i od Pentagonu v Alexandrii i Leesburgu 33 mil daleko.

Zdravotní evidence je stále utajována, ale média již připustila zvýšené množství úmrtí lidí, kteří se tam pohybovali. Veškerá populace v Novém Yorku se stala pokusnými králíky v experimentu masivního vystavení radiaci. Většinou hrozbu jen podstatně snížili odstraněním na vybíjecím poli 3-8 km vzdáleném, ale i to nahoře odsunutím na místa, kde již pokračovali zinkem a kadmiem, ale i 8 měsíců vyvážené trosky z kráterů na deponii, kde postupovali stejným způsobem až do prvků bez radioaktivity neodym a zirkonium. Úžasné mistrovství jejich vojenských vědců, ale Kainovo znamení jim zůstává!

Autor: Petr Gabriel | čtvrtek 10.8.2017 22:20 | karma článku: 7.48 | přečteno: 306x

Další články blogera

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Petr Gabriel

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

29.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.59 | Přečteno: 343 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Karel Ábelovský

... jako sorry II.

ale nedá mi to; musím se opět ptát a přemýšlet o tom, co se asi stalo s národem, nebo spíš jen jeho částí, tedy jsou-li zde čteností i karmou vyzdvihovány výtvory, jako jsou blogy autorů Cvalína, Čermáka a nebo Mikuláška?

5.8.2017 v 16:08 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 474 | Diskuse

Jiří Beránek

Bože, jak hluboko jsem klesla aneb Sparta v plné nahotě

Ti dříve narození si určitě vzpomenou na kultovní italskou komedii s Laurou Antonelli v hlavní roli.

4.8.2017 v 15:06 | Karma článku: 14.06 | Přečteno: 539 | Diskuse

Štěpán Bicera

Upadá to tady, upadá

Je poledne a na titulní stránce visí dokonce blogy ze včerejška. Kde jsou ty doby, kdy 24 blogů, které sepsali autoři od dnešní půlnoci, byly stvořeny tak za dvě hodiny. Stejně čile se i pod blogy diskutovalo, byť pod "knicky".

3.8.2017 v 12:55 | Karma článku: 23.80 | Přečteno: 542 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.