Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

29. 07. 2017 9:08:26
Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

Americký milionář Jimmy Walter dá milion dolarů tomu, kdo dokáže, že věže WTC spadly bez použití výbušnin.

Je to další výzva pro veřejnost, aby sama prověřila lživá tvrzení zpracovatelů amerického povyšování v používání technologií k vyřešení jejich problémů. Od samotného počátku řešení této demolice byl především zmiňovaný oheň od kancelářského nábytku, ale i zásob chemikálií pro údržbu budovy s teplotou, která nemohla překročit 900 °C, ale měla prý přivodit pád ocelových věží. Tak vymysleli, že ohnivzdornost ocelových sloupů byla snížena chybějícím betonem uvnitř sloupů a proto by snad lépe hořely? Navíc v Oficiální zprávě zvýšili množství paliva ve větším letadle Boeingu. Beton uvnitř sloupů může přispět pouze k jejich stabilitě, pokud jsou sloupy slabší, ale u 20 x předimenzované konstrukce WTC to nelze brát v úvahu. Tak alespoň předvedli hořící obvodové ocelové stěny u budovy 3, které plály, ale mohly být jen polité hořlavinou, jako to později udělali v Totenhamu v roce 2013 a o rok později i v Kyjevě. Tam hořely stěny vládních budov.

Ale požadovaná nejnižší teplota pro tavení konstrukční oceli je však již 1540 °C, takže ani kovové stěny polité hořlavinou s konstrukcí nic neprovedou! Potvrdil to i jeden z vedoucích inženýrů John Skilling při výstavbě WTC, že pohonné hmoty nalité až po okraj konstrukce, tak tam její struktura zůstane zachována. Proto ocelové jádro budovy WTC v Oficiální zprávě nebylo ing. Shyamem Sunderem vůbec řešeno, ale předvedeno bylo znehodnocení ohněm lehkých příhradových vazníků, které lehce podléhaly soustředěnému ohni kroucením a pádu, ale ve skutečnosti tam ony nebyly. Ale ani servilní NIST se neodvážil potvrdit, že by oheň mohl tuto ocelovou konstrukci poškodit a zničit.

Zmiňovaná byla nekvalitní ocel s velkým množstvím síry od dr. Jonese, úlohu ohně měly podpořit i thermátové výbušniny na obvodu pláště, které však měly jej otevřít pro pozdější výhoz málo roztrhané konstrukce (i dosud žijících lidí). Stržení věží vahou horních pater by pouze nastalo po podtržení základů, nebo u železobetonových konstrukcí (dětská nemocnice v Indii). U budovy 7 byla podtržena důležitá podpěra uprostřed pásu středních podpěr. Více v článcích Požáry mrakodrapů, Závažnější postupy destrukcí věží WTC trochu jinak.

Stržení věží WTC již plánoval Bush starší, tehdejší ředitel CIA. U soudu v Philadelphii v roce 2004 o tom informoval Timothy McNiven, příslušník armádní jednotky, dříve dislokované v západní Evropě. Již tehdy uvažovali o útoku letadly, ale jeho zpracovatelé, vedeni neschopným plukovníkem Teague, neměli dostatečné vědomosti, ale ani podporu politiků. Již v roce 1976 hořelo v severní věži 6 hodin v několika patrech, ale byly tam pouze vyměněny podpory stropních trámů na sloupech.

Další pokus o stržení severní věže byl v roce 1993, jak popsal ing. Schneider, který měl navigovat fotografa ke snímkům, které potom dokázaly, že již ani mikronukleární zbraň budově neublížila. Najaté arabské nicmany měl poučit egyptský důstojník Ed Salem, ale to on odmítl i odměnu milion dolarů. Někdo ji ale spustil u sloupu prostřední řady, vznikla tam jáma 2x2 m, na zatopené hladině bělošedý povlak od lithia. Po výbuchu se celá konstrukce jen lehce zachvěla. Ocel v okolí byla zprohýbána a podobala se tvarem protlačovanému materiálu, roztaženému do 6 stop od velkého žáru i následného poryvu. Jinde byla svlečena a vytažena ze železobetonu zmačknutím a vyšroubováním. Pancéřové dveře byly vyvrácené a otočené! Na seizmickém pracovišti v Palisades se nic neobjevilo. Oficiálně bylo vše připsáno egyptským občanům, dosazeným do náboženských struktur, kteří tam prý přivezli chemické trhaviny, což Schneider odmítl a později v roce 1996 zavražděn policií. Takže ani tato zbraň budovu neshodila. Náhodný čtenář mého blogu však již určitě ví, jak to bylo, aby vybral odměnu? Vaše dotazy zodpovím, když mne přihlásíte do Hyde parku u cs. televize.

Autor: Petr Gabriel | sobota 29.7.2017 9:08 | karma článku: 7.59 | přečteno: 343x

Další články blogera

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Karel Ábelovský

... jako sorry II.

ale nedá mi to; musím se opět ptát a přemýšlet o tom, co se asi stalo s národem, nebo spíš jen jeho částí, tedy jsou-li zde čteností i karmou vyzdvihovány výtvory, jako jsou blogy autorů Cvalína, Čermáka a nebo Mikuláška?

5.8.2017 v 16:08 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 474 | Diskuse

Jiří Beránek

Bože, jak hluboko jsem klesla aneb Sparta v plné nahotě

Ti dříve narození si určitě vzpomenou na kultovní italskou komedii s Laurou Antonelli v hlavní roli.

4.8.2017 v 15:06 | Karma článku: 14.06 | Přečteno: 539 | Diskuse

Štěpán Bicera

Upadá to tady, upadá

Je poledne a na titulní stránce visí dokonce blogy ze včerejška. Kde jsou ty doby, kdy 24 blogů, které sepsali autoři od dnešní půlnoci, byly stvořeny tak za dvě hodiny. Stejně čile se i pod blogy diskutovalo, byť pod "knicky".

3.8.2017 v 12:55 | Karma článku: 23.80 | Přečteno: 542 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.