Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Milion dolarů pro toho, kdo dokáže návštěvu USA kosmonautů na Měsíci.

16. 07. 2017 22:30:00
Tato výzva od objevitele Van Allenových pásů dosud platí, i když on sám již zemřel, tak jeho kolega CHarlie Hawkins ji chce proplatit. Dosud se však nikdo neodvážil ucházet o tuto odměnu. Pomůže tomu iniciativa od současného prezi

Milion dolarů pro toho, kdo dokáže návštěvu amerických

kosmonautů na Měsíci!

Je to výzva pro každého občana od dvou amerických fyziků, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Jeden z nich James Van Allen dokonce v roce 1958 objevil překážku, kterou nelze překonat bez újmy na vlastním zdraví, či dokonce nepřinést genetické poškození pro vlastní potomstvo. Nedávno sice autor James Van Allen objevu radiačního pásu již zemřel, ale jeho kolega Charlie Hawkins i nadále potvrzuje záměr vyplatit sumu peněz, zmíněnou ve výzvě, není ale jediný, kdo ji chce proplatit!

Na čem staví tito hrdinní odborníci? Nejen na dvou radiačních pásech, jež nás obklopují. Rotující železné jádro naší planety vytváří kolem zeměkoule magnetické pole, které vychází z pólů a dále obtáčí naší planetu neviditelnými magnetickými siločarami a tak nás chrání před škodlivým zářením ze slunce, ale i z kosmu. Tato magnetosféra pohlcuje i odráží vše, co by zničilo zdejší život. I když mnoho planet je takto zabezpečených, tak Měsíc a Mars zřejmě ne! Radiační pásy jsou trhány od částic energetických nábojů plazmy, ale jsou zadrženy magnetickým polem země a jejich částice v místech pólů narážejí do vrchní atmosféry a fluoreskují, zeleně v přítomnosti atomů kyslíku, nebo červeně s atomy dusíku. Pásy jsou protaženy v oblasti rovníku do strany na tři průměry zeměkoule a omezeny od rovníku v úhlu 65 stupňů.

*Vnější pás je rozsáhlý pás radiace od výšky 13 000 km do 60 000 km. Krajní elektrony zde většinou produkují paprskovité, dovnitř pásu šířené a tam urychlené náboje k přenosu energie hvízdající a vlnící se plazmy v elektronovém radiačním pásmu. Zde jsou i průběžně odstraňovány srážkami s atmosférickými neutrálními elektrony, dosud nepohlcené magnetosférou a radiačními pásy. Elektrony zde mají vysoké proudění a jejich krajní okraj uzavírá též magnetosféru (podle obrázku), kde geomagnetické pole je též ukončeno chvostem, takže případný výron energetických elektronů se ztrácí do nízké meziplanetární úrovně s energetickým úbytkem. Tento pás produkuje populaci částic, široce se vlnící a rušící plazmu od slunce, a tyto energetické částice výronem se mohou zvětšit i dramaticky snížit, jako následek geomagnetických bouří, vstřikováním a urychlováním částicemi od chvostu.

*Vnitřní pás se prostírá ve výšce 100-10 000 km nad povrchem zeměkoule v oblasti protažené od rovníku a obsahuje vysokou koncentraci energetických protonů s energií, převyšující 100 MeV, ale i elektrony v řádu tisíců keV zachycených do magnetického pole země. Tedy je složen kombinací protonů s elektrony. Nízkoenergetické protony jsou tvořeny náboji během geomagnetických bouří nad magnetickým polem. Tento pás protonů během jejich proudění zvyšuje kinetickou energii až na 400 MeV, což kosmické lodi nemohly zaznamenat při rychlém průletu. Hodnota nad 50 MeV je zde výsledkem rozpadu beta paprsků, vytvořených neutrony od kolizí kosmických paprsků s jadernými a jsou poškozující pro lidi! I sluneční články na satelitech a kosmických lodí mohou být poškozeny od výbojů geomagnetických bouří. Otáčivé senzory Hublova teleskopu bývají vypnuté v regionu s intenzivní radiací. Prostor v nízké nadmořské výšce, jakož i mezi oběma radiačními pásy, je bezpečnou oblastí pro veškerou elektroniku. Lidem a živým organismům jsou vysokoenergetické protony a záření beta ve vnitřním radiačním pásu životu nebezpečné, neboť tyto částice pohybující se velkou rychlostí, dokážou porušit DNA. Dráhy letu kosmických lodí byly vedeny v nižší, bezpečné výšce, ale Apolla buď nebezpečnou zónu minula, nebo podle obou autorů výzvy cesta k Měsíci se vůbec nemohla uskutečnit, pročež ani rozumnější Rusové se vůbec nepokusili! Důkazy jsme dříve nacházeli na videích: www.mustwatch.cz. Znáte dalšího Američana a milionáře, který také vyhlásil stejnou odměnu?

*Co programu Apollo vyčítají? Mimo neuskutečnitelnou trasu plnou manévrů magnetickým polem, vidí několik nedostatků i v konstrukci kabiny, zejména okno, kterým by radioaktivita lehce pronikala. Stav představené kabiny kosmické lodi se prý nemohl postarat o dobrou ochranu proti předpokládanému poškození! Kamera snímající pobyt kosmonautů byla v některých záběrech příliš vysoko, takže mi připomínají záběry pořízené z kovové konstrukce při očividném pokusu o fabulaci v zóně 51, samozřejmě na povrchu zeměkoule v často viděném snímku na internetu. Komíhavé pohyby nohou, chodících kosmonautů po Měsíci, lze lehce vytvořit zrychlením záběru. Kritici, kteří lunární modul viděli v Kenedyho centru na Floridě upozorňují na jeho předpotopní, nemožné vybavení i neskutečné problémy s jeho stabilitou na zemi, když se tam několikrát zvrátil! Měl totiž jen jeden motor a směšně malé trysky, které nemohou umožnit přistávání a jej stabilizovat při letu. Byl tam ve velikosti kamen, na nichž posedávali unavení návštěvníci.

*Nejvíce zveřejňovaný význam proudění protonových částic, nemůže předvést předpokládané maximum hustoty toku, neboť kosmická loď s pozorovacími přístroji zaměřenými na radiační pás, má být limitována časem! Zeměkoule nemá zkušenosti se slunečními bouřemi od Carringtonovy intenzivní zkušenosti a trvání doby průletu kosmické lodi s vhodnými instrumenty, mělo dosažitelné argumenty rovněž jen pozorováním. Rozdíly nemají vliv na úroveň toku v obou pásech. Tak to je hlavní, odborný důkaz o neproveditelnosti návštěvy Měsíce. Proč bylo vytvořené celé toto divadlo? Uskutečnění stálo státní pokladnu 40 miliard dolarů. Kam směřovaly? Do kapes nejvyšších, kdesi tam nahoře! Však i u nás máme takové odborníky na ministerstvu obrany a ve zdravotnictví! Pravdu naznačil kosmonaut Neil Armstrong na přednášce nejlepším studentům k 25 výročí letu Apolla, když řekl, že jednou přijde doba, kdy bude možné odstranit i poslední slupku pravdy! (tehdy jsme tomu neporozuměli?!!).. Kdokoliv kontroluje minulost, kontroluje také budoucnost-George Orwell. Proč muselo být toto divadlo o návštěvě Měsíce uskutečněno? Protože prezident John Kenedy vyhlásil, že návštěva Měsíce je prvním krůčkem do kosmu a naplní americkou snahu o dominanci v našem světě!

„Pravda vždycky vyjde najevo“ William Shakespeare.

*Na prvním snímku jsme tehdy viděli oba, ve světě známé fyziky Jamese Van Allena a jeho kolegu Charlie Hawkinse na přednášce. Na druhém obrázku jsou znázorněny oba radiační pásy Van Allenovy. Na třetím snímku byla celá konstrukce, potřebná k „realizaci“projektu asi na pozemku tajemné arey 51, kde se provádějí utajované akce. Všimnuli jsme si, že tam nebyly vidět hvězdy, ale kdo by byl také schopen je dosadit ve správné konstelaci tak, jak by byly vidět z Měsíce? Určitě by se našlo mnoho kritiků! Na čtvrtém snímku byl bývalý šéf NASA James Web, který nemohl snést takový podraz vůči veřejnosti a krátce před první misí Apolla rezignoval. Bohužel se mi většina snímků poztrácela, ale v příštím článku budou další argumenty a pochyby (druhý Američan na Měsíci) Buzze Aldrina o informovanosti současného prezidenta Trumpa.

Autor: Petr Gabriel | neděle 16.7.2017 22:30 | karma článku: 25.28 | přečteno: 1808x

Další články blogera

Petr Gabriel

Proč se druhý Američan na Měsíci ošíval při projevu Donalda Trumpa.

Obával se nového posuzování, protože sám se podílel vědomě na blamáži, která sice postavila USA na přední místo v našem světě v osvojování vesmíru, ale velkými podvody, které mohou otevřít cestu k dalším s nedozírnými následky.

22.7.2017 v 8:52 | Karma článku: 21.89 | Přečteno: 895 | Diskuse

Petr Gabriel

Koho mohou Holanďané soudit kvůli sestřelení letadla MH 17.

Nevyléčitelní pacienti z jihovýchodní Asie byli předhozeni k sestřelení šílencům, kteří číhali na svou dlouhodobě vybranou oběť-Putina, který jim již dlouhodobě vadil při řešení situací v mezinárodní politice. Použili i odpad klin

19.7.2017 v 1:30 | Karma článku: 15.94 | Přečteno: 593 | Diskuse

Petr Gabriel

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

9.6.2017 v 22:23 | Karma článku: 6.29 | Přečteno: 298 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

Odpověď pedagožce ve výslužbě

Napsala kolegyně blogerka Libuše Havlíková, sama sebe představující jako učitelku v důchodu, několik vět týkajících se aktuální situace v Jeruzalémě, které vyžadují rychlou a okamžitou odpověď.

24.7.2017 v 12:50 | Karma článku: 34.17 | Přečteno: 1251 | Diskuse

Pavel Šutka

Přímá volba prezidenta očima právníka - Díl. 1 - Proč právě 50.000 podpisů?

Proč při volbě prezidenta sbíráme právě 50.000 podpisů? Je to málo? A nebo moc? A jak se výše požadovaných podpisů vyvíjela po celou dobu snahy zavést v ČR přímou volbu prezidenta?

24.7.2017 v 12:17 | Karma článku: 7.93 | Přečteno: 536 | Diskuse

Jan Dvořák

Merkelová je kotva stability. Myslel to Seehoffer upřímně? Známe odpověď

K překvapení většiny Bavorů, ale též valné části obyvatel „zbytku“ Německa, se bavorský premiér a šéf CSU Seehoffer vyslovil nadmíru příznivě o kancléřce Merkelové, ačkoli dříve se do ní strefoval, kudy chodil.

24.7.2017 v 9:24 | Karma článku: 15.62 | Přečteno: 550 | Diskuse

Beata Krusic

Děkuju, Ivane.........

Jsou lidi, co to tam prostě mají. Stačí málo a oni tím "málem"( v podstatě ale něčím fakt velkým) dokáží člověka obdarovat.

24.7.2017 v 9:11 | Karma článku: 8.58 | Přečteno: 326 | Diskuse

Jaroslav Chudáček

Theresa Mayová a brexit

Kam kráčí Spojené království? Spojené království začalo vyjednávat o podmínkách opuštění Evropské unie. Vyjednávání ze strany Britů však neprobíhá vůbec přesvědčivě.

24.7.2017 v 9:09 | Karma článku: 10.13 | Přečteno: 272 | Diskuse
Počet článků 147 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1246
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.