Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

9. 06. 2017 22:23:58
Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

Zajímavé a mnohdy rozhodující efekty konstruktérů 11. září 2001, které jsem vybral z mých podrobných článků. 1. Proč EPA použila podřadných testovacích metod? Podle jejího šéfa Hugha Kaufmana, veřejnost neměla být vystrašena pravdivými údaji o nebezpečnosti použití nových technologií.

2. Kouř z doutnajícího dřevěného uhlí v horních patrech zcela upoutal pozornost náhodných diváků, ale hlavně u televizorů celého světa, jelikož oni neměli podle konstruktérů události vidět dole podivnou, pomalu stoupající mlhu od základů, kde ji začala produkovat mikronukleární nálož, spuštěná výbušninou C4. 3. Posun železobetonové stěny o 60 cm pod prostorem věží od prof. Georga j. Tamaro, je jasným důkazem o použití velmi silné nálože-termonukleární. 4. Lasery z Chrámu Nejsvětější Trojice s fr. technologií zasáhly nálože pod trupem bezpilotních letadel Predátor, kde byly vidět jejich stopy na stěnách budov, když se jejich obsluha před příletem bezpilotních letadel zaměřovala.

5. Manganové kuličky nalezené v okolních bytech vylučují nanotermit, který by svou energií nepřekonal vzdálenost 250 m od WTC. Byla to pouhá fantasie dánského vědce Haritta, kterou nejdříve vyznávali i jiní renomovaní vědci. 6. Paprsek beta od náloží mikronuke vyhodil 50 tunový lis na dvůr WTC i s obsluhou, která byla celá bílá od lithia.

7. Od zachvění fot. stativu Etiena Saureta na videu architekta Gage, bylo již jen 12 vt. k sesutí každé věže. 8. Autor knihy Bolestivých otázek Erich Hufschmied, potvrdil stabilitu věží WTC, která byla jištěna ocelovou deskou s jejich vzájemnou vzdáleností 3,7 m svisle. 9. Mikronuke nevyzařují gama paprsky, jen alfa od atomu helia. 10. Bratři Naudetové asi natočili i ohnivou kouli 100 m v průměru, proto museli skončit. Ta vznikla přebytkem dovezeného paliva letadly. Tu viděl vrátný severní věže Kenneth Johanneman i Carol Marin ze CBS.

11. Výpočet množství dovezeného paliva bezpilotními letadly byl nutný pro vypálení kyslíku pod 16 % v suterénech věží, provedený na Vysoké škole požární u prof. Jonathana Barnetta, aby tam vznikl dioxin PCDD/F na přeměnu všech trosek na písek a prach

12. 12. Otec Howarda Lewise III. popsal pro 911- 70 nutných jaderných výbuchů i kamenný kalich, plánovaný v podzemí Nového Yorku. 13. Obvyklá interakce nuke výbuchů s atmosférou podle prof. Soxenfuse-3 dny pršelo i v Novém Yorku, tak jak jsme viděli i ve třech městech v Iráku po použití termojaderných zbraní-Nadžaf, Karbala i Hilla(IN THE COMPANY OF SOLDIERS). 14. V seizmických záznamech médií je termonukleární energie zaměňována za kinetickou padajících trosek věží, která byla jen třetinová. 15. Milion tun trosek odnesl aerosol do ovzduší podle dr. Warda i dr. Cahilla, což je důkaz o amplitudě a termojaderném výbuchu v suterénech věží. Dolů spadla jen třetina trosek, které byly vyjádřeny magnitudou!

16. Dioxin PCDD/F vytvořen teplotou mikronuke od základů i palivem bezpilotního letadla v suterénech věží, které vypálilo kyslík pod 16 % v celém suterénu věží. 17. Rozdíl v seizmickém záznamu termonuke výbuchu a zemětřesení je znázorněn v amplitudě, která jde již od začátku prudce nahoru od záznamové osy

18. Blízkost moře působilo elektrochemickými galvanickými články elektrolyt, který by oslaboval ocelovou konstrukci neustále! 19. Odsunutá radioaktivita byla rozložena zinkem a kadmiem na neodym a zirkon. 20. Mezi důvody pro demolici věží WTC byly nejen malá efektivita a výtěžnost pro město, ale i podvody firem, o kterých zaměstnanci věděli-proto i oni tam dále nemohli pracovat!

21. Telefony ve výšce letících letadel v té době nefungovaly-A. K. Dowdney Phd. 22. Spláchnutí tritia vodou třídenním deštěm po výbuchu i omýváním stojících trosek 16 miliony litrů vody, zabránilo katastrofické rakovině plicního laloku v celém městě Nového Yorku . 23. Dříve uvažovaný kamenný kalich pod věžemi by uschoval roztavenou ocel a veřejnost by marně pátrala, kam se ztratila ta věž!

24. Podivný pohřeb leteckého důstojníka Charlese Franka Burlinghama, který byl předveden i v naší televizi, jenž prý již mrtvý řídil letadlo s arabskými únosci na Pentagon, kam on často předtím služebně létal. 25. Přítomnost beta paprsků po destilaci vody-byla evidentní přítomnost radioaktivity, která i když byla umně odstraněna, tak se projevila na několika místech. Třeba u vchodu do Národního parku, i u sochy u Georgetaunské místní vysoké školy atd. 26. Časová následnost obou termonukleárních výbuchů eliminovala jejich velikost v součtu, ale i kopie nedalekého vybíjecího pole podle zkušeností Sovětů v Karagandě, proto nebyl NY poškozen. 27. Fiktivní arabští únosci letadel nebyli v seznamu cestujících, ani pitvaných. 28. Je pravda, že Česká televize pozvala na 11. září do Hyde parku Condolízu Riceovou? 29. Je pravda, že v severní věži zahynul i Lukáš Rambousek a Alena Sešínová?

Autor: Petr Gabriel | pátek 9.6.2017 22:23 | karma článku: 4.64 | přečteno: 200x

Další články blogera

Petr Gabriel

Největší rozdíly mezi Oficiální zprávou a provedením demolice WTC USA armádou.

Rozdílné je skutečné provedení této demolice a Oficiální zprávou je v teplotě, kde Of. zpráva nemohla uvézt žár, který by musel být nastartovaný působením termonukleární náloží, a management by musel přiznat odpovědnost za smrt ob

1.5.2017 v 17:22 | Karma článku: 9.83 | Přečteno: 613 | Diskuse

Petr Gabriel

Na Vysoké škole vojenského letectva již uvažovali o zřícení věží.

Nechtěli zůstat pozadu, proto si pozvali odborníka s jeho strategií, který si nelámal hlavu s osudem zaměstnanců firem, kteří ledacos věděli o jejich praktikách, které kazily pověst země, která ostatním naznačuje cestu ke kvalitě.

26.4.2017 v 14:17 | Karma článku: 14.97 | Přečteno: 1117 | Diskuse

Petr Gabriel

Zkapalněná ocelová konstrukce WTC měla být ukrytá ve skalním podloží.

Ukrytá horká ocel v podzemí by vůbec nevyvolávala nějaké diskuze o způsobu jejího odstranění. Nepovedlo se to kvůli geofyzice klouzavého svahu, ale bylo to velmi chytré! I autor již použil termín-vysoce energetická událost pro oce

16.4.2017 v 19:12 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1418 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Karel Kužel

Tři hlavní otázky

Filosofie - náboženství - ideologie. Jak spolu souvisejí? Co řeší a co přinášejí? O tom mluví moje pojednání neodborné, nevážné a nezodpovědné.

22.6.2017 v 18:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 66 | Diskuse

Petra Kišová

Panychida za diskuse aneb Jak jsem přišla o plody blogerského úsilí

To je tak, když blogerka usne... ne zrovna na vavřínech, ale v bublině nečinnosti a nečtenosti. Pak se jednoho dne probere a zjistí, že ji okradli a cosi je nenávratně pryč.

7.6.2017 v 16:16 | Karma článku: 11.15 | Přečteno: 381 | Diskuse

Vladimír Samiec

Tak nám kuřáky vyhnali do ulic

Právě dnes začal platit zákon, který nás všechny, ať chceme, nebo nechceme, má chránit před následky kouření a jiných návykových látek. To že tento zákon zasahuje do svobody majitelů restaurací, aby si svobodně rozhodli, zda ...

31.5.2017 v 19:05 | Karma článku: 21.57 | Přečteno: 506 | Diskuse

Jan Hulík

Haagská úmluva

Haagská úmluva se týká mezinárodního únosu dětí, která byla v Haagu přijata 25.října 1980.Česká a Slovenská Federativní Republika ji podepsala 28.prosince 1992. Úmluva vstoupila pro Českou Republiku v platnost 01.března 1998.

24.5.2017 v 11:00 | Karma článku: 5.39 | Přečteno: 132 | Diskuse
Počet článků 144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1244
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.