Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Největší rozdíly mezi Oficiální zprávou a provedením demolice WTC USA armádou.

1. 05. 2017 17:22:11
Rozdílné je skutečné provedení této demolice a Oficiální zprávou je v teplotě, kde Of. zpráva nemohla uvézt žár, který by musel být nastartovaný působením termonukleární náloží, a management by musel přiznat odpovědnost za smrt ob

Největší rozdíly mezi Oficiální zprávou a skutečností v události 911.

Hlavní příčinou úspěšné demolice mohl být oheň, nebo žár od termo náloží?! Představitel NISTU ing. Shyan Sunder, byl zpracovatel zadání Oficiální zprávy o zničení budov WTC ohněm!? Jeho představa zničení byla založena na ohni kancelářského nábytku, vybavení kanceláří přístroji a různých zásob hořlavin a chemikálií pro údržbu vysoké budovy. Ačkoliv ty zásoby byly jakkoliv značné, tak případný oheň rozhodně nebyl větší, než jeden tisíc stupňů, i při použití speciálních paliv. Ani jejich teplota nikdy při požáru nedokáže rozehřát ocel na více než 250°C, ale venku zase jen 360°C (v Anglii)podle vysouzených údajů pro známé noviny Nového Yorku. Přitom první stupeň tavené oceli je asi 550°C, ale samotný oheň byl tam pouze v ojedinělých roztroušených případech podle profesora strojnictví a hutnictví Thomase Eagara , kdy vykazoval teplotu 650°C.

Autor knihy Bolestivé otázky Eric Hufschmid je odborníkem na řez kovů. Tvrdí, že kvůli pádu věží ohněm, by se muselo ještě přerušit tisíce spojů, ale také předem roztavit konstrukční jádro budovy!! Takže argumenty o teplotě speciálních paliv při hoření jsou zbytečné, když ony ji stejně nedokáží uplatnit k dostatečnému nahřátí oceli, aby ona kolabovala alespoň u spojek stropních trámů a sloupů, jako při prvním pokusu v roce 1993. Podobně vyjádřil své mínění i vedoucí ing. při výstavbě severní věže ing. John Skilling, že tato ocelová konstrukce, zaplněná až po okraj pohonnými hmotami nevykáže po ohni jakékoliv změny. Podle Engeneering News Report, měla tato ojedinělá konstrukce unést bez závad i dalších 2 000 % užitečné zátěže, nebo vynést nepřítomnost sloupů na jedné straně i s rohovým sloupem, což se stalo po nárazu bezpilotního letounu a nemělo to devastující účinek ke zřícení budovy!

Další zmiňovaný pokus Of. zprávy zařazením ohně v hořejším patře, kam narazilo bezpilotní letadlo s náloží 2 kt, iniciované laserem z podkroví 400 m vzdáleného chrámu Nejsvětější trojice, vyvolalo oheň zase jen v jednom patře. Ale i dříve navezené dřevěné uhlí do nejhořejšího patra, mělo po tomto předchozím úderu splnit očekávání pracovníků Vysoké školy, vedené inženýrem a pozdějším profesorem Jonathanem Barnnettem-mělo poutat pozornost diváků po celou dobu, než dovezené palivo bezpilotních letadel bude dole zapálené teplotou mikronukleárních náloží, tam vypálí kyslík pod 16 % a vytvoří dioxid PCDD/F k přeměně betonových a ocelových trosek na písek a prach.

Naopak energetické hodnoty naměřené na Ground Zero 11. září a představené na armádním FASU celých deset let-105 voltů/m na vrcholu energetického pole i 4 000 A/m na hrotu magnetického pole, vypovídají o žáru 6 600 000°C , kde jsem použil základní teplotu termonukleárních složek, vytvořenou deuteriem a lithiem v Tokamaku 1 330 000°C, jak naměřil profesor Golovin. Když přidáme nutnou teplotu pro roztavení jediného ocelového stropního nosníku 3 700°C vypočtenou profesorem matematiky A. K. Downeyem z Kanady a vynásobíme jejich počet do výšky konstrukce 80 m, kam měla dosáhnout stálá teplota od žáru ze suterénu.

.

Autor: Petr Gabriel | pondělí 1.5.2017 17:22 | karma článku: 11.84 | přečteno: 693x

Další články blogera

Petr Gabriel

Proč se druhý Američan na Měsíci ošíval při projevu Donalda Trumpa.

Obával se nového posuzování, protože sám se podílel vědomě na blamáži, která sice postavila USA na přední místo v našem světě v osvojování vesmíru, ale velkými podvody, které mohou otevřít cestu k dalším s nedozírnými následky.

22.7.2017 v 8:52 | Karma článku: 21.89 | Přečteno: 895 | Diskuse

Petr Gabriel

Koho mohou Holanďané soudit kvůli sestřelení letadla MH 17.

Nevyléčitelní pacienti z jihovýchodní Asie byli předhozeni k sestřelení šílencům, kteří číhali na svou dlouhodobě vybranou oběť-Putina, který jim již dlouhodobě vadil při řešení situací v mezinárodní politice. Použili i odpad klin

19.7.2017 v 1:30 | Karma článku: 15.94 | Přečteno: 593 | Diskuse

Petr Gabriel

Milion dolarů pro toho, kdo dokáže návštěvu USA kosmonautů na Měsíci.

Tato výzva od objevitele Van Allenových pásů dosud platí, i když on sám již zemřel, tak jeho kolega CHarlie Hawkins ji chce proplatit. Dosud se však nikdo neodvážil ucházet o tuto odměnu. Pomůže tomu iniciativa od současného prezi

16.7.2017 v 22:30 | Karma článku: 25.28 | Přečteno: 1808 | Diskuse

Petr Gabriel

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

9.6.2017 v 22:23 | Karma článku: 6.29 | Přečteno: 298 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Petr Gabriel

Koho mohou Holanďané soudit kvůli sestřelení letadla MH 17.

Nevyléčitelní pacienti z jihovýchodní Asie byli předhozeni k sestřelení šílencům, kteří číhali na svou dlouhodobě vybranou oběť-Putina, který jim již dlouhodobě vadil při řešení situací v mezinárodní politice. Použili i odpad klin

19.7.2017 v 1:30 | Karma článku: 15.94 | Přečteno: 593 | Diskuse

Stanislav Cigánek

Mýty a nemýty - džihádysti hrají si

Europoslanec Tomáš Zdechovský věří na mýty o ekonomických migrantech. Svou "víru" podkládá vlastní zkušeností i solidní analýzou.

18.7.2017 v 23:04 | Karma článku: 12.97 | Přečteno: 388 | Diskuse

Michal Konopa

Karma? Děkuju, nechci.

Na první pohled trochu debilní myšlenka, avšak má své opodstatnění. Karma a karmování může být v určitých ohledech problematické.

17.7.2017 v 10:45 | Karma článku: 8.31 | Přečteno: 334 | Diskuse

Jiří Nápravník

Ruští hackeří vs. lidská lenost

V poslední době se stalo módou svádět odpovědnost za útoky na počítačové systémy na ruské hackery. Co když je situace ve skutečnosti ještě vážnější? Programování je čistě lidská práce. Žádná fyzika, žádná chemie nebo biologie.

24.6.2017 v 15:03 | Karma článku: 10.50 | Přečteno: 197 | Diskuse

Karel Kužel

Tři hlavní otázky

Filosofie - náboženství - ideologie. Jak spolu souvisejí? Co řeší a co přinášejí? O tom mluví moje pojednání neodborné, nevážné a nezodpovědné.

22.6.2017 v 18:00 | Karma článku: 5.80 | Přečteno: 97 | Diskuse
Počet článků 147 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1246
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.