Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na Vysoké škole vojenského letectva již uvažovali o zřícení věží.

26. 04. 2017 14:17:32
Nechtěli zůstat pozadu, proto si pozvali odborníka s jeho strategií, který si nelámal hlavu s osudem zaměstnanců firem, kteří ledacos věděli o jejich praktikách, které kazily pověst země, která ostatním naznačuje cestu ke kvalitě.

Na Vysoké škole vojenského letectva již uvažovali o zřícení věží.

Bruce Hofman, byl viceprezidentem Rand Corporation, které je nejdůležitějším soukromým pracovištěm, zabývající se otázkami strategie a organizací ozbrojených sil na světě. On předložil ve Vysoké škole vojenského letectva USA v březnu 2001, svou představu o zničení WTC budov, která se přesně shodovala s nepředstavitelným scénářem, který byl použit 11. září 2001. Jeho představa byla o tom, že je možné způsobit zřícení severní věže na věž jižní a tak zahubit až 60 000 lidí! Uvažoval o široké možnosti volby zbraní, bezpilotních letadel řízených na dálku. Jenže on v pachateli viděl teroristy Al Kajdy, spojené s bin Ládinem, což je zase dílo Pentagonu, neboť v al Kajdě prý působí více generálů se čtyřmi hvězdičkami, než v něm.

Kdo to ještě věděl, co se tam chystalo? Zpravodajské služby německá, egyptská, izraelská, francouzská a ruská, i poručík Naval Inteligence USA její zpravodajské služby Delmart Edward Vreeland. Ten, aby mohl zveřejnit to, co věděl o stržení těchto věží, tak se uchýlil do svobodnější země Kanady a tam „neopatrně“ nakládal s kreditní kartou tak, aby musel být podezřelý a zatknutý. U soudu předložil informace, které stále předkládám já vám. Ovšem generální prokurátor na zasedání Nejvyššího soudu zvolal:Copak je tohle možné? Nechci tvrdit, že je to nemožné, ale není to pravděpodobné!

Co na tom bylo tak k neuvěření? Nová metoda demolice, rychlost pádu věží bez nějakého ohně, perfektní příprava náloží na každém sloupu, které usměrňovaly věž při pádu do jejího půdorysu. Nálože otevírající venkovní plášť pro výhoz neroztavené oceli i dosud živých lidí. Nálože u základů obvodových sloupů upravily pouze teplotu jejich oceli, aby byly povolné při pádu ocelového jádra obou budov. Vysoký žár termonukleární nálože 6 660 000°C bez průvanu, který dosud nikdy nikde nebyl-vše najdete v článcích mého blogu! Průběh demolice je tedy utajován, protože byl skrytý před veřejností uvnitř hliníkového pláště. Urychlovaný pád konstrukce byl do té doby neproveditelný, protože se vždy ona musí nejdříve podtrhnout, ale zde byla přímo roztavená do výšky 80 m. Žádný odborník spolupracující na tomto úkolu, se tedy nepodepíše pod skutečný průběh procesu s ohledem na možné zakázky v budoucnu. Ten kdo se nepodílel a nezná detaily, tak také nechce ztratit jméno odborníka. Potom zbývalo jen posouzení od téměř emeritních odborníků vysokých škol, jako dr. Thomase Cahilla profesora atmosférické fyziky na Davisově univerzitě v Kalifornii, nebo dr. A. K. Downeye Phd, profesora fyziky na univerzitě v západním Ontáriu. Mohu ještě jmenovat prof. fyziky dr. Stevena Jonese, jemuž bylo nabídnuté nové zaměstnání, když zanechá jeho dosavadních aktivit i dr. Eda Warda, který určil směr posuzování k žáru od termonukleárních náloží i popis zdravotních problémů lidí v okolí WTC. Závěr nám popsala další profesorka fyziky a dr. Judy Woodová-uplatnění technologie HAARP atd. Vše již v minulých, lehce dostupných 140 článcích!

Ale je zde seznam odborníků, kteří dovedou doložit neproveditelnost demolice, uváděné v Oficiální zprávě Shyanem Sunderem: Kathy McGrade B.S. inženýrka metalurgie Anthony Szamboti B.S.M.E. ing. mechaniky Scott Grainger E.P.E. ing. soudní znalec ohně protection Kamal Obeid ing. konstrukční S.E. Tom Sulivan-technický expert a vedoucí implozí kontrolovaných demolic Jason CHeshire P.E. ing. chemie Adam Parrott B.S.CH.E., chemik Mark Basile B.S.CH.E., chemik Kevin Ryan B.S., chemik a vedoucí manažer laboratoře Jerry Lobdill B.S.CH.E.-ing chemie a fyziky Lynn Margulis PH.D- prof. univerzity v Massachusetts-národní cena za vědu Ronald Brookman S.E.-konstrukční ing. David CHandler M.S.B.S. fyzik a matematik Robert Bowman PH.D plukovník, velitel strategické obrany

Otázka pro čtenáře-proč nebyli arabští únosci letadel na seznamu cestujících, a pitvaných?

Většina 86 % Američanů dosud podporuje řešení představené mluvčím NISTU Shyanem Sunderem-nárazem letadly Boeingy a následujícím zborcením věží palačinkovým způsobem, kdy se ocelová konstrukce, narušená letadly a ohněm, začne se prohýbat a svou vahou tlačit na spodní patra konstrukce, která ale byla staticky 20 x předimenzovaná! Tak on jednoduše zcela vypustil ocelové jádro konstrukce, které nemusel v popisu odstranit! Spalující oheň tam lehce pohlcoval dřevěné příhradové vazníky, které tam nahradily ocelové stropní 75/40 cm. Milimetrové ostatky lidí z věží asi vylétly samy na střechu 75 pater vysoké německé banky. Které letadlo narazivší do věží, létalo dále na své obvyklé trati? Proč ulice v okolí WTC byly plné papíru, když tam byl spalující oheň? Proč v SA dále létají piloti, kteří zahynuli 11. září 2001? Protože odborníci nenašli odvahu veřejně protestovat i když je znám jejich seznam, tak alespoň pozůstalí požadovali nové soudy, proto institut svatého Zogby v říjnu 2004 provedl výzkum veřejného mínění, v němž necelých 50 % požadovalo nové prošetření události. To se konalo jako divadelní hra, kde vystupovali dva viníci společně Bush a CHeney, aby se výpověď jednoho nedala použít proti druhému. Do lhůty 11. září 2004 pro podání žalob se přihlásilo několik osob a skupin občanů:

1) McNiven proti Bushovi staršímu, jehož jednotka měla připravit útok letadly. 2)William Rodriguez proti Bushi mladšímu, domovník na WTC 1. 3) Spojenectví 100 významných lidí a pozůstalých 40 rodin požadovaly evidenci 4) Skupina občanů NY a členů postižených rodin podali petici k vyšetření zločinu u generálního prokurátora Eliota Spitzera a jeho šéfa Williama Caseyho. 5) Skupina lékařů na Ground Zero v NY požadovala u generálního prokurátora přešetření kriminálních zločinů i více utajovaných před Velkou porotou. 6) 8 000 lidí trpící zdravotními potížemi od zborcených věží, žalovali nájemce WTC Larry Silversteina a firmy provádějící úklid AMEC Bows Lind Lease a Turnera Fully Construction za nedodržování bezpečnostních předpisů při úklidu.

Výsledek? Žalobci soudy nepřesvědčili a nedokázali jim vinu! Protože neznali použité prostředky zkázy budov, jako vy! Zdravotní evidence je tajná kvůli bezpečnosti státu, který použil termojaderné zbraně a nebezpečné technologie proti vlastním občanům. 15 000 hasičů a záchranářů ze 40 000 mělo již po akci vážně poškozené zdraví rakovinou plicního laloku. Ale stejně tak jsou postiženi policisté, kteří trpí „překouřením“ modrozelenou stolicí a z kožních pórů jim vyvěrá tmavě hnědá tekutina (podle čs. rozhlasu). Své postižení budou předávat v genetice svým dětem, jako obyvatelé Iráku a Afganistánu.

Autor: Petr Gabriel | středa 26.4.2017 14:17 | karma článku: 16.99 | přečteno: 1180x

Další články blogera

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Petr Gabriel

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

29.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.59 | Přečteno: 343 | Diskuse

Další články z rubriky Životní prostředí a ekologie

Hana Stastna

Preservatikea

INA se bojí umírání všeho druhu. Strachuje se o přírodu. Děsí jí přivést děti do dekadentního a znečištěného světa. Proto se nechemicky vždy chrání proti početí. Má obavu i z protržení prezervativu.

18.8.2017 v 7:53 | Karma článku: 11.39 | Přečteno: 529 | Diskuse

David Evan

Jak si Lubomír Zaorálek povídal o budoucnosti a soběstačnosti českého zemědělství

Nový volební lídr za ČSSD Lubomír Zaorálek využil žní, aby si popovídal o budoucnosti českého zemědělství a naší soběstačnosti. Možná se dostal i na to, že část české úrody končí v zahraničí, konkrétně třeba v Německu...

7.8.2017 v 20:19 | Karma článku: 33.89 | Přečteno: 2279 | Diskuse

Jan Ferenc

Prší a přitom máme sucho. Proč?

Česká vláda má v rukou materiál pro boj se suchem. Uvažuje třeba o návratu řek do původních koryt nebo podpoře biozemědělství. „A pak bude víc pršet?“ zeptal by se ten, kdo o suchu ví jen málo. O množství srážek ale až tak nejde.

7.8.2017 v 12:02 | Karma článku: 42.63 | Přečteno: 6357 | Diskuse

Jan Tichý

Panelstory a rorýsi

Rorýs, pták, co furt lítá a velmi rychle a mouchy polyká za letu. Prý je to pták vzácný. V našem paneláku vzácný není a máme tu rorýsů poměrně početné hejno.

6.8.2017 v 18:53 | Karma článku: 16.12 | Přečteno: 383 | Diskuse

Karel Krejza

Když modrá přebarví zelenou. Být ekologický není volba, ale povinnost

Také si občas kladete otázku, proč se starat o životní prostředí? Nemusíte být Zeleným, abyste se choval zeleně, chce to jen zdravý rozum a uvědomit si, že když se ztratíte na přechodu pro chodce,

1.8.2017 v 8:25 | Karma článku: 9.93 | Přečteno: 292 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.