Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zkapalněná ocelová konstrukce WTC měla být ukrytá ve skalním podloží.

16. 04. 2017 19:12:40
Ukrytá horká ocel v podzemí by vůbec nevyvolávala nějaké diskuze o způsobu jejího odstranění. Nepovedlo se to kvůli geofyzice klouzavého svahu, ale bylo to velmi chytré! I autor již použil termín-vysoce energetická událost pro oce

Zkapalněné ocelové konstrukce věží WTC, měly být ukryté v podzemí.

Čtenáři, ocitli jste se na blogu, který dlouhodobě řeší událost nezvyklé demolice budov vysokoenergetickými zadáními. Požadavkem pro tvůrce demolice bylo shodit ji uspořádaně, jestliže i úder bude zhoubný. Tak to také řešila skupina vědců kolem Howarda Lewise II. a jejich postup potvrdil i developer Silverstein, který již znal podobné řešení budovy č. 7! Oni však také znali zpožděný soudní případ z roku 1960, kde se jednalo o spálenou věž v Chicagu podivným způsobem. Proto i oni potřebovali před veřejností skrýt roztavenou ocel do podzemí a začali již v Mexickém zálivu podle podobnosti geologického podloží, jako pod věžemi v Novém Yorku. Oni vyhledali podobnou lokalitu ve skalním masivu Macondo na severu uvedeného zálivu. Tam se snažili výbuchy vytvořit prostor, pro roztavenou ocel, jakož potom i pod oběma budovami WTC až do hloubky 70 m. Pracovali na výběru zbraně i nutné velikosti prostor již od roku 1967 2500 výbuchy (které jsme mohli slyšet na videu), proto z toho důvodu prý došlo i k posunu zemských desek nedaleko na Haiti, ale uvádělo se to jako zemětřesení!

Vše tenkrát vyslechl, ještě velmi mladý Howard Lewis III. od svého otce a jeho přátel, podílejících se na tomto úkolu. Oni zkoumali možnosti vytvoření kamenného a keramického kalichu pro každou budovu zvlášť, který by byl zaplněn tekutou ocelí rychle a spořádaně, jako od tsunami. Po výbuchu termonuke v suterénu by větší část oceli tekla dolů do vyrubaných prostor, a veřejnosti by se tak věže úplně ztratily. Zbytek z roztavené a vypařené ocelové konstrukce, by vystoupal do ovzduší v podobě barevného kouře, což toto se tak stalo i podle obrázku. Ve skutečném uplatnění tekuté oceli, kde ona již natekla do kráterů, na jejichž obvodu byly vyhraněné výbuchy mikronukleárních náloží.

. Již pozměněný úkol, tedy již bez ukrytí roztavené oceli do skalního podloží, byl vytvořen velkou skupinou 3 000 amerických vojenských odborníků. Samotné provedení muselo být přesné a časově již nastavené v počítači, aby byly dodrženy lhůty pro naskočení další technologie, které navazovaly na předešlé! Tyto technologie musely být vyzkoušeny na vojenských základnách, aby mohl být určen potřebný čas pro každou z nich. Třeba úvodní mikronukleární nálože u základů obvodových sloupů bylo nutné pojistit výbušninou C4, která tak dokonale pomohla již u demolic federálních budov (na obrázku), jak informoval již senátor K. Benton v dopise kongresmanům.

Jak se mohli zapojit ochotní Arabové? Především měli zaujmout veřejnost svou přítomností, kterou dávali náležitě najevo i v nočních podnicích. Již i oficiální zpráva přiznává jejich nedostatečné letecké schopnosti, přesto však jejich studie byly úspěšné, když je ve škole Huffman Aviation Inc dokončili, tak také dostali certifikát od FAA. Ale tam se potvrdilo, že tito muži jsou zcela neschopní uřídit i jen malé letadlo, jak potvrdil Muhamad Atta, který s jednomotorovou Cessnou ani nevzlétl-na videu. Jejich instruktor Rick Grasel nechápal, jak by oni mohli něco uřídit, když jeden byl horší, než druhý. V polovině prosince 2000 ještě vykonali testy pro profesionální piloty na simulátorech pro proudová letadla. Jenže podle tamějších instruktorů nemohli splňovat kladené požadavky vzhledem k jejich podprůměrnému nadání. Zkoušky vykonali, certifikáty získali, což bylo podle vyšetřovatelů k Oficiální zprávě zárukou, že mohli vykonat zadaný úkol 11. září! Takovéto zkoušky mohli vykonat jen v USA, kde z vyšších míst bylo umožněno vykonat podobné divadlo, kdy instruktoři nevěří svým očím a uším, protože pilotní průkazy na velká proudová letadla získali na simulátorech!

Jenže na WTC narazila jiná letadla-vojenská a bezpilotní, jak potvrzují letoví kontroloři na Dullesově letišti podle tvrzení Daniela O ́Briena. Manévr před severní věží by Boeing 757 nezvládl. Robin Hordon, letecký kontrolor a instruktor létání tvrdí, že zkušený pilot na otočku před věží, by potřeboval 10 až 20 pokusů s tisíci nalétanými hodinami. Letadlo 757 není akrobatické. Takové manévry dokáží jen stíhačky a bezpilotní vojenská letadla! Letadlo narazivší do věže WTC 2, letělo rychlostí 947 km/hod., ale druhé už jen 789 km/hod, protože se muselo k věži otočit.

Mluvčí NISTU ing. Shyan Sunder vysvětlil demolici budovy 7, jako nutnou, přestože byla stavebně doplňována, ale už v roce 2006 se v ní vše zdálo natolik nedostatečné, že zbývalo jediné-zbořit! Tento odborník také vysvětlil demolici věží WTC obřími letadly Boeingy, přestože vedoucí konstruktérů WTC FrankDe Martini tvrdí, že budovy měly vydržet náraz i více letadel. Tak NIST zdvojnásobil množství dovezeného paliva letadly, aby dokázal oprávněnost Oficiální zprávy o následcích nárazu letadel, kde uvádí odpadávání azbestové protipožární ochrany ocelových sloupů, i pro zeslabení spojů stropních trámů i u sloupů. Předváděl důkazy o lehkém porušení spojů mohutným soustředěným ohněm v koutě jedné místnosti. Připadalo to jako loutkové divadlo, kdy slabé sloupy obložené nehořlavým molitanem podpírají velmi slabé dřevěné příhradové vazníky, které se na WTC vůbec nevyskytovaly. Při uplatněním ohně v dostatečném množství je potahováno za tyto vazníky, aby se dokázalo, jak lehce demolice postupovala! Oheň termátových náloží i protibunkrových bomb v horních patrech, po dohoření a uhašení hasiči, neměl vliv na kolaps, termátové však otevřely obvodový plášť pro výhoz neroztavené oceli! Oheň protibunkrové bomby měl jen přesvědčit veřejnost o působícím ohni.

Autor: Petr Gabriel | neděle 16.4.2017 19:12 | karma článku: 20.64 | přečteno: 1449x

Další články blogera

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 428 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 4.23 | Přečteno: 100 |

Petr Gabriel

Další výročí události 11.září 2001, při které záleželo na preciznosti provedení.

Sebemenší nedostatek v návaznosti perfektních technologií by vzbudil podezření nezapojených civilních vědců, kteří snad dodnes tápou a vysvětlení údajně hledali u kolegů v Kanadě. Nastavený režim policejního sledování b

24.8.2017 v 0:02 | Karma článku: 6.04 | Přečteno: 231 | Diskuse

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 10.11 | Přečteno: 356 | Diskuse

Další články z rubriky Věda

Dana Tenzler

Těžba nerostů na asteroidech – sen nebo realita?

Pod pojmem asteroid si jistě většina z nás vybaví hrozivého obra, schopného jedním úderem vyhladit většinu naší civilizace. Některé asteroidy by ale mohly být opakem. Mohly by se zasloužit o náš blahobyt. (délka blogu 5 min.)

21.9.2017 v 8:00 | Karma článku: 18.07 | Přečteno: 353 | Diskuse

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii.- 4. „Šialene dlhý“ vek Zeme ako dôsledok ďalších metód

Po rozbore metódy rádioaktívneho uhlíka pristúpime k ďalším dvom metódam - draslík-argón a urán-olovo, na stanovovanie veku od miliónov až po miliardy rokov. Preskúmame polemiku okolo datovania hory Sv.Heleny.

20.9.2017 v 17:14 | Karma článku: 6.48 | Přečteno: 170 | Diskuse

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii. – 3. Problémy a pochybnosti o rádiouhlíkovej metóde

V predchádzajúcom článku sme stručne zopakovali a zhodnotili metódu rádioaktívneho uhlíka pri určovaní veku v geochronológii. Aké sú teda konkrétne pochybnosti o tejto metóde?

19.9.2017 v 21:13 | Karma článku: 7.67 | Přečteno: 252 |

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii. – 2. Geochronológia a metóda rádioaktívneho uhlíka

Geochronológia - stratigrafia a rádiometrické metódy sú jedným z pilierov evolucionizmu. Aké sú ich predpoklady, problémy a obmedzenia? Aké sú konkrétne pochybnosti o metóde rádioaktívneho uhlíka C-14.

19.9.2017 v 19:43 | Karma článku: 5.71 | Přečteno: 124 |

Marián Kapolka

Polemiky o evolúcii.- 1. Vedci sú veľmi skeptickí

Hlavné body polemiky svetonázorov. O čom sa diskutuje? Sú nejaké závery z polemík? Články z novej série nájdete v rubrike: Polemiky o evolúcii.

19.9.2017 v 17:12 | Karma článku: 8.59 | Přečteno: 215 |
Počet článků 154 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1220
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.