Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dokument o odpovědnosti instituce.

8. 04. 2017 22:54:38
Již bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dvanáctistránkový dokument o odpovědnosti CIA v útocích 11. září 2001 tak, že s ohledem na skutečnosti, je to fraška. Skutečnost tedy byla jiná, ale jeho instituce mlčela, protože její

Bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dvanáctistránkový dokument o odpovědnosti CIA v útocích 11. září 2001 takto: Tato zpráva je s ohledem na skutečnosti fraška. Toto domnělé přiznání má odvézt pozornost od skutečného velkého spiknutí. Akce byla deklarována jako selhání, ačkoliv tu bylo záměrné utajování! Připomeňme si slova Franklina D. Roosvelta: nic v politice se neděje náhodou. Pokud se něco děje, můžeme si být jisti, že to bylo takto naplánováno!

O čem jsou tato slova? Energetické údaje naměřené na Ground Zero neuváděl, protože jim nerozuměl, jako vy, stejně tak připravené technologie postupu, které musely být časově dodrženy podle počítače a musely vzájemně navazovat! Ani to on nemohl pochopit. Záměrné utajování ze strany CIA něčeho temného a zločinného? Bylo to spiknutí určitých skupin vládnoucí vrstvy, i rodinných klanů prezidentů, které se i v minulosti podíleli na dělbě moci a válečných zločinech US army v jižní a střední Americe. Provedení bez ohledu na určité ztráty nebraly v úvahu, vše jistily dříve uvedení příslušníci bezpečnostních skupin prověřených lidí. Kdo tam ještě patřil? Především vědečtí odborníci armády, kteří sestavili provedení vojenskými technologiemi, které náš svět dosud nepoznal, proto je tak snadno veřejnost nechápe! Magazín Nature vyzpovídal 3 000 těchto podílejících se odborníků, ale jedna třetina z nich přiznala, že museli ledacos zatajit, aby potom dostali i další zakázky od vlády. To, ale jejich asistentům se to naznačilo již otevřeně, že pokud se někde zmíní o své práci, tak prý skončí navždy! Samozřejmě se to týkalo všech podílejících se na této operaci, takže i čtenáři již pochopili, proč byla ta stručná zpráva jen na FASU a dosud nikdo nepromluvil! Tam byly tedy energetické hodnoty, naměřené na zbořeništi Ground Zero ještě ten den. Pokud však někdo něco prozradil o své práci, tak dopadl jako těchto 17 lidí: Barry Jennings-vedoucí koordinátor operace prozradil velkou explozi v budově 7 již v době mezi kolapsy obou věží WTC-byl pozorný, ale zapomněl, že se o tom nesmí mluvit.

Beverly Eckert, tvrdila, že její manžel zahynul ještě před pády obou věží, proto asi potom ona také spadla, ale již jen s letadlem, přestože nepřísahala!

Kenneth Johanneman-vrátný v severní věži, viděl před ní ohnivou kouli o průměru 100 m, která s obrovským rámusem požírala prchající z rozkývané věže od nárazu letadel. Zastřelen.

Michael H. Doranský-advokát pozůstalých po obětech, byl prý až moc ochotný je zabezpečit

CHristopher Landis byl autorem filmu „The Pentacon“ útoku na Pentagon raketou, ale při předvádění sezvané veřejnosti, byl zastřelen-jak to bylo snadné

Berta CHampagne-opatrovatelka dětí M. Bushe. Moc toho slyšela, jela domů na kole a nějaké auto ji zcela rozdrtilo a už nic neprozradila!

Paul Smith-byl pilotem sedmého letadla operace, potom přejetý autem se zakrytými skly. Jeho Boeing se úmyslně pletl mezi věžemi, aby nás také popletl a vyděsil, ale vezl kameramana, který musel stisknout spoušť u bezpilotního letounu jednu vteřinu před jeho nárazem do severní věže.

John Del Giorno-kameraman v letadle Paula Smitha, který z jeho letadla spustil natáčení severní věže vteřinu před nárazem do věže.

Deborah Palfrey zaměstnávala prostitutky, které vyslechly názory šoférů, vozících informované o události 9/11.

Salvatore Pinciota-první nevlastenecký fotograf, který zvěčnil vše podstatné v ulicích podle něho, ale byl mimo realitu.

David Graham udal na FBI domlouvání arabských únosců a nechápal jejich pomoc v této hře. Chandra Levy „zabloudila“ v hlubokém lese 300 m od okraje-byla příliš zvídavá a dotěrná a všímala si něčeho, co mělo zůstat utajené (Tim Mc Veigh).

Jose Sanchez-viděl instalaci mikronuke a hned s tím všechny seznámil.

Richard Guthrie-vše o události zveřejnil, byl proto obviněn z loupeže a v cele potom ubit asi najatými zločinci, kterých tam bylo mnoho.

Phil Schneider-pro své vědomosti byl internován na vojenské základně, kde poznal značení mikronuke a když měl určit zbraň u pokusu o demolici severní věže v roce 1993, tak ji tam poznal a určil! Zastřelen v roce 1996 policií. Majorgeneral David Wherley-měl nevyřešené účty s vládou USA, letěl k NY.

KapitánCHarles Frank Burlingame, i on byl sestřelen na cestě k NY, ale ještě 13 dní po jeho smrti byl nasazen k arabským únoscům do Boeingu v „internetovém“ útoku na Pentagon. Tímto přidaným útokem rozhněval většinu Američanů, kteří jej nyní považují za zrádce vlasti, i když letěl již mrtvý!

Zavražděných bylo však více i v oblasti pozdějšího zkoumání a hodnocení události, proto jejich šťastnější vzdělanci odjeli na průzkum do Kanady, aby se dověděli hodnoty termonukleární demolice, které jim federální vláda zamlčuje. Při návratu tajně pozvali posluchače přes internet na místo schůzky na určité místo na středozápadě USA. O připravované demolici věží WTC, přesto věděly zpravodajské služby německá, francouzská, egyptská, ruská a izraelská, i agent zpravodajské služby vojenského námořnictva Vreeland, který musel prchnout do Kanady a tam na sebe upozornit, dále autoři anonymních výstrah firmě Odigo, ale i spekulanti na burze, jak jste se již dříve dověděli.

Autor: Petr Gabriel | sobota 8.4.2017 22:54 | karma článku: 16.01 | přečteno: 665x

Další články blogera

Petr Gabriel

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

9.6.2017 v 22:23 | Karma článku: 4.64 | Přečteno: 200 | Diskuse

Petr Gabriel

Největší rozdíly mezi Oficiální zprávou a provedením demolice WTC USA armádou.

Rozdílné je skutečné provedení této demolice a Oficiální zprávou je v teplotě, kde Of. zpráva nemohla uvézt žár, který by musel být nastartovaný působením termonukleární náloží, a management by musel přiznat odpovědnost za smrt ob

1.5.2017 v 17:22 | Karma článku: 9.83 | Přečteno: 613 | Diskuse

Petr Gabriel

Na Vysoké škole vojenského letectva již uvažovali o zřícení věží.

Nechtěli zůstat pozadu, proto si pozvali odborníka s jeho strategií, který si nelámal hlavu s osudem zaměstnanců firem, kteří ledacos věděli o jejich praktikách, které kazily pověst země, která ostatním naznačuje cestu ke kvalitě.

26.4.2017 v 14:17 | Karma článku: 14.97 | Přečteno: 1117 | Diskuse

Petr Gabriel

Zkapalněná ocelová konstrukce WTC měla být ukrytá ve skalním podloží.

Ukrytá horká ocel v podzemí by vůbec nevyvolávala nějaké diskuze o způsobu jejího odstranění. Nepovedlo se to kvůli geofyzice klouzavého svahu, ale bylo to velmi chytré! I autor již použil termín-vysoce energetická událost pro oce

16.4.2017 v 19:12 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1418 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

David Wiltsch

Nezapomeňme si připomenout hrdiny od Zborova

Roku 1917 došlo v rámci Kerenského ofenzívy k bitvě u Zborova, kde prvně nastoupila i Československá brigáda. Z pohledu války nevýznamná bitva. Z pohledu prvního odboje však důležitá událost na cestě k samostatnému stát

23.6.2017 v 17:43 | Karma článku: 12.93 | Přečteno: 214 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Jaké to je randit se skrblíkem?

Muž. Vysoký, štíhlý, usměvavý, milý, uměl zajímavě a barvitě hovořit a vyprávět. Dokázal mě pokaždé rozesmát a byl vůči mně pozorný, naslouchal mi. Jeho vadou charakteru bylo, že to byl skrblík. Miloval peníze a sám sebe, ne mě.

23.6.2017 v 15:52 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 653 | Diskuse

Jakub Kouřil

Oslík a dáreček

Byl jednou jeden oslík, který vypadal jako všichni oslíci. Měl dlouhé uši a krásně hýkal. Jeho hlava se krásně táhla v úsměv. Oslík se jmenoval Jumbo a měl důvod se radovat. Vlastnil totiž žlutou krabičku.

23.6.2017 v 15:48 | Karma článku: 4.72 | Přečteno: 86 | Diskuse

Jiří Hermánek

Statisíce podpíraču? Tak to je pěkně na draka...

Moji ctění kolegové Turner a Vlk, každý svým osobitým způsobem, ztvárnili svůj názor na tu kreaturu, co sedí, jako žába na prameni, na Hradě a nehodlá tam vpustit žádného pravdoláskovce. To je tedy ale opravdu smutné.

23.6.2017 v 14:30 | Karma článku: 27.71 | Přečteno: 667 | Diskuse

Pavel Chalupský

Logika, Duše, Intuice.

Tak je tu máme krásně seřazené. Každá z nich představuje část nás samých. Jsou naší podstatou. O Logice jsem se kdysi učil, o Duši a Intuici ani muk. Tak se zkusím zamyslet.

23.6.2017 v 14:20 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 36 | Diskuse
Počet článků 144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1244
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.