Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dokument o odpovědnosti instituce.

8. 04. 2017 22:54:38
Již bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dvanáctistránkový dokument o odpovědnosti CIA v útocích 11. září 2001 tak, že s ohledem na skutečnosti, je to fraška. Skutečnost tedy byla jiná, ale jeho instituce mlčela, protože její

Bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dvanáctistránkový dokument o odpovědnosti CIA v útocích 11. září 2001 takto: Tato zpráva je s ohledem na skutečnosti fraška. Toto domnělé přiznání má odvézt pozornost od skutečného velkého spiknutí. Akce byla deklarována jako selhání, ačkoliv tu bylo záměrné utajování! Připomeňme si slova Franklina D. Roosvelta: nic v politice se neděje náhodou. Pokud se něco děje, můžeme si být jisti, že to bylo takto naplánováno!

O čem jsou tato slova? Energetické údaje naměřené na Ground Zero neuváděl, protože jim nerozuměl, jako vy, stejně tak připravené technologie postupu, které musely být časově dodrženy podle počítače a musely vzájemně navazovat! Ani to on nemohl pochopit. Záměrné utajování ze strany CIA něčeho temného a zločinného? Bylo to spiknutí určitých skupin vládnoucí vrstvy, i rodinných klanů prezidentů, které se i v minulosti podíleli na dělbě moci a válečných zločinech US army v jižní a střední Americe. Provedení bez ohledu na určité ztráty nebraly v úvahu, vše jistily dříve uvedení příslušníci bezpečnostních skupin prověřených lidí. Kdo tam ještě patřil? Především vědečtí odborníci armády, kteří sestavili provedení vojenskými technologiemi, které náš svět dosud nepoznal, proto je tak snadno veřejnost nechápe! Magazín Nature vyzpovídal 3 000 těchto podílejících se odborníků, ale jedna třetina z nich přiznala, že museli ledacos zatajit, aby potom dostali i další zakázky od vlády. To, ale jejich asistentům se to naznačilo již otevřeně, že pokud se někde zmíní o své práci, tak prý skončí navždy! Samozřejmě se to týkalo všech podílejících se na této operaci, takže i čtenáři již pochopili, proč byla ta stručná zpráva jen na FASU a dosud nikdo nepromluvil! Tam byly tedy energetické hodnoty, naměřené na zbořeništi Ground Zero ještě ten den. Pokud však někdo něco prozradil o své práci, tak dopadl jako těchto 17 lidí: Barry Jennings-vedoucí koordinátor operace prozradil velkou explozi v budově 7 již v době mezi kolapsy obou věží WTC-byl pozorný, ale zapomněl, že se o tom nesmí mluvit.

Beverly Eckert, tvrdila, že její manžel zahynul ještě před pády obou věží, proto asi potom ona také spadla, ale již jen s letadlem, přestože nepřísahala!

Kenneth Johanneman-vrátný v severní věži, viděl před ní ohnivou kouli o průměru 100 m, která s obrovským rámusem požírala prchající z rozkývané věže od nárazu letadel. Zastřelen.

Michael H. Doranský-advokát pozůstalých po obětech, byl prý až moc ochotný je zabezpečit

CHristopher Landis byl autorem filmu „The Pentacon“ útoku na Pentagon raketou, ale při předvádění sezvané veřejnosti, byl zastřelen-jak to bylo snadné

Berta CHampagne-opatrovatelka dětí M. Bushe. Moc toho slyšela, jela domů na kole a nějaké auto ji zcela rozdrtilo a už nic neprozradila!

Paul Smith-byl pilotem sedmého letadla operace, potom přejetý autem se zakrytými skly. Jeho Boeing se úmyslně pletl mezi věžemi, aby nás také popletl a vyděsil, ale vezl kameramana, který musel stisknout spoušť u bezpilotního letounu jednu vteřinu před jeho nárazem do severní věže.

John Del Giorno-kameraman v letadle Paula Smitha, který z jeho letadla spustil natáčení severní věže vteřinu před nárazem do věže.

Deborah Palfrey zaměstnávala prostitutky, které vyslechly názory šoférů, vozících informované o události 9/11.

Salvatore Pinciota-první nevlastenecký fotograf, který zvěčnil vše podstatné v ulicích podle něho, ale byl mimo realitu.

David Graham udal na FBI domlouvání arabských únosců a nechápal jejich pomoc v této hře. Chandra Levy „zabloudila“ v hlubokém lese 300 m od okraje-byla příliš zvídavá a dotěrná a všímala si něčeho, co mělo zůstat utajené (Tim Mc Veigh).

Jose Sanchez-viděl instalaci mikronuke a hned s tím všechny seznámil.

Richard Guthrie-vše o události zveřejnil, byl proto obviněn z loupeže a v cele potom ubit asi najatými zločinci, kterých tam bylo mnoho.

Phil Schneider-pro své vědomosti byl internován na vojenské základně, kde poznal značení mikronuke a když měl určit zbraň u pokusu o demolici severní věže v roce 1993, tak ji tam poznal a určil! Zastřelen v roce 1996 policií. Majorgeneral David Wherley-měl nevyřešené účty s vládou USA, letěl k NY.

KapitánCHarles Frank Burlingame, i on byl sestřelen na cestě k NY, ale ještě 13 dní po jeho smrti byl nasazen k arabským únoscům do Boeingu v „internetovém“ útoku na Pentagon. Tímto přidaným útokem rozhněval většinu Američanů, kteří jej nyní považují za zrádce vlasti, i když letěl již mrtvý!

Zavražděných bylo však více i v oblasti pozdějšího zkoumání a hodnocení události, proto jejich šťastnější vzdělanci odjeli na průzkum do Kanady, aby se dověděli hodnoty termonukleární demolice, které jim federální vláda zamlčuje. Při návratu tajně pozvali posluchače přes internet na místo schůzky na určité místo na středozápadě USA. O připravované demolici věží WTC, přesto věděly zpravodajské služby německá, francouzská, egyptská, ruská a izraelská, i agent zpravodajské služby vojenského námořnictva Vreeland, který musel prchnout do Kanady a tam na sebe upozornit, dále autoři anonymních výstrah firmě Odigo, ale i spekulanti na burze, jak jste se již dříve dověděli.

Autor: Petr Gabriel | sobota 8.4.2017 22:54 | karma článku: 17.66 | přečteno: 675x

Další články blogera

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Petr Gabriel

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

29.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.59 | Přečteno: 343 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Bohumír Kolář

říkanka o kloubech

Pro politiky je dnes nejdůležitější zabezpečení. Přispívá k jejich klidu, kdykoli jsou ohroženi... Zda to přispívá i k občanskému klidu, není jisté! Učme se trpělivosti, všechno vždycky nějak dopadne...

20.8.2017 v 17:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 116 | Diskuse

Adam Mikulášek

Z hodných kluků teroristy?

Jistě mnoho bývalých nacistů také kdysi bylo spořádanými lidmi, než se nechali Hitlerovou propagandou strhnout, aby nenáviděli své někdejší židovské kamarády, spolužáky či kolegy.

20.8.2017 v 16:15 | Karma článku: 33.37 | Přečteno: 800 | Diskuse

Šárka Bayerová

Zrazená královna

Ač byla vnučkou jedné z nejslavnějších a nejmocnějších královen, budoucí tchyni připadala málo urozená. A taky ji ve Španělsku nechtěli hlavně proto, že ve své krvi nesla dost hroznou nemoc. Hemofilii.

20.8.2017 v 12:44 | Karma článku: 22.57 | Přečteno: 537 | Diskuse

Jan Matějů

Proč nevolit Andreje Babiše. Lišky mění srst, ne svoje zvyky

Andrej Babiš má být obviněn v případu čerpání dotací na farmu Čapí hnízdo. Od pana Babiše neslyšíme nic jiného než křik, že je to proti němu spiknutí celého systému a snaha odstranit ho z politiky.

20.8.2017 v 10:18 | Karma článku: 26.01 | Přečteno: 651 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Semknutí? Houby. Na potížisty v depresi jedině islámskou linku bezpečí!

Zatímco prominenti všech zemí se semkávají, neztrácejí odvahu, nevzdávají se evropských hodnot a poslední hodiny nevědí, zda na Twitteru kondolovat dřív Španělsku, Finsku nebo Německu, já mám návrh řešení. Islámskou linku bezpečí!

20.8.2017 v 10:17 | Karma článku: 39.85 | Přečteno: 1245 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.