Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Saudská Arábie čelí v USA 7 obviněním kvůli 11. září 2001.

26. 03. 2017 1:01:00
Kdo má pravdu, když Pentagon je na ledasco najímal, a oni rádi přispěchali splnit přání investora. Vybrat viníka bude velmi těžké, protože prezident nezná okolnosti, ale ještě se musí rozhodnout a poradit se svými rádci.

Saudská Arábie čelí v USA sedmi obviněním kvůli 11. září 2001.

Arabové z této země Saudů, byli téměř všichni z 19 únosců letadel, která prý narazila do věží WTC. Mezi nimi byli však i piloti, kteří i po uvedeném datu dál létali na linkách saudských aerolinií. Jak to, když všichni zahynuli při nárazu do věží? Ale i uváděná letadla samotná, také dále létala v prostoru USA, jak se můžeme přesvědčit i na mém blogu, třeba UAF 93 mělo útočit na WTC, ale jen prolétlo určenou trasu bez přiblížení se k cíli, a na cíl již útočil jen bezpilotní Rayethoven, který byl tajně připravován již od roku 1995! I další spoje létají, 175(N612 UA), který měl narazit do jižní věže podle FAA neshořel, jakož i 93(N 591 UA), stále létaly po 9/11. Ale letadla letů 11 a 77 jsou vedená jako zničená, protože byla určitě vojenská bezpilotní, jak tvrdí letecký kontrolor z letiště Dulles- Daniell O ́Brien!

V Pensylvánii Shanksvillu údajně havarovaný, se našel vzorek DNA únosce Ziada Jarraha a po porovnání s DNA jeho přítelkyně byla potvrzena jeho identita. Byla to jen pohádka pro naivní věřící, kteří zapomněli použít zdravý rozum, i když tam byl nalezený i soubor pokynů náboženského rázu arabštinou, ale se znaky evropského středověkého myšlení a nabádání k uspořádání myšlenek před smrtí ve jménu boha, rodiny a jeho, což dělají puritáni anglikánské církve ve větě: Ty musíš tomu čelit a chápat na sto procent-je další americká formulace dnešní doby. Tuto nesrovnalost objevil novinář Bob Woodward a otiskl v The Washington Postu 28. září 2001

.

Je možné, že veřejnost tak nalétne takovým bludům v Oficiální zprávě, kde třeba stropní nosník 75/40 zaměnili za dřevěný příhradový nosník, který u nás používáme k překlenutí prostoru pro dřevo. Třeba seděli v hospodě, nebo se věnovali jiným aktivitám a nečekali nějakou faleš ze strany země, která udává tón lidské společnosti. Zarážející je také třeba bezohlednost vůči pracovníkům na ropných plošinách, jejichž krev odstraňovali pracovníci pod přísahou věrnosti Unii, když konstruktéři 9/11potřebovali HAARP z Aljašky!

Jaké detaily byly důležité pro přesvědčovanou veřejnost? Každého jistě upoutal vodorovný tmavý kouř plynoucí z každé věže, jak dlouho přitahoval pozornost naivních lidiček, zatímco u základů obvodových sloupů klidně a bez pozornosti diváků i televizních, vybuchovaly mikronukleární nálože a šířily bílou mlhu. Příprava takového úkolu byla dlouhodobá a třeba na Vysoké škole protipožární, kde vyučoval ing. profesor Jonathan Barnett, řešili množství navezeného dřevěného uhlí do horního patra tak, aby potom jeho kouř dostatečně dlouho poutal zájem lidí, zatímco dole ta bílá mlha postupně a zvolna zaplňovala celé prostranství. V této škole také vypočítali, kolik litrů bude potřeba hořlavin, dovezených bezpilotními letadly, které po ztečení výtahovými šachtami bude zapáleno teplotou od mikronuke, aby byl vypálen kyslík pod 16 % a potom s pomocí chlorované emulze a dalších tlumičů ohně, nastartován vznik dioxinu PCDD/F pro rozpad trosek lidských, ocelových i betonových v kráteru! Obrovská ohnivá koule o průměru 100 m před vchodem, vzniknuvší z nadbytku paliva, pohlcovala prchající, notně stresované kývajícími věžemi, jak to viděl vrátný Kenneth Johanneman i Carol Marin ze CBS, náhodně hledající kolegu.

Na této škole dále simulovali oheň na zkušební budově s jeho možnými výskyty v jednotlivých patrech. Měli za úkol stanovit výpočtem rozsáhlou proměnlivost a nastavení různých postupů se složitostí odstupu časové vzdálenosti k provedení, ale toto období nemohlo být nějak dlouhodobé. Původně měla proběhnout celá zkouška na zkušební budově, ale řešením problémů se scvrkla jen na jeden týden a bez některých detailů. V článku Požáry mrakodrapů na blogu, najdete Netypickou demolici budovy 5. Zajímavá kniha je „Deep Mystery“ of Melted Steel od Amazonu

.

Podaří se novému prezidentu Donaldu Trumpovi nastolit objektivní zhodnocení uvedené události? Nezapomeňme, že jejich vojenští odborníci naměřili hodnoty, které vypovídají o obrovské energetické náročnosti pro stržení obou věží v malém časovém odstupu tak, aby nebylo poškozeno město Nový York. Třeba sto tisíc voltů na 1 m na vrcholu elektrického pole a 4 000 ampér na 1 m na hrotu magnetického pole. Energetická hodnota demolice 3 milionů trosek je 45 milionů KWhodin. Tyto hodnoty podle dr. Soxenfuse vždy přitáhnou bouřkové mraky i s blesky, což jsme viděli u Nadžafu v Iráku v přenosu české televize. Iniciátoři tím také naplnili potřebný scénář třídenním deštěm pro splnění potřebného chladného ohně na 1090 °C, jak naměřil profesor Steven Jones. Saudové jsou tedy obviněni z účasti na 9/11, ale oni byli v seznamu Pentagonu i pro jiné akce na Balkáně

.

Selhání představivosti výzvědných služeb CIA i FBI, že ti zlí Arabové zase něco chystají je dalším tvrzením těch, kteří všechno ve skutečnosti připravovali sami velmi skrytě! Kdo má koho obviňovat v této události, pomůže tvzení Chytrý prezident by nic neotvíral, protože všechny iniciativy ke zničení věží pocházely již od iniciativy ředitele CIA Bushe staršího v roce 1976, neboť on uznal budovy jako velmi neekonomické pro město Nový York, a on již začal s přípravami na jejich stržení za pomocí letadel! Může to být politický souboj obou vedoucích politických stran USA.

Převzal jsem od Ryana Thurstona provázanost politiků i se Saudy v přípravě i podpory provedení události v článku Kdo jen pomáhal uskutečnit událost 9/11. V dalším článku na mém blogu-Pomocníci iniciátorů také od Ryana Thurstona je i výčet korporací USA, které měly povinnosti s podporou kolem příprav a provedení 9/11 . Oba články jsou na mém blogu. Podle něho jedno procento Američanů spolehlivě ovládá celý svět. Je to prý souboj se strojem, který je řízen autopilotem!

Bývalý šéf CIA George Tenet reagoval na dvanáctistránkový dokument o odpovědnosti CIA v útocích 11. září takto: Tato zpráva je s ohledem na skutečnosti fraška. Toto domnělé přiznání má odvézt pozornost od skutečného velkého spiknutí. Akce byla deklarována jako selhání, ačkoliv tu bylo záměrné utajování! Připomeňme si slova Franklina Roosvelta: Nic v politice se neděje náhodou. Pokud se něco děje, můžeme si být jisti, že to bylo takto naplánováno!

Autor: Petr Gabriel | neděle 26.3.2017 1:01 | karma článku: 16.16 | přečteno: 406x

Další články blogera

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Petr Gabriel

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

29.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.59 | Přečteno: 343 | Diskuse

Další články z rubriky Životní prostředí a ekologie

Hana Stastna

Preservatikea

INA se bojí umírání všeho druhu. Strachuje se o přírodu. Děsí jí přivést děti do dekadentního a znečištěného světa. Proto se nechemicky vždy chrání proti početí. Má obavu i z protržení prezervativu.

18.8.2017 v 7:53 | Karma článku: 11.39 | Přečteno: 529 | Diskuse

David Evan

Jak si Lubomír Zaorálek povídal o budoucnosti a soběstačnosti českého zemědělství

Nový volební lídr za ČSSD Lubomír Zaorálek využil žní, aby si popovídal o budoucnosti českého zemědělství a naší soběstačnosti. Možná se dostal i na to, že část české úrody končí v zahraničí, konkrétně třeba v Německu...

7.8.2017 v 20:19 | Karma článku: 33.89 | Přečteno: 2279 | Diskuse

Jan Ferenc

Prší a přitom máme sucho. Proč?

Česká vláda má v rukou materiál pro boj se suchem. Uvažuje třeba o návratu řek do původních koryt nebo podpoře biozemědělství. „A pak bude víc pršet?“ zeptal by se ten, kdo o suchu ví jen málo. O množství srážek ale až tak nejde.

7.8.2017 v 12:02 | Karma článku: 42.63 | Přečteno: 6357 | Diskuse

Jan Tichý

Panelstory a rorýsi

Rorýs, pták, co furt lítá a velmi rychle a mouchy polyká za letu. Prý je to pták vzácný. V našem paneláku vzácný není a máme tu rorýsů poměrně početné hejno.

6.8.2017 v 18:53 | Karma článku: 16.12 | Přečteno: 383 | Diskuse

Karel Krejza

Když modrá přebarví zelenou. Být ekologický není volba, ale povinnost

Také si občas kladete otázku, proč se starat o životní prostředí? Nemusíte být Zeleným, abyste se choval zeleně, chce to jen zdravý rozum a uvědomit si, že když se ztratíte na přechodu pro chodce,

1.8.2017 v 8:25 | Karma článku: 9.93 | Přečteno: 292 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.