Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zbraně používané armádou USA, nejen pro 911, ale i na cestě k ropě

3. 02. 2017 9:47:53
Tyto zbraně jsou natolik inteligentní, že nejdou spočítat jejich oběti. Potvrdilo se to nejen 11. září 2001,ale i v obou válkách v Iráku, které všechny rozpoutala armáda USA! Jejich technologie převyšují ostatní o dva stupně dle e

Zbraně používané armádou USA, nejen pro 911, ale i na cestě k ropě.

Musím nejdříve se ohradit proti výtkám nevědoucích diskutérů, kteří si myslí, že jsem z nějaké církevní komunity, která mi nařídila se neodchýlit od jejich učení! Možná, že mají poruchu zraku, že nezaznamenali, od koho jsem já téměř všechno opsal. Armádní vědecký FAS s jeho energetickými hodnotami jsem doplnil hodnotami, které vypozorovali profesoři US vysokých škol při jejich práci v okolí očekávaných událostí. Já jsem jen tím tmelem, který spojil jejich práci, aby byla smysluplná, což někteří diskutující přehlížejí. Navíc jsou cvičeni odolávat taktikou sluníčkářů, církvemi, nebo zahleděním do výsadního postavení vědců USA, jejímž pracím mnohdy nikdo nerozumí, natož pochopit jejich falešné směrování při jejich cestě za ropou, což v blogu také najdete!

Nejpoužívanější zbraně jsou dnes termonukleární, jejichž efekt je dán rozložením výkonu, který je z 80 % v žáru, 15 % v poryvu a 5 % v záření. K výrobě jsou použity druhý izotop vodíku deuterium, který s lithiem 17 vytvoří velmi potřebné tritium s jeho dvěma neutrony u každého. Ty právě strašily konstruktéry události WTC, jak rychle trosky obohacené neutrony odstranit pádem dolů za devět vteřin, aby nevytvořily situaci-rakovinu plicního laloku!! Vyřešil to již popisovaný žár 6 660 000°C, který roztavil ocel konstrukce obou věží výšky 80 m za 3 vteřiny, jestliže tento efekt na videu ing. Gage dosáhl celkové výšky 400 m za 12 vteřin na vrchol věže, jehož počátek ale začal výbuchem dole v suterénu a nahoře rozkýváním stojanu fotografa Etiena. Tuto rychlost umožnilo také 10 000 náloží termitu pod stropy na každém obvodovém sloupu v každé věži, jejichž instalaci vidíte na snímku, kde oni směřují šikmo dovnitř dolů, aby konstrukce dopadla do kráteru, ohraničenému výbuchy náloží mikronukleárními u obvodových sloupů. Jejich iniciace byla provedena elektronicky z letících vrtulníků nad nimi. Otevření obvodového pláště pro výhoz neroztavených částí konstrukce zase umožnily nálože termátu, kudy vylétlo i sto neroztrhaných lidských těl, která po dopadu komunikovala už jen očima, jak potvrdil Jeff Práger. Těmito zbraněmi byl tedy umožněn pád věží za devět vteřin, aby byly strženy neutrony, jejichž odklízení se sutí pozorovala již zminovaná prof. fyziky dr. Juddy Woodová.

Zbraně, které šetří majetek, ale zabíjejí pronikavými neutrony živé tvory -jsou tedy neutronové bez žáru. Byly použity i v Kuvajtu, kde byly použity proti zakopaným vojákům Saddáma, ale i 3x na dně v Mexickém zálivu v hloubce 1,5 km, když chtěli na jejím dně výbuchy vyrobit transformovanou ropu, ale došlo k výronu i surové. Ta tam znemožní rybaření na několik let, ale přemíra transformované na dně, uzavře veškerý život na mnoho desetiletí podle biologů! Stopu použité zbraně v podobě nenápadného slabého gejzíru vody zpozorovali projíždějící vědci z USA univerzit na jejich lodičkách. Zmíněné zbraně nevytvářejí žár, ani záři, protože byly použity i ve vodě tohoto zálivu, ale na dně zabily velké množství ryb a dalších živočichů, ale i mnoho prehistorických tvorů, z jejichž rozdrcených kostí na okraji zálivu vznikla 1 m vysoká hradba bílého sněhu!

Naopak oxid etylénu vytváří i obrovskou záři, která zabere třeba celou oblohu. Tou vojáci USA likvidovali těžkou techniku Saddáma před Kuvajtem tak, že nejdříve se prášek rozptýlí letadlem kolem cíle, vznikne podtlak v prostoru a žár 11000°C a vítr 6 Machů, podle knihy Storm on the Horizon od Davida J. Morrise. Tak USA odborníci zlikvidovali i u Slavjansku před Dombasem na Ukrajině shromáždění 500 odbojných zástupců pracujících, kteří po explozi leželi od středu jako spadlé stromy na Sibiři po pádu Tunguzkého meteoritu. Další použití USA odborníky tohoto etylénu bylo v kotli Debalceva proti novým tankům Rusů, kde jim tak totálně rozložili a zniičil 14 kusů.

Termonukleární zbraně bud vytvářejí žár, jako na WTC, nebo kombinaci se září, podle stanovených parametrů. Třeba ve druhé válce za ropou v Perském zálivu v roce 2003 USA armáda touto zbraní vytvořila zničení soustředěné veškeré techniky Iráku ve třech městech Najav, Hilla a Karbala podle knihy Ricka Atkinsona(Pulitzerova cena). V každé válce v Perském zálivu bylo zabito 1 000 000 vojáků Iráku, ve druhé i domobrana a v Bagdádu i většina mládeže podle dopisů vojáků USA rodičům v knize u nás dostupné od Michaela Moora Uvěří nám ještě někdy? Taková je naše civilizace!! Podrobnosti najdete v článcích tohoto blogu, kde jen kliknete! Tady jen něco opakuji pro líné čtenáře

Autor: Petr Gabriel | pátek 3.2.2017 9:47 | karma článku: 17.28 | přečteno: 779x

Další články blogera

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Petr Gabriel

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

29.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.59 | Přečteno: 343 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Agrofert a Pirátská strana

Kdyby to bylo jindy a jinde,tak by příznivci ANO a Pirátské strany mohli být spolu.Piráti vyrazili na Free Ride, ale na svých akcích kritizují Ano a konglomerát Agrofert,což se nesmí. Pirátská strana jen ukazuje do budoucnosti.

20.8.2017 v 10:02 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 427 | Diskuse

Aleš Sedláček

Trocha historie a osobního pohledu na sklonku dlouhé cesty statusu veřejné prospěšnosti

Když jsem se dozvěděl, že vláda schválila zákon o statusu veřejné prospěšnosti, nemohl jsem tomu uvěřit. Byl to již třetí návrh tohoto zákona...

18.8.2017 v 17:01 | Karma článku: 6.89 | Přečteno: 247 | Diskuse

Vašek Peričevič

Petr Kramný vinen či nevinen IV.

Další díl z volného pokračování trestní věci Petra Kramného. Dnes se budu zabývat tzv. rozšířenou sebevraždou", kterou chtěl Petr Kramný spáchat s poukazem na to, jak lze k takovému závěru dospět, a jak jej lze prokázat.

16.8.2017 v 14:58 | Karma článku: 22.06 | Přečteno: 893 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Na účet pro kostel v Gutech už přišly statisíce- zpráva dne

Zcela jistě potřebuje společnost jisté duchovní stánky.Máme ale vůbec odvahu stavět duchovní stánky pro 21.století ? V dnešní histerii proti muslimům, židům a křesťanům,kteří nejsou ti "správní" o tom velmi pochybuji.

16.8.2017 v 12:16 | Karma článku: 10.55 | Přečteno: 655 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Čím nám vlastně hrozí Korea ?

Severní Korea je samozřejmě exotický režim. Uctívání svých vůdců nemá ve světě obdoby. Porovnat to lze možná se Saúdskou Arábií nebo s nějakými vůdci v Africe. Tady to těžko chápeme a zvláště když nás propaganda zahlcuje zprávami.

15.8.2017 v 21:05 | Karma článku: 24.33 | Přečteno: 1199 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.