Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zbraně používané armádou USA, nejen pro 911, ale i na cestě k ropě

3. 02. 2017 9:47:53
Tyto zbraně jsou natolik inteligentní, že nejdou spočítat jejich oběti. Potvrdilo se to nejen 11. září 2001,ale i v obou válkách v Iráku, které všechny rozpoutala armáda USA! Jejich technologie převyšují ostatní o dva stupně dle e

Zbraně používané armádou USA, nejen pro 911, ale i na cestě k ropě.

Musím nejdříve se ohradit proti výtkám nevědoucích diskutérů, kteří si myslí, že jsem z nějaké církevní komunity, která mi nařídila se neodchýlit od jejich učení! Možná, že mají poruchu zraku, že nezaznamenali, od koho jsem já téměř všechno opsal. Armádní vědecký FAS s jeho energetickými hodnotami jsem doplnil hodnotami, které vypozorovali profesoři US vysokých škol při jejich práci v okolí očekávaných událostí. Já jsem jen tím tmelem, který spojil jejich práci, aby byla smysluplná, což někteří diskutující přehlížejí. Navíc jsou cvičeni odolávat taktikou sluníčkářů, církvemi, nebo zahleděním do výsadního postavení vědců USA, jejímž pracím mnohdy nikdo nerozumí, natož pochopit jejich falešné směrování při jejich cestě za ropou, což v blogu také najdete!

Nejpoužívanější zbraně jsou dnes termonukleární, jejichž efekt je dán rozložením výkonu, který je z 80 % v žáru, 15 % v poryvu a 5 % v záření. K výrobě jsou použity druhý izotop vodíku deuterium, který s lithiem 17 vytvoří velmi potřebné tritium s jeho dvěma neutrony u každého. Ty právě strašily konstruktéry události WTC, jak rychle trosky obohacené neutrony odstranit pádem dolů za devět vteřin, aby nevytvořily situaci-rakovinu plicního laloku!! Vyřešil to již popisovaný žár 6 660 000°C, který roztavil ocel konstrukce obou věží výšky 80 m za 3 vteřiny, jestliže tento efekt na videu ing. Gage dosáhl celkové výšky 400 m za 12 vteřin na vrchol věže, jehož počátek ale začal výbuchem dole v suterénu a nahoře rozkýváním stojanu fotografa Etiena. Tuto rychlost umožnilo také 10 000 náloží termitu pod stropy na každém obvodovém sloupu v každé věži, jejichž instalaci vidíte na snímku, kde oni směřují šikmo dovnitř dolů, aby konstrukce dopadla do kráteru, ohraničenému výbuchy náloží mikronukleárními u obvodových sloupů. Jejich iniciace byla provedena elektronicky z letících vrtulníků nad nimi. Otevření obvodového pláště pro výhoz neroztavených částí konstrukce zase umožnily nálože termátu, kudy vylétlo i sto neroztrhaných lidských těl, která po dopadu komunikovala už jen očima, jak potvrdil Jeff Práger. Těmito zbraněmi byl tedy umožněn pád věží za devět vteřin, aby byly strženy neutrony, jejichž odklízení se sutí pozorovala již zminovaná prof. fyziky dr. Juddy Woodová.

Zbraně, které šetří majetek, ale zabíjejí pronikavými neutrony živé tvory -jsou tedy neutronové bez žáru. Byly použity i v Kuvajtu, kde byly použity proti zakopaným vojákům Saddáma, ale i 3x na dně v Mexickém zálivu v hloubce 1,5 km, když chtěli na jejím dně výbuchy vyrobit transformovanou ropu, ale došlo k výronu i surové. Ta tam znemožní rybaření na několik let, ale přemíra transformované na dně, uzavře veškerý život na mnoho desetiletí podle biologů! Stopu použité zbraně v podobě nenápadného slabého gejzíru vody zpozorovali projíždějící vědci z USA univerzit na jejich lodičkách. Zmíněné zbraně nevytvářejí žár, ani záři, protože byly použity i ve vodě tohoto zálivu, ale na dně zabily velké množství ryb a dalších živočichů, ale i mnoho prehistorických tvorů, z jejichž rozdrcených kostí na okraji zálivu vznikla 1 m vysoká hradba bílého sněhu!

Naopak oxid etylénu vytváří i obrovskou záři, která zabere třeba celou oblohu. Tou vojáci USA likvidovali těžkou techniku Saddáma před Kuvajtem tak, že nejdříve se prášek rozptýlí letadlem kolem cíle, vznikne podtlak v prostoru a žár 11000°C a vítr 6 Machů, podle knihy Storm on the Horizon od Davida J. Morrise. Tak USA odborníci zlikvidovali i u Slavjansku před Dombasem na Ukrajině shromáždění 500 odbojných zástupců pracujících, kteří po explozi leželi od středu jako spadlé stromy na Sibiři po pádu Tunguzkého meteoritu. Další použití USA odborníky tohoto etylénu bylo v kotli Debalceva proti novým tankům Rusů, kde jim tak totálně rozložili a zniičil 14 kusů.

Termonukleární zbraně bud vytvářejí žár, jako na WTC, nebo kombinaci se září, podle stanovených parametrů. Třeba ve druhé válce za ropou v Perském zálivu v roce 2003 USA armáda touto zbraní vytvořila zničení soustředěné veškeré techniky Iráku ve třech městech Najav, Hilla a Karbala podle knihy Ricka Atkinsona(Pulitzerova cena). V každé válce v Perském zálivu bylo zabito 1 000 000 vojáků Iráku, ve druhé i domobrana a v Bagdádu i většina mládeže podle dopisů vojáků USA rodičům v knize u nás dostupné od Michaela Moora Uvěří nám ještě někdy? Taková je naše civilizace!! Podrobnosti najdete v článcích tohoto blogu, kde jen kliknete! Tady jen něco opakuji pro líné čtenáře

Autor: Petr Gabriel | pátek 3.2.2017 9:47 | karma článku: 17.28 | přečteno: 769x

Další články blogera

Petr Gabriel

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

9.6.2017 v 22:23 | Karma článku: 4.64 | Přečteno: 200 | Diskuse

Petr Gabriel

Největší rozdíly mezi Oficiální zprávou a provedením demolice WTC USA armádou.

Rozdílné je skutečné provedení této demolice a Oficiální zprávou je v teplotě, kde Of. zpráva nemohla uvézt žár, který by musel být nastartovaný působením termonukleární náloží, a management by musel přiznat odpovědnost za smrt ob

1.5.2017 v 17:22 | Karma článku: 9.83 | Přečteno: 613 | Diskuse

Petr Gabriel

Na Vysoké škole vojenského letectva již uvažovali o zřícení věží.

Nechtěli zůstat pozadu, proto si pozvali odborníka s jeho strategií, který si nelámal hlavu s osudem zaměstnanců firem, kteří ledacos věděli o jejich praktikách, které kazily pověst země, která ostatním naznačuje cestu ke kvalitě.

26.4.2017 v 14:17 | Karma článku: 14.97 | Přečteno: 1117 | Diskuse

Petr Gabriel

Zkapalněná ocelová konstrukce WTC měla být ukrytá ve skalním podloží.

Ukrytá horká ocel v podzemí by vůbec nevyvolávala nějaké diskuze o způsobu jejího odstranění. Nepovedlo se to kvůli geofyzice klouzavého svahu, ale bylo to velmi chytré! I autor již použil termín-vysoce energetická událost pro oce

16.4.2017 v 19:12 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1418 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Má ANO dobrou základnu pro realizaci snů ?

Nejsem politický analytik,ale vidím začínající boj v hnutí ANO. Babiš dobře předpověděl tento vývoj a zajistil si jakési právo Veta při tvorbě kandidátek. Jistě mu to ostatní klasické strany vyčtou,ale budou plakat na cizím hrobě.

23.6.2017 v 15:54 | Karma článku: 7.40 | Přečteno: 195 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsou to zase jen kecy ? - II.

Byl jsem zařazen do sekty Rusofilů a dopisovatelů do ruských agentur, Tato skupina houstne a je tam zasouváno pořád více lidí.Celý náš problém v Česku je jednoduchý. Chybí nám symboly a motivace.Masaryk nás již netáhne .

23.6.2017 v 10:46 | Karma článku: 16.87 | Přečteno: 408 | Diskuse

Karel Trčálek

Agenti Člověka v tisni, placeni Norskem, hlasi: „Pozor na Větvičku!"

Sakra, už zase si dovoluji polemizovat s poněkud, jako vždy, přepjatým blogerem roku. Můžete se to ještě tady vůbec? Nebo budu taky zlikvidován jako nevhodná osoba? Označen za parazita? Ale proč bych nemohl taky napsat pravdu?

22.6.2017 v 18:39 | Karma článku: 27.61 | Přečteno: 2160 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsou to zase jen kecy ?

Určitá část naší politické scény již jen papouškuje řeči o ruské agresi a nebezpečí.TV Zoom Prima zařadila do vysílání dokument amerického režisera Olivera Stone s názvem" Svět podle Putina". Je to jistě značná odvaha .

22.6.2017 v 12:35 | Karma článku: 33.23 | Přečteno: 982 | Diskuse

Ladislav Větvička

Agenti Člověka v tisni, placeni z Norska hlasi: blogy na iDnesu su nenavistne

Sudružky a sudruzi. Obdrželi zme prachy z ciziny, tuž za to vytvořime jakysik nenavistny material. Konec koncu, přesně to se od nas, multykulturnich hejfriťaku očekava.

22.6.2017 v 11:11 | Karma článku: 48.42 | Přečteno: 11152 | Diskuse
Počet článků 144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1244
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.