Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tajený průběh demolicí všech budov na Ground Zero.

19. 04. 2016 1:00:00
Oba kameramani museli skončit s natáčením určitou dobu před nástupem hrozivých účinků finálních zbraní-termonukleárních, jejichž žár by také prozradil pachatele, který dodnes zůstává v anonymitě. Jména osnovatelů jsou sice známá,

O odstranění těchto věží americká vláda usilovala již několikrát, protože jejich kanceláře měly drahý provoz kvůli výšce budov, ale i hrozícím nebezpečím od azbestových obkladů, dokud nenašli řešení v originálním postupu! Okamžik zmíněného výbuchu v hlubokém suterénu, začal kýváním stativu fotografa Etiena Saureta na videu architekta Gage a po dvanácti vteřinách začal pozvolný vývrh trosek, registrovaný jeho kamerou již na vrcholu věží! Nejdříve však již zmíněný žár 6 a půl milionů stupňů bez jakéhokoliv proudění vzduchu svou teplotou stoupal a do výšky 80 m všechnu konstrukční ocel okamžitě roztavil. Beton přeměnil na písek a silikát, vybavení kanceláří v tom krátkém čase vzalo lehce za své, stejně tak i nešťastní lidé, nikým nevarování, jak to tato "demokratická" vláda obvykle dělá! Voda v konstrukci vytvořila páru a pomáhala trhat již změklou ocelovou konstrukci i svým žárem

.

Hlavní proud horka obvykle stoupá jen nahoru, i když jen již poněkud zesláble vypotřebováním svého žáru. Šířit do stran se ani nemusel, protože tam již v době nárazů letadel počaly mikronukleární nálože vyvíjet podivnou bílou mlhu kolem věží, velmi pozvolna stoupající, ale i jejich žár nahřál ocel obvodových sloupů na první stupeň změknutí do 550 °C. Jejich teplota zapálila také přitékající palivo z letadel pro vypálení kyslíku, ale jeho přebytek byl zapálen i před věží. Tam vytvořená ohnivá koule o průměru 100 m pohlcovala s velkým rámusem vyděšené, dezorientované a divoce gestikulující prchající lidi z kývajících se věží od nárazů letadel. Vrátný Johanneman vše věrně popsal na veřejnosti, a proto byl zastřelen jako mnozí, kteří tam nerozpoznali vítězství USA a necítili vlastenectví! Stejnou ohnivou kouli viděla i Carol Marin ze CBS, ale mlčela protože věděla, co by jí čekalo!

aby umožnily sesutí celé konstrukce do kráteru po věži. Bylo tam v každé věži osazeno 10 000 kusů, ale v budově 7 pouze 4 000 (centrum špionáží CIA). Výbušnina měla trhací sílu 200 tun na 1 cm, rychlostí 8 km/sec. Nejprve byly rádiem odblokovány a potom postupně odpalovány z vrtulníků. Jiné už termátové nálože byly použité v horním patře, kde se plánoval výhoz neroztrhané ocelové konstrukce. V tomto širokém otvoru našel cestu i 270 tunový kus oceli, který se po 120 m dlouhém letu zabořil do fasády jiné budovy. Tímto otvorem také ještě prolétlo množství kusů oceli, nacházejících se nad tavenou zónou, ale i 100 ještě živých Američanů, kteří však již komunikovali pouze očima! Novinář Jeff Práger je chtěl zpovídat, ale i on brzy pochopil jejich prožité utrpení, sice již menším žárem ale jejich cesta byla trasou otloukánků! On všechno pečlivě pět hodin dokumentoval, ale jeho stránky i fotografie byly zavirovány! V autobuse jsem poznal souseda manželů z Čech, kteří tam také zahynuli!

Bourány byly i další budovy-na příklad 6 se podivuhodně nepozorovaně zřítila již v době náletů bezpilotních letadel, ale již předtím byla perfektně zbavena tajného obsahu, jak potvrdil jeden z kameramanů Kurt Sonnenfeld i vyvrácenými dveřmi u budovy. I zde podle kráteru poznáme provedení demolice mikronukleárními náložemi. V budově se uchovávaly tajné dokumenty v režimu jejich správy a obsahovala v podzemí i trezor. Na budovu 5 už zřejmě nezbyly výbušniny objednávané Marwinem Bushem, jak to ona prozradila ve svých vzpomínkách. Protože zborcení se připravovalo podtržením důležitých nosných prvků, tak to málem stálo život ing. Jonathana Barneta, který to vůbec netušil, přestože měl na starost protipožární bezpečnost ve věžích. Budovy 3 a 4 byly příliš blízko demolovaných věží, takže nebyl důvod vymýšlet jejich demolici!

Autor: Petr Gabriel | úterý 19.4.2016 1:00 | karma článku: 20.28 | přečteno: 956x

Další články blogera

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 306 | Diskuse

Petr Gabriel

Amplituda je jasný důkaz o provedení termonukleárního výbuchu 11. září 2001.

Je to grafické znázornění termonukleárního výbuchu seizmickým zařízením, které prudce reaguje na vzedmutí obrovské energie. V záznamu opouští vodorovnou přímku a strmě stoupá nahoru a stejně tak kreslí a klesá i směrem dolů.

5.8.2017 v 1:20 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1410 | Diskuse

Petr Gabriel

Průběh demolice věží WTC i po výbuchu termonukleární nálože.

Způsob provedení této demolice v médiích nenajdete, protože nechtějí ztratit kredit poslušných médií. Tento postup však určitě byl někde vyzkoušený, protože jeho technologie přesně časově zapadaly podle harmonogramu, řízené počíta

3.8.2017 v 0:14 | Karma článku: 10.23 | Přečteno: 410 | Diskuse

Petr Gabriel

Americký milionář Jimmy Walter vám dá také milion dolarů, ale kvůli 11. září 2001.

Dokažte, že náš národ je technicky zdatný, jak se stále projevujete v odpovědích na mé články! Uveďte, na co jiní dosud nepřišli a překvapte i ty osnovatele útoku, kteří si mysleli, že na to nepřijdete. Stačil by i náznak logiky!

29.7.2017 v 9:08 | Karma článku: 7.59 | Přečteno: 343 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Agrofert a Pirátská strana

Kdyby to bylo jindy a jinde,tak by příznivci ANO a Pirátské strany mohli být spolu.Piráti vyrazili na Free Ride, ale na svých akcích kritizují Ano a konglomerát Agrofert,což se nesmí. Pirátská strana jen ukazuje do budoucnosti.

20.8.2017 v 10:02 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 427 | Diskuse

Aleš Sedláček

Trocha historie a osobního pohledu na sklonku dlouhé cesty statusu veřejné prospěšnosti

Když jsem se dozvěděl, že vláda schválila zákon o statusu veřejné prospěšnosti, nemohl jsem tomu uvěřit. Byl to již třetí návrh tohoto zákona...

18.8.2017 v 17:01 | Karma článku: 6.89 | Přečteno: 247 | Diskuse

Vašek Peričevič

Petr Kramný vinen či nevinen IV.

Další díl z volného pokračování trestní věci Petra Kramného. Dnes se budu zabývat tzv. rozšířenou sebevraždou", kterou chtěl Petr Kramný spáchat s poukazem na to, jak lze k takovému závěru dospět, a jak jej lze prokázat.

16.8.2017 v 14:58 | Karma článku: 22.06 | Přečteno: 893 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Na účet pro kostel v Gutech už přišly statisíce- zpráva dne

Zcela jistě potřebuje společnost jisté duchovní stánky.Máme ale vůbec odvahu stavět duchovní stánky pro 21.století ? V dnešní histerii proti muslimům, židům a křesťanům,kteří nejsou ti "správní" o tom velmi pochybuji.

16.8.2017 v 12:16 | Karma článku: 10.55 | Přečteno: 655 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Čím nám vlastně hrozí Korea ?

Severní Korea je samozřejmě exotický režim. Uctívání svých vůdců nemá ve světě obdoby. Porovnat to lze možná se Saúdskou Arábií nebo s nějakými vůdci v Africe. Tady to těžko chápeme a zvláště když nás propaganda zahlcuje zprávami.

15.8.2017 v 21:05 | Karma článku: 24.33 | Přečteno: 1199 | Diskuse
Počet článků 151 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1235
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.