Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tajený průběh demolicí všech budov na Ground Zero.

19. 04. 2016 1:00:00
Oba kameramani museli skončit s natáčením určitou dobu před nástupem hrozivých účinků finálních zbraní-termonukleárních, jejichž žár by také prozradil pachatele, který dodnes zůstává v anonymitě. Jména osnovatelů jsou sice známá,

O odstranění těchto věží americká vláda usilovala již několikrát, protože jejich kanceláře měly drahý provoz kvůli výšce budov, ale i hrozícím nebezpečím od azbestových obkladů, dokud nenašli řešení v originálním postupu! Okamžik zmíněného výbuchu v hlubokém suterénu, začal kýváním stativu fotografa Etiena Saureta na videu architekta Gage a po dvanácti vteřinách začal pozvolný vývrh trosek, registrovaný jeho kamerou již na vrcholu věží! Nejdříve však již zmíněný žár 6 a půl milionů stupňů bez jakéhokoliv proudění vzduchu svou teplotou stoupal a do výšky 80 m všechnu konstrukční ocel okamžitě roztavil. Beton přeměnil na písek a silikát, vybavení kanceláří v tom krátkém čase vzalo lehce za své, stejně tak i nešťastní lidé, nikým nevarování, jak to tato "demokratická" vláda obvykle dělá! Voda v konstrukci vytvořila páru a pomáhala trhat již změklou ocelovou konstrukci i svým žárem

.

Hlavní proud horka obvykle stoupá jen nahoru, i když jen již poněkud zesláble vypotřebováním svého žáru. Šířit do stran se ani nemusel, protože tam již v době nárazů letadel počaly mikronukleární nálože vyvíjet podivnou bílou mlhu kolem věží, velmi pozvolna stoupající, ale i jejich žár nahřál ocel obvodových sloupů na první stupeň změknutí do 550 °C. Jejich teplota zapálila také přitékající palivo z letadel pro vypálení kyslíku, ale jeho přebytek byl zapálen i před věží. Tam vytvořená ohnivá koule o průměru 100 m pohlcovala s velkým rámusem vyděšené, dezorientované a divoce gestikulující prchající lidi z kývajících se věží od nárazů letadel. Vrátný Johanneman vše věrně popsal na veřejnosti, a proto byl zastřelen jako mnozí, kteří tam nerozpoznali vítězství USA a necítili vlastenectví! Stejnou ohnivou kouli viděla i Carol Marin ze CBS, ale mlčela protože věděla, co by jí čekalo!

aby umožnily sesutí celé konstrukce do kráteru po věži. Bylo tam v každé věži osazeno 10 000 kusů, ale v budově 7 pouze 4 000 (centrum špionáží CIA). Výbušnina měla trhací sílu 200 tun na 1 cm, rychlostí 8 km/sec. Nejprve byly rádiem odblokovány a potom postupně odpalovány z vrtulníků. Jiné už termátové nálože byly použité v horním patře, kde se plánoval výhoz neroztrhané ocelové konstrukce. V tomto širokém otvoru našel cestu i 270 tunový kus oceli, který se po 120 m dlouhém letu zabořil do fasády jiné budovy. Tímto otvorem také ještě prolétlo množství kusů oceli, nacházejících se nad tavenou zónou, ale i 100 ještě živých Američanů, kteří však již komunikovali pouze očima! Novinář Jeff Práger je chtěl zpovídat, ale i on brzy pochopil jejich prožité utrpení, sice již menším žárem ale jejich cesta byla trasou otloukánků! On všechno pečlivě pět hodin dokumentoval, ale jeho stránky i fotografie byly zavirovány! V autobuse jsem poznal souseda manželů z Čech, kteří tam také zahynuli!

Bourány byly i další budovy-na příklad 6 se podivuhodně nepozorovaně zřítila již v době náletů bezpilotních letadel, ale již předtím byla perfektně zbavena tajného obsahu, jak potvrdil jeden z kameramanů Kurt Sonnenfeld i vyvrácenými dveřmi u budovy. I zde podle kráteru poznáme provedení demolice mikronukleárními náložemi. V budově se uchovávaly tajné dokumenty v režimu jejich správy a obsahovala v podzemí i trezor. Na budovu 5 už zřejmě nezbyly výbušniny objednávané Marwinem Bushem, jak to ona prozradila ve svých vzpomínkách. Protože zborcení se připravovalo podtržením důležitých nosných prvků, tak to málem stálo život ing. Jonathana Barneta, který to vůbec netušil, přestože měl na starost protipožární bezpečnost ve věžích. Budovy 3 a 4 byly příliš blízko demolovaných věží, takže nebyl důvod vymýšlet jejich demolici!

Autor: Petr Gabriel | úterý 19.4.2016 1:00 | karma článku: 20.28 | přečteno: 950x

Další články blogera

Petr Gabriel

Zajímavé a mnohdy rozhodující detaily usměrňují postup konstruktérů k novým technologiím.

Na technologiích pro stržení věží WTC se pracovalo již od doby, kdy byl ředitelem CIA Bush starší. Proč se objevovalo tolik nenávisti k této hranaté věži již od jejího postavení? Byly odvozené od konstrukčního systému IBM v Seatlu

9.6.2017 v 22:23 | Karma článku: 4.64 | Přečteno: 200 | Diskuse

Petr Gabriel

Největší rozdíly mezi Oficiální zprávou a provedením demolice WTC USA armádou.

Rozdílné je skutečné provedení této demolice a Oficiální zprávou je v teplotě, kde Of. zpráva nemohla uvézt žár, který by musel být nastartovaný působením termonukleární náloží, a management by musel přiznat odpovědnost za smrt ob

1.5.2017 v 17:22 | Karma článku: 9.83 | Přečteno: 613 | Diskuse

Petr Gabriel

Na Vysoké škole vojenského letectva již uvažovali o zřícení věží.

Nechtěli zůstat pozadu, proto si pozvali odborníka s jeho strategií, který si nelámal hlavu s osudem zaměstnanců firem, kteří ledacos věděli o jejich praktikách, které kazily pověst země, která ostatním naznačuje cestu ke kvalitě.

26.4.2017 v 14:17 | Karma článku: 14.97 | Přečteno: 1117 | Diskuse

Petr Gabriel

Zkapalněná ocelová konstrukce WTC měla být ukrytá ve skalním podloží.

Ukrytá horká ocel v podzemí by vůbec nevyvolávala nějaké diskuze o způsobu jejího odstranění. Nepovedlo se to kvůli geofyzice klouzavého svahu, ale bylo to velmi chytré! I autor již použil termín-vysoce energetická událost pro oce

16.4.2017 v 19:12 | Karma článku: 19.87 | Přečteno: 1418 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Má ANO dobrou základnu pro realizaci snů ?

Nejsem politický analytik,ale vidím začínající boj v hnutí ANO. Babiš dobře předpověděl tento vývoj a zajistil si jakési právo Veta při tvorbě kandidátek. Jistě mu to ostatní klasické strany vyčtou,ale budou plakat na cizím hrobě.

23.6.2017 v 15:54 | Karma článku: 7.40 | Přečteno: 195 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsou to zase jen kecy ? - II.

Byl jsem zařazen do sekty Rusofilů a dopisovatelů do ruských agentur, Tato skupina houstne a je tam zasouváno pořád více lidí.Celý náš problém v Česku je jednoduchý. Chybí nám symboly a motivace.Masaryk nás již netáhne .

23.6.2017 v 10:46 | Karma článku: 16.87 | Přečteno: 408 | Diskuse

Karel Trčálek

Agenti Člověka v tisni, placeni Norskem, hlasi: „Pozor na Větvičku!"

Sakra, už zase si dovoluji polemizovat s poněkud, jako vždy, přepjatým blogerem roku. Můžete se to ještě tady vůbec? Nebo budu taky zlikvidován jako nevhodná osoba? Označen za parazita? Ale proč bych nemohl taky napsat pravdu?

22.6.2017 v 18:39 | Karma článku: 27.61 | Přečteno: 2160 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsou to zase jen kecy ?

Určitá část naší politické scény již jen papouškuje řeči o ruské agresi a nebezpečí.TV Zoom Prima zařadila do vysílání dokument amerického režisera Olivera Stone s názvem" Svět podle Putina". Je to jistě značná odvaha .

22.6.2017 v 12:35 | Karma článku: 33.23 | Přečteno: 982 | Diskuse

Ladislav Větvička

Agenti Člověka v tisni, placeni z Norska hlasi: blogy na iDnesu su nenavistne

Sudružky a sudruzi. Obdrželi zme prachy z ciziny, tuž za to vytvořime jakysik nenavistny material. Konec koncu, přesně to se od nas, multykulturnich hejfriťaku očekava.

22.6.2017 v 11:11 | Karma článku: 48.42 | Přečteno: 11152 | Diskuse
Počet článků 144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1244
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.