Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Další výročí události 11.září 2001, při které záleželo na preciznosti provedení.

24. 08. 2017 0:02:45
Sebemenší nedostatek v návaznosti perfektních technologií by vzbudil podezření nezapojených civilních vědců, kteří snad dodnes tápou a vysvětlení údajně hledali u kolegů v Kanadě. Nastavený režim policejního sledování b

Souhrn událostí kolem 11. září 2001 v Novém Yorku se podařilo sepsat na základě zbývajících několika povinností federálních institucí, které zbyly z časů zakládajících otců amerických Spojených států dle demokratických principů, uváděných v Americkou ústavu!

Nejpodstatnější část operace specialistů americké armády na stržení všech budov na Ground Zero, byla popsána na jejich vědeckém federálním armádním zpravodaji FASU, jenž měl být a také byl podle federálních zákonů umístěn na internetu celých deset let. Jeho text v původním znění i s mým překladem byl také na internetu, převzatý z mého blogu na idnes. Já jsem použil tři články, které byly rozhodující pro úspěšné dokončení úkolu s demonstrací nových, velmi nezvyklých a speciálních, sofistikovaných technologií s názvy EMP, Tritium a Lithium. Ostatní články tohoto zpravodaje byly velmi nízké úrovně, tak jsem musel použít výzkumy a pozorování profesorů vysokých škol i dalších odborníků, z nichž jsem usoudil na další technologie, provedené v této události.

Demoliční úkol závisel především na zničení ocelového jádra obou věží WTC, což zpracovatel Oficiální zprávy raději vynechal, protože by musel uvést příčinu jejího zmizení! Bylo to provedeno nukleární technologií z nejhlubšího podzemí ve výtahových šachtách pomocí termonukleární nálože . Ke splnění navazujících úkolů (zničení důkazů o podvodech ve firmách na WTC i svědků, neblahé následky vlhkostí moře pro ocelovou konstrukci, navíc obloženou a další), bylo však třeba navýšit výkon uvedené nálože prostředky totální výtěžnosti (v článcích na RSS)až na minimální úroveň 1 Mt TNT, což bylo již vyzkoušeno v první válce v Perském zálivu v roce 1991! Teplota začínajícího štěpení termojaderných náloží i bez dalších prostředků je minimálně 1 330 000 °C, jak to uvedl profesor Golovin u ruského Tokamaku. Pro vzniknuvší EMP tam američtí vědci potom naměřili  na vrcholu elektrického pole 100 000 V/m a 4 000 A/m na hrotu magnetického pole na Ground Zero 11. září 2001! Pro snížení těchto hodnot na uvedených 10 kt , aby nezničili město NY, oni vytvořili vybíjecí pole 3-8 km nedaleko. Poučili se v perfektních záznamech sovětských vědců, kde našli po výbuchu 350 kt atomové nálože v Kazachstánu v roce 1956 podzemní 30. km únik elektronů a vypálení Karagandy. Stejný osud postihl i budovy mestečka v Pákistánu po Indian nuke testu v roce 1976 a smrt 6 000 obyvatel!

Zde by měl být zobrazen rozdíl v záznamu nukleárního testu v Pákistánu a běžné
zemětřesení, což se nepodařilo!

Tritium je druhý izotop vodíku, který však vznikne štěpícím procesem jader prvního izotopu vodíku deuteria, v tomto případě za použití speciálních vlastností, (dříve podrobně popsaných v jiném článku) dalšího prvku lithia. Vzniknuvší tritium vyzařuje dva typy paprsků. První je alfa a způsoboval rakovinu plicního laloku, ale druhý beta se přímo hodil pro vyhazování neroztavených, ale potrhaných částí ocelové konstrukce do okolí likvidovaných věží, neboť jeho energie byla navýšena 3 x postupným, dalším štěpením! Množství tritia bylo tedy důležité, a získali jej i ze štěpení  mikro náloží u pat obvodových sloupů.

Lithium je další prvek popsaný na FASU americké armády k operaci 11. září 2001 v Novém Yorku, jelikož posloužilo k úspěšnému nastartování štěpení obou hlavních náloží na dně výtahových šachet, ale i u mikronukleárních náloží u pat obvodových sloupů obou věží, ale i u budovy č. 7.

*K dalšímu posouzení vývoje ve zmíněné operaci si již použijeme výzkumy profesora atmosférické fyziky na Davisově univerzitě v Kalifornii dr. Thomase Cahilla, dnes již emeritního. Ten byl v době výbuchů na WTC 1 míli nedaleko, kde zrovna měřili a posuzovali ovzduší, plné aerosolů, vznikajících při demolicí. Na spáleništi našli stopy pozůstatků tam ležících předmětů před výbuchem, ale tyto „stíny“ byly zaregistrované i v Hirošimě v roce 1947! Ze zbytků chlorované emulze, jíž bylo penetrováno ve všech suterénech, dr. Cahill usoudil na nutné vypálení kyslíku pod 16 procent dovezeným palivem útočících bezpilotních letadel a teplotou                        mikronukleárních náloží, aby došlo ke vzniku dioxinu PCDD/F, který by již mohl rozkládat trosky betonové i kovové. Je to perzistentní organická látka, málo těkavá i málo rozpustná, ale snadno vystupující na povrch látek a zvolna sebe i je rozpouštějící!

V této emulzi byly ještě zhášedla dioxid a monoxid uhlíku, které musely postupně upravit teplotu trosek na přijatelnou úroveň, která by se hodila na kultivaci trosek tak, aby mohla pokračovat její přeměna. Trosky již zborcené věže ihned zahalili mlhou, kterou nacvičovali před rokem u Pentagonu, ale potom je dále omývali 16 miliony litrů vody. Významně pomohl ke snížení teploty i třídenní hustý déšť, který ani nemusel být naprogramován vyšší mocí, neboť se pravidelně objevoval u všech oblastí, kde byla použita termonukleární zbraň! Potom již dr. Steven Jones lehce naměřil požadovatelnou přijatelnou teplotu trosek na 1096 °C. V tomto okamžiku začala přeměna trosek betonových i kovových na prach uvedenou teplotou a vnitřním žárem.

*Tento „Studený oheň“ v uvedené teplotě pracoval na troskách po dobu tří měsíců, a jeho úroveň udržovaly i látky instalované na dně vzniklých kráterů benzin a elektricky odloučená ropa atd. Soubor trosek i organických přimíšenin vypařených lidí sledoval dr. Levin po celé tři měsíce a slyšel z této chemické továrny neurčité, strašidelné zvuky. Její podivný kouř, plný nebezpečných chemikálií děsil okolí po celé tři měsíce. Situaci popsal dr. Ward:

http://www.rense.com/general77/newlaws.htm

Podivná mlha, která zahalovala celý Nový York po dlouhou dobu, byla z materiálů věží i nebohých lidí, přítomných v době nukleárních výbuchů v některé z uvedených věží. Kouř této směsice byl ponejprv obarvený tmavě od termonukleárních materiálů přeměněných vysokou teplotou. Později byly zesvětleny barvou vody ze střešních nádrží, deštěm i stříkáním. Největší změnou v jeho složení nastala, když trosky tlačené nahoru obrovskou teplotou a vodní párou, překonávaly okraje věží a padaly dolů. Ve dvou třetinách výšky věží jejich pádu je zasáhly paprsky HAARPU až z Aljašky  a jejich teplotou přeměnily 2/3 do aerosolu a donutily je stoupat  nahoru, a později jim zaplavily prostor celého města. Zase to byla směsice nezdravého původu, zapříčiňujíc obrovský nárůst rakoviny plicního laloku a jiných nemocí.

Zde měl být obrázek, kde stoupající kouř byl zabarvený štěpícím procesem deuteria a lithia.
Přenos obrázku nefunguje!
 

*Zde již použiji výzkumy profesorky fyziky dr. Juddy Woodové, která úspěšně zmapovala cestu radioaktivních materiálů. I v době tří měsíců činnosti studeného ohně v kráterech po věžích, bylo nutné odstraňovat radioaktivitu, neboť rychle stržené neutrony dolů do kráterů bylo nutné eliminovat nejprve závozem s dicarbolidem 130 nákladními auty s vyklápěčkou. Po několika dnech  byl jejich obsah zase odvážen na definitivní úložiště, kde byla radioaktivita  odborně odstraněna na neodym a zirkonium, jako ta z ovzduší (článek Radioaktivita v NY) a to se opakovalo nepřetržitě po dobu osmi měsíců!

http://www.drjudywood.com

Vynechal jsem nálože termity, které pouze usměrňovaly pohyb padající věže, a termáty, které „otevíraly obvodový plášť nahoře pro vyhazované trosky a lidi, kteří absolvovali „trnitou“cestu bez návratu. Hodnocení těchto 100 lidí provedl Jeff Pragger ihned po jejich pádu, a byli ještě živí a bez zlomenin. Měli oční kontakt, ale nemluvili. Pragger napsal zprávu, ale obrázky a videa IT odborníci zavirováním znehodnotili. O těchto údajích veřejnost nemá potuchy, neboť oba kameramani museli  prostor věží záhy opustit . Už nejen kvůli uvedené minimální teplotě 1 330 000 °C, ale vláda USA nehodlala rozbouřit její hodnocení před nástupem k uchopení dalších přírodních zdrojů v Iráku.

Vynechal jsem detaily z článků na RSS, ale podle obrázku seizmického záznamu umíte již  rozlišit a určit v čem tkví rozdíl zemětřesení a záznam nuke výbuchu? Snadný je i výpočet délky trasy vracející se budovy po nárazu bezpilotních letadel, také ze seizmického záznamu! CHápete podiv prvních zvědavců, dívajících se do poloprázdných kráterů po odletěných věžích v aerosolu? Ani tento obrázek nemohu představit kvůli nedokonalosti systému přenosu.

Zato ohnivou kouli o průměru 100 m viděli jen dva lidé, z nichž jeden vrátný Johanneman byl potom zastřelen, protože jeho tvrzení by narušilo jinak oficiální becilní hodnocení Oficiální zprávy ing. Shyama Sundera PH.D.

Kdyby vyvržení lidé ještě mluvili a byli schopni odpovědět na otázky Jeffa Pragera, co by si pomysleli o americké civilizaci?

 

 

Autor: Petr Gabriel | čtvrtek 24.8.2017 0:02 | karma článku: 6.04 | přečteno: 231x

Další články blogera

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 428 | Diskuse

Petr Gabriel

Pomůže prezident USA Donald Trump pozůstalým po masakru 11. září?

Oběti sice mohly zvolit odchod z pracoviště, jenže jejich přístup k povinnostem na pracovišti jim radil zůstat a dále plnit pracovní povinnosti. Strůjci události však z nich vyloučili nejen skupiny podporovatelů ale i příbuzné!

4.9.2017 v 21:44 | Karma článku: 4.23 | Přečteno: 100 |

Petr Gabriel

Radioaktivita při demolici WTC v Novém Yorku.

Američtí vojenští vědci jsou velmi vynalézaví na zmatení veřejnosti, když 84 procent jejich země jim stále věří, ale my již víme, jak to dokázali. Prohledáváním sovětských vojenských archivů se jim vyplatilo, postupovat s ohledem.

10.8.2017 v 22:20 | Karma článku: 10.11 | Přečteno: 356 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 5.69 | Přečteno: 245 | Diskuse

Tomáš Lajkep

onkologická péče

S onkologií mám vlastní zkušenost. Již více, než 10 let mám v mozkovém kmeni nádor, prodělal jsem ozařování i chemo, všechno jsem zatím přežil a tak se dovoluji mít k té věci vlastní názor

15.9.2017 v 9:47 | Karma článku: 13.20 | Přečteno: 362 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Islám a křesťanství 2

Začnu hodně z ostra. Korán je od ďábla. Jsou lidi, kteří nevěří ani v Boha, ani v ďábla. Těch není moc, ale je o nich slyšet. Za svou nevíru se nestydí, naopak ji považují za nějaký vyšší stupeň poznání a důkaz své inteligence.

14.9.2017 v 13:19 | Karma článku: 10.37 | Přečteno: 329 | Diskuse

Petr Gabriel

Nový York zachránily sovětské zkušenosti.

Samozřejmě nebyly tak propracované, aby je hned mohli využít, ale již věděli, co jim pomůže překonat velmi důležitou překážku v použití tak silné termonukleární zbraně, která neobvyklým zmenšením provede něco na křídlech fantazie.

10.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 428 | Diskuse

Vladislav Svoboda

Karma? A co antikarma?!

Na blogu iDNES je hodně blogů, které mají vysokou karmu. A to i přesto, že v diskuzích (pokud jsou vůbec povoleny) jsou desítky nesouhlasných reakcí. Bohužel stačí aby podporovatelé dotyčného blogera karmovali jako diví. Výsledek?

5.9.2017 v 10:53 | Karma článku: 14.13 | Přečteno: 298 | Diskuse
Počet článků 154 Celková karma 23.01 Průměrná čtenost 1220
Jsem již jen 170 cm vysoký,štíhlý,kudrnatý muž,mírně sportující, občas i zpívající,zakládající si na zdravé stravě a napájející svou schránku dobrým mokem.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.